japońskie drzewko: gałąź niszczycieli

Wygląd nowej gałęzi i dotychczasowe charakterystyki nowych japońskich niszczycieli.

ba5gIhwTTDI

ź: WoT Express

4.5 2 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Zultar

najpierw myślałem, że może nawet można porobić.. myślałem, że ta premka może być może nie tyle ciekawa co grywalna.. ale jak tak patrzę to.. no nie.. wydaje mi się, że nie będzie to ani ciekawe ani fajne..

piotrek8585

gorszych czołgów jak BZ JUŻ CHYBA NIE BEDZIE

Wzburzony Kisiel

Zastanawiam się dlaczego nie dodali np. Na-To lub Hi-Ro, które istniały w rzeczywistości, a nie tylko na papierze. Moim zdaniem wyprodukowane pojazdy, nawet jeśli zbudowano tylko prototyp, powinny mieć pierwszeństwo przed projektami, które nigdy nie opuściły deski kreślarskiej.

Jisaburo Ozawa

To są fantazje z Blitza a nie z archiwum.

SkylinerPL

akurat ta linia jest dosyć „historyczna”: Tier V: Ho-NI III – istniał w metalu jako -dzieści pojazdów, Tier VI: Type 95 Ji-Ro – istniał napewno na papierze i najprawdopodobniej jako jeden prototyp, Tier VII: Chi-To SP – tutaj zła jest nazwa, model bazuje najprawdopodobniej na rysunkach z książki końca lat 90 (która na dzisiejsze czasy jest przestarzała i posiada kilka „nieścisłości”), jest to jedna z dwóch wersji „Chi-Ri Casemate” (czyli finalnej wersji Chi-Ri która dużo wspólnego miała z Chi-To, a w tej wersji posiadała nieruchomą nadbudówkę) istniał tylko na papierze, Tier VIII: Ho-Ri 2 – istniał napewno na papierze i… Czytaj więcej »

Wild_Butter

będą ale jako premki xd