kod bonusowy: 1 dzień premium

WG Was jednak kocha

WOTVALENTANK

0 0 votes
Oceń wpis:
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pikawka

… i wasze pinionszki.

Taktyczne KV2

O ;-; dzień premium w walentynki? ;-; To tak samo jak na Pornhub… znaczy się bardzo miły gest ze strony WG ;-;

zly_

O maratonie na gównotenka z kołami wiecie? Takie coś przypadkiem znalazłem, ale chyba było już na kanale dającym raka:
http://www.wot-leaks.com/panhard-ebr-75-fl-10-marathon/

Владимир Владимирович Путин

O maratonie wiadomo od dawna, ale zaciekawiło mnie to:

” It was a huge WG leak with a sad ending – one of CC (community contributors) was kicked out. ”

Czyżby mistrz pięciozłotówek?

Marzenia, tylko pytanie czy stracił CC czy może mu skarbówka siadła bo to takie nieprecyzyjne „kicked out”.

zly_

To na pewno nie Multitłuszcz. On jest nietykalny bo dzięki niemu w wot zaczynają grać dzieci.

Blaszany

Patrzcie go, mister universe się odezwał, będzie innym robił przytyki do wyglądu. Jakbyś nie wiedział – tzn oczywiście że nie wiesz, dzieciaku (lub co gorsze, kolesiu o mózgu dzieciaka) – takie „prztyczki” to w rzeczywistości jest plucie, i to jest tzw „mowa nienawiści”. Brawo ty. A teraz zaraz pewnie oplujesz mnie, więc jeszcze tu zajrzę żeby się pośmiać, ulżyj sobie.

zly_

Ze swoją mowa miłości niezbyt się wysiliłeś. Jak chcesz napisać dobry post wyrażający oburzenie to tu jest dobry wzór:
https://www.wykop.pl/wpis/4133273/masz-ty-w-ogole-rozum-i-godnosc-czlowieka-%CA%96-humor/

Powodzenia.

Владимир Владимирович Путин

TFU TFU TFU na Blaszanego od nienawistnego Władka 😀

Po co w ogóle zwracam komuś uwagę, skoro to było napisane bez szczególnego hejtu, tak tylko, dla zwały? Przyszedł Blaszany i się napina. Problem w tym, że taka obelga z tłuszczem jest gorsza od ostrego personalnego ataku, bo pokazujesz innym czytelnikom, że tu, na tym portalu, przyjęło się już tak szydzić z kilku publicznych osób, więc już zwyczajnie z nudów, ot tak, będziesz dop.dalał chłopakowi, który ci przecież nic nie zrobił. Przecież to tylko internet. Obawiam się, że nie rozumiesz jak patologiczne jest to zachowanie. Tym bardziej, że nawet jeśli Multi z czymś podpadł, to jednak jest jednym z pozytywnych… Czytaj więcej »

Óðinn


Wypierdalaj kurwa wieśniaku pierdolony

zly_

Drogi Blaszany. Cieszę się, ze nie zjadła Cię korozja i możemy normalnie porozmawiać, tak bez ubliżania. Otóż jakakolwiek opinia wyrażana tutaj jest moją prywatną, gdyż od dawna nie jestem redaktorem tego portalu. Do Multitłuszcza ( 😀 ) osobiście nic nie mam, nawet go nie znam. Forma kanału również mi nie przeszkadza, każdy ma jakiś styl, mniej lub bardziej specyficzny, lepszy lub gorszy… Food Emperor też nadaje z kuchni. Zarabianie pieniędzy na wróżbach ze statów też mi nie przeszkadza bo przecież nikt tu nikogo nie oszukuje… gimby wiedza za co płacą. Rzecz w tym, że kanał na YT, o który tutaj… Czytaj więcej »

pikawka

BLaszak ma jednak trochę racji, kanał yt można obsmiać, czemu nie, ale takie pitolenie że „Multitłuszcz” to trochę nie halo. W końcu koleś nie startuje na Mistera Polski, tylko sobie gmera przy czołgach. A potem ktoś Ci napisze, że „kozak w necie – pi..da w świecie”. Po co Ci to ?

zly_

Zgodzę się z wami, że nie jest to przytyk najwyższych lotów – gdzieś to w necie zobaczyłem i mnie rozbawiło. A jak mi tak ktoś napisze to tyle będzie to dla mnie znaczyło, co zdanie każdego innego anona. Na czatach wot gorsze rzeczy się dzieją.

Roman Kołdra

Odezwał się pedał w arcie co potrafi się tylko topić. Tfu!

Blaszany

Żeby było śmieszniej, to napiszę, że podzielam większość uwag zlego_ co do kanału Multiego, bo dykcję ma taką jakby czytał z kartki i w każdym filmie rozbawiają mnie przecinki (w sensie pauzy, intonacja) a clickbaitowe tytuły i miniaturki z przesadnie teatralnymi „multi-emotkami” to trochę groteska, zgoda. Wróżby ze statów za 5 zł nie są jednak niczym toksycznym, sam napisałeś, że ludzie dobrze wiedzą za co płacą. Ja sam myślę, że jest to swoisty sympatyczny folklor polskiego WoT-YT. Nie ma w polskim YT kogoś rangi Mighty Jingles, jednak całkiem fajne kanały mają np. Ded, Turok czy Vdr – te kanały naprawdę… Czytaj więcej »

pikawka

Ale za co ?? Za jajco ????

Lord_Miras

Do kiedy ważny kod?

tou

Do 19 lutego do godziny 5:00