kolejne konkursy noMERCY

Ekipa  noMercy ogłosiła na swoim fanpage dwa konkursy.
Do wygrania kody, czołgi premium oraz klawiatura QPAD MK-80.
Szczegóły konkursów poniżej:

Konkurs KODY:
Do wygrania 26 kodów na 3 dni konta premium i 5 czołgów premium VI tieru!

Ogłaszamy ostatni w tym sezonie konkurs, zasady są proste – pod filmikami z poniższej playlisty zostawiajcie komentarze ich dotyczące, piszcie co Wam się podobało, a co nie. Maksymalnie po jednym komentarzu na filmik, ale można się wpisać pod każdym filmikiem, szanse na zwycięstwo wzrosną. Komentarze z największą liczbą łapek w górę pod każdym filmikiem oraz wybrane przez nas (najbardziej konstruktywne, ciekawe, śmieszne) zostaną nagrodzone czołgami tieru VI bądź kodami na 3 dni konta premium. Mile widziane też kciuki w górę pod filmikami i subskrypcje kanału. Ogłoszenie wyników w ten piątek, około godziny 20:00 na streamie (rozdamy tam też 5 kodów na 3 dni premium).

Konkurs KLAWIATURA:
Czas na konkurs, gdzie do zgarnięcia jest klawiatura naszego sponsora QPAD MK-80  Kto by nie chciał tego mechanicznego potwora?

Zasady będą bardzo proste. Lajkujemy i komentujemy ten post! Niech usłyszy o nim jak najwięcej osób. Zaproście swoich znajomych! Im więcej na będzie tym częściej będziemy odpalać konkursy z takimi mega nagrodami!


Co oficjalnie zrobić, aby mieć szansę na wygraną?

Wystarczy być fanem noMERCY na facebooku i polubić bądź skomentować ten post: 'Klawiatura będzie moja’. W udziale wezmą udział także wszyscy subskrybenci kanału NoMercy.WoT na YouTube (http://youtube.com/c/nomercy_wot) oraz followerzy na Twitch (http://twitch.tv/nomercy_wot).

Już odpowiadamy na pytanie: Tak, wasze szanse wzrosną za każdym razem, gdy realizujecie któryś z podpunktów

Zabawę kończymy w niedzielę 20 września o 24:00.

Regulamin konkursu TUTAJ.

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze