promocja wymiany wolnego doświadczenia dla załogi x5

UPDATE: od 7:10 w piątek, 6 maja do 7:10 we wtorek, 10 maja przelicznik z okazji eventu będzie wynosił aż x10.
Krótkie info: wraz z piątkowym resetem serwerów zakończy się promocja wymiany wolnego doświadczenia na doświadczenie załogi w przeliczniku x5.
Wbrew pozorom niektórzy z tego udogodnienia korzystają.

0 0 votes
Oceń wpis:
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Pointman0

Trzeba bedzie szosty zmysl zrobic do jutra na paru zalogach XD

Guy Micki

O, tak – śpiesz się bo jutro przelicznik będzie x 10
😀

Pointman0

Na szczescie zobaczylem to nim cos zrobilem, uf 😀

lord_of_die

To na jaką cholerę napisali że to do września czy tam października?
Nie rozumiem ich polityki… nie pierwszy nie ostatni raz 😉

absenn_

Pewnie to była pomyłka z tym listopadem. Ktoś się zorientował, ktoś dostał opierdol i zaraz błąd będzie naprawiony. Kasa musi się zgadzać.

Czafik

Nie pierwszy to fakt. Kiedyś podobnie było z Dominacją/Rozwałką (nim misje na to były i T22sr). Z dnia na dzień wyłączyli. Mimo, że czołgi z R w nazwie można było zdobyć do końca danego miesiąca…

deValgo

5 rocznie też mieli świętować do 12 maja… całe WG.

Paweł Pilski

Firma Wargaming nie jest firmą profesjonalną, więc profesjonalizmu i konsekwencji bym po nich nie oczekiwał. Jeśli masz dłuższy staż w tej grze, to zrozumiesz.

Paweł Pilski

Ja kiedyś lekceważyłem żarówę, ale wnioski z błędów wyciągnąłem i dałem ten perk gdzie popadnie. Przy czym osobiście uważam, że żarówa jest niezbyt naturalną umiejętnością i powinna zostać usunięta.

Kupsztas

Lub zostac zmieniona. Jest zbyt przydatna na wiekszosci czolgow i posiadanie jej robi kosmiczna roznice na np lajtach. Dlatego nowi gracze bez tej zarowy sa znacznie oslabieni w stosunku do zwyklych graczy.
Z drugiej strony danie zarowki kazdemu trz nie jest dobre. Moznaby zrobic np. 0% perka zarowa odpala sie po 10s i ten czas skraca sie do 3s na 100%. przy 50% perka z 6s i juz da to cos nowym graczom bez dobrych zalog

Prawdziwy warrior

A zestaw naprawczy, ktory w sekunde wszystko naprawia jest naturalny ?!??! Chlopie ogarni sie w tej grze nie ma nic „naturalnego”

ob1wan

Nie ma bo jest to strzelanka a nie symulator. Proste. Większość luda chce przede wszystkim strzelac a dopiero na drugim miejscu zajmować się prowadzeniem/obsługą czołgu. W tym i ja i przypuszczam 95% innych graczy w WoT-a.

beto3

Być może przerwa jest związana z tym, iż na weekend będzie przelicznik x10?

ate1990

Jak powstawał ten news na stronce WOTa nie było jeszcze żadnego info o ofercie weekendowej.