kończymy świętowanie 10. jubileuszu…

…ale Wasza pancerna podróż nadal trwa!

Dowódcy! Obchody 10-lecia World of Tanks dobiegły końca. Spójrzcie wstecz i wspomnijcie, jak wiele wspaniałych chwil przeżyliście podczas świętowania!

To epickie przyjęcie urodzinowe było najdłużej trwającym wydarzeniem w historii naszej gry. Mieliśmy dla Was ponad 6 miesięcy nieustannych wydarzeń, ekskluzywne Zakrzywienia czasoprzestrzeni, intensywne misje jubileuszowe i inne niespodzianki. Dowiedzieliście się wielu ciekawostek z historii Waszej ulubionej gry i byliście świadkami głównych etapów jej tworzenia i ewolucji.

To było niesamowite przeżycie także dla naszego zespołu i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, zbierając unikalne spersonalizowane style, pojazdy premium i kapitalne nagrody!

Czeka na Was feeria znakomitych wydarzeń!

Przyjęcie jubileuszowe już za nami, ale przed nami mnóstwo wspaniałych atrakcji, oferujących ekscytującą rozgrywkę, zupełnie nowe mechaniki i masę nagród! Wasza pancerna podróż dopiero się zaczyna, zatem zapnijcie pasy i przygotujcie się na szaleńcze bitwy i zaskakujące wydarzenia specjalne! Oto, co Was czeka w przyszłości.

Interaktywna wersja grafik na oficjalnej stronie WoT

1

2

3

OPISY POSZCZEGÓLNYCH PUNKTÓW

Stalowy Łowca Etap 3.

4

Aktualizacja 1.10.1

5

Halloween 2020

6

Bitwy Rankingowe 2020-2021

7

Stalowy Łowca Etap Finałowy

8

Zasłużona nagroda

9

Dioramy czołgów w Wargaming Store

W sklepie czeka na Was jeszcze jedna, ostateczna niespodzianka. Wargaming Store udostępnił właśnie 5 modeli legendarnych czołgów w ekskluzywnym stylu jubileuszowym. Wszystkie modele są wykonane z metalu, w skali 1:72, z dołączoną malowaną drewnianą podstawką.

Ten zestaw to ucieleśnienie zamiłowania do szczegółów, nienagannego wykonania i pasji do gry. Z łatwością rozpoznacie te legendarne czołgi w scenerii wyjętej z gry. Doświadczeni dowódcy znajdą tam elementy zainspirowane fragmentami map, a cała kompozycja to hołd złożony trzeciej mapie w historii naszej gry, Himmelsdorf, która do teraz cieszy się uznaniem.

To idealny sposób na upamiętnienie jednej z najdonioślejszych okazji w historii Waszej ulubionej pancernej gry. W dodatku, każdy model posiada wysokiej jakości opakowanie, w którym znajdziecie specjalny kod bonusowy. Nie przegapcie swojej szansy – zapasy są bardzo ograniczone!

WYRAŹ SWOJĄ PANCERNĄ MIŁOŚĆ

0 0 votes
Oceń wpis:
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
sebastianporeda22

Wiadomo że dalej będę w wota grał :). Co prawda mam trochę mało czasu ostatnio, ale utrzymuję w miarę możliwości codzienną aktywność. Trzymajcie się WG.

marcysiek

aj zapomnialem kupic rezerwy za monety,.. i cale huczne obchody na nic 🙁

YoJinek

2675 zł za zestaw stalowych „figurek” wielkości 27x45cm 🙂
Komuś nieźle **** w beret 😀

pikawka

Ja bym nie był taki pewien, że komuś **** beret.
Średnia pensja w Niemczech na rękę to 10,5 tys zł (2360 euro), a jest kilka krajów sporo bogatszych (np. Finlandia, Irlandia, Dania). No to jesli jest jakiś „pasjonat” dobrze zarabiający i lubiący takie zabawki, to jesli odmówi sobie w tygodniu trochę szparagów, małży i kolacji w restauracji, to ma jak znalazł na taki zestaw.

YoJinek

Ale to cena sklepu PL, wiec pensje DE, FI, IE oraz DK mnie nie interesują 🙂

SkierA87

Ale niestety ceny są wszędzie takie same,tylko przeliczone są na waluty danego kraju.. jak cie stać to nie kupuj i po problemie.. po co takimi problemami głowę sobie zawrac…

marcysiek

W polsce srednia tez jest 5 tys ale co z tego jak wiekszosc pracuje za minimum

pikawka

Owszem, 5 tys brutto = ok 4200 na rękę. Fakt, że większość Polakó zarabia ponizej średniej, ale na pewno nie minimalną.
Ale wyobraźcie sobie, co myślą o cenach WG tacy Bułgarzy, gdzie średnia to ok 300 euro do ręki. Dla nich byle premka 8 tieru to poważny zakup, bo ceny – jak ktoś wspominał – są te same dla całej Europy.