kalendarz adwentowy 2020: zgarniajcie najlepsze Oferty dzienne!

Czas na świąteczne przysmaki, Dowódcy!

Dajcie się porwać świątecznej atmosferze z tradycyjnymi wspaniałymi zimowymi wyprzedażami w World of Tanks. Atrakcje Kalendarza adwentowego ruszają 1 grudnia i potrwają do 1 stycznia, obsypując Was ekskluzywnymi 24-godzinnymi ofertami przez miesiąc. Jak zwykle, zarówno w garażu jak i w Sklepie premium codziennie pojawiać się będą nowe wyjątkowe oferty. Nie przegapcie szansy na dodanie niesamowitych pojazdów do swojej kolekcji łowców ze stali!

Od 1 grudnia, 2020, 07:00 CET, do 1 stycznia, 2021, 07:00 CET (UTC+1)

Wypełniajcie misje bitewne i zgarniajcie nagrody!

Drzwiczki kalendarza adwentowego World of Tanks otworzą się 1 grudnia i przyniosą ofertę ze specjalnymi misjami bojowymi, które wynagrodzą Was zestawem rezerw osobistych. Mamy nadzieję, że wprowadzą Was one w świąteczny nastrój i zmotywują do podwojenia wysiłków na polu bitwy.

Co więcej, przez cały okres trwania Kalendarza adwentowego, codziennie będzie na Was czekać nowa misja z innymi warunkami. Po ich ukończeniu otrzymacie przedmioty w grze, które podniosą Waszą skuteczność w bitwach! Wszystkie misje będą dostępne na ekranie wyprzedaży; aby je rozpocząć należy kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Rozgrzejcie się w grudniu tymi gorącymi ofertami!

Od 2 grudnia będziecie mieli dostęp do bieżących ofert zarówno w kliencie gry jak i Sklepie premium. Kalendarz będzie aktualizowany codziennie, a każda nowa oferta będzie zawierała pojazd premium-niespodziankę. Poza pojazdem premium i miejscem w garażu, znajdziecie tam też misje 5x PD na 25 zwycięstw i załogi wyszkolone w 100% jako darmowe premie. Nikt nie wie, jaka okazja trafi się danego dnia, ale wszystkie one są ekskluzywnymi ofertami ważnymi tylko przez 24 godziny. Nie przegapcie tego – każdego dnia odwiedzajcie kalendarz, aby skorzystać z doskonałych okazji!

Interaktywna wersja kalendarza na oficjalnej stronie WoT

Kal

Zalogujcie się, by przyjąć dzisiejszą misję codzienną za pośrednictwem kalendarza adwentowego i ukończcie zadanie przed 07:00 CET (UTC+1) jutrzejszego dnia, aby zdobyć pakiet rezerw osobistych!

Nagrody

  •  2 rezerwy osobiste: +50% PD przez 2 godziny
  •  2 rezerwy osobiste: +50% kredytów przez 2 godziny
  •  2 rezerwy osobiste: +200% PD załogi przez 2 godziny

Cele

  • Rozegrać bitwę
  • Być wśród pierwszych 10 graczy w swojej drużynie pod względem zadanych uszkodzeń

Ograniczenia

  • Tylko w bitwach losowych
  • Tylko w pojazdach poziomów IV–X
  • Raz na konto
Każda oferta będzie dostępna zarówno za złoto jak i rzeczywiste pieniądze. Ostatnia oferta, która zostanie odblokowana 25 grudnia o 07:00 CET, będzie dostępna wyłącznie za rzeczywiste pieniądze w Sklepie premium do 1 stycznia, 07:00 CET (UTC+1).

Jak dotrzeć do Kalendarza adwentowego

Oferty dzienne możecie odnaleźć na trzy sposoby:

  1. Uruchomcie World of Tanks i zalogujcie się na Wasze konto—Kalendarz adwentowy otworzy się automatycznie. Ta metoda jest dostępna tylko raz na dzień, kiedy uruchamiacie grę.

2. Otworzycie go również klikając interaktywny baner w zakładce wydarzeń specjalnych.

3. Kliknijcie na specjalne stanowisko 3D w Waszym garażu.

Codziennie będziemy dodawać nowe oferty w tym artykule, zatem upewnijcie się, że żadna z nich nie umknie Waszej uwadze, nawet jeśli nie jesteście zalogowani w kliencie gry i nie odwiedziliście Sklepu premium.

Rekompensata

Jeśli zakupicie pojazd, który już posiadacie w kliencie gry, otrzymacie za niego rekompensatę w złocie, miejsce w garażu, załogę wyszkoloną w 100% i misje 5x PD na 25 zwycięstw jako darmowe dodatki.

Złapcie tę szansę na zaparkowanie czadowych pojazdów w swoich garażach, Dowódcy!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Waldemar

Rzeczywisty pieniądz w tej grze to srebro. Taką sobie walutę wymyślili to taką mogą otrzymać. Jak chcą otrzymać inne waluty to zima idzie, do śniegu mogą iść
❄️

renje354d

Byś sie zdziwił. Dla wg pieniądzem w grze jest złoto a srebro to teraz taki dodatek żeby nie było za łatwo i żeby prowokować ludzi do kupna premek i kont premium

Major

Raczej realnie zarobiona kasa, bo za złoto porządniejszych premek nie kupisz (np. progetto)