Kalendarz adwentowy 2023: dzień 3

Zobacz co wypluł!

Otwierajcie dodatkowe drzwiczki, by zdobyć dodatkowe nagrody!

Odbierzcie kilka prezentów adwentowych, by otrzymać jeszcze więcej fantów:

  • 3 otwarte drzwiczki: żetony do Automatu z prezentami
  • 7 otwartych drzwiczek: specjalny członek załogi
  • 12 otwartych drzwiczek: Noworoczne duże pudełko

Jeśli przegapicie jeden dzień, w kolejnym dniu możecie odebrać jego prezent adwentowy następnego dnia – wraz z prezentem na dany dzień. Ale pamiętajcie, darmowy odbiór każdego prezentu adwentowego jest możliwy tylko przez 48 godzin! (Wyjątkiem jest prezent na 25 grudnia, który będzie dostępny tylko przez jeden dzień.)

Odbierzcie, co przegapiliście!

Jeśli przegapiliście jakieś codzienne prezenty z Kalendarza adwentowego, możecie je zdobyć później za zasoby Operacji świątecznych! Możecie to zrobić w dowolnym momencie od 26 grudnia o 5:00 CET do 8 stycznia o 7:00 CET, wydając 300 szt. zasobów dowolnego typu za każdy nieodebrany prezent z Kalendarza adwentowego. Przegapione prezenty można otwierać tylko w kolejności od najwcześniejszego do najpóźniejszego. Jeśli otworzycie wszystkie drzwiczki, prezent z 25 grudnia otrzymacie za darmo.

Bonusowych prezentów za otwarte drzwiczki nie można otrzymać po 25 grudnia o 5:00 CET (UTC+1).

Obchody Operacji świątecznych rozpoczną się już niedługo, dając mnóstwo prezentów. Pamiętajcie, by otwierać swoje prezenty z Kalendarza adwentowego!

Do działa!

♥: Ren3e & RadishKa_Loca & F4llen

5 1 vote
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
bozulla

Piszecie o paczkach , a ja do tej pory nie otrzymałem nagrody za staż … mam konto od 2012 roku i zero banów…pisałem do suportu i mają to gdzieś (zero odzewu)… paczki ważniejsze … w końcu to hajs dla nich a nie jakieś pierdoly związane z nagrodami za staż … pewnie to ich przerasta … napisałbym że mam problem z kupnem paczek to odrazu by to naprawili .. „WG” nazwa sama mówi za siebie

Jisaburo Ozawa

Oni nie ogarniają tej kuwety. U mnie nie było problemów w odbieraniu nagród ale mój garaż świąteczny to jeden wielki lag.

boberus3000

To że nie potrafisz wejść do menu w grze to nie wina WG