jakieś przyszłe eventy?

Czy może ktoś coś słyszał o nadchodzących wydarzeniach w World of Tanks, bo podobno nikt nic nie wie.
Piszcie w komentarzach.

Kołowce

0 0 votes
Oceń wpis:
29 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
F4llen

podobno 21 lutego ma być maraton na Panharda EBR

Theheero

Serio? Czemu ty to tu wstawiłeś?

Tips

pasożyt wcina się wszędzie. reklama dzwignią handlu czytaj pay4multi5zł

BattlemoveR

nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale niektórzy lubią zjeść kolację przed kompem, a Ty wklejasz coś, co powoduje odruchy wymiotne. Weź to pod uwagę, proszę.

raxor745

Nie wiem po co stawiłeś tego cieszącego grubaska na tle kołowca

Mokaze

Dno dna ze sie promuje takie osoby…!!!

Tips

F4llen i ty akceptujesz to co ta menda multi robi ? koniec świata.

F4llen

moi mili „hejterzy”, czytajcie to z sarkazmem, ja nie po tej stronie, o której wy teraz myślicie;)

Tips

ja to wiem ale mogliście napisać że jest plota o takim wydarzeniu blebleble i tyle a nie wstawiać tu tego pasożyta na którego widok wszystkiego się odechciewa.

F4llen

tu masz oficjalne info, ploty tworzą ludzie, nikt nie ma potwierdzonego „tajnego info”, a że poszła jakaś plota, to nie mogłem sobie nie pozwolić na wspomnienie o niej, ot tak już mam, a jak kogoś gorszy twarz youtubera to cóż… mogę jedynie przeprosić za zniesmaczenie komuś kolacji;)

Roman Kołdra

@Tips

Jesteś spierdolony do potęgi x. Grubego nie lubię za pajacowanie, ale czy on komuś swoją działalnością robi krzywdę? To nie jego wina, że ma niedojrzałą widownię, która go mało co nie cmoknie w pompkę. Przynajmniej robi dobry biznes, a ty się srasz w komentarzach jak by ci ten Grubas starego pobił szczotką od klozetu.

Tips

te kołdra pajacu ile ty masz lat?

Óðinn

Usuń to

grazio

Podobno ktoś widział yeti

zly_

Rumun z The Armored Patrol napisał, że podobno maraton ma trwać od 21 lutego do 6 marca i jeszcze ma być jakaś misja na AM 39 Gendron-Somua. Linków z jego pejs zbuka nie wkleję bo nie działają tutaj. Chyba spięcie jakieś było 😀

zly_

tag

Adam xxx

niech go skarbówka dopadnie za zdzieranie kasy od dzieciaków a rodzice się dziwią czemu takie rachunki płacą… daj 5-taka a moja kula powie Ci jakim czołgiem możesz grać a jaki wypier,,,ol z szopy… żal dla multiego
wszędzie ten pysk wciśnie!!!!

Zahred

kurła Dom1n! MY wiemy, że TY wiesz. Więc powiedz 😉

sd

He he nice try 🙂

Plum73

850 gold do wzięcia.
Czołg premium, właściwie to dwa darmowe premtanki ale ten drugi dopiero 4 kwietnia.
2 skrzynie do wzięcia free of charge (tygodniowo)
Zniżki 75% i oscylator (trade in 50%)
Takie tam.
No i ponoć nowa mapa w okolichach 12~14 lutego.
Historyczna.
Berlin 1945

pikawka

Chnj z wydarzeniem, najważniejszy jest ten niepokojący uścisk w okolicach odbytu odczuwany chyba przez wszystkich moich przedmówców. I żeby kurvva brał chociaż po złotówce… Ale nie, złodziej musi brać min 5 zeta. Dlaczego ta Polska Ziemia musi znosić na sobie takich szubrawców ?? Do pieca z nim ????

BattlemoveR

W czasach mojej młodości gówniarz wyciągający 5 złotych od dzieciaków na ulicy zostałby zaciągnięty na milicję przez ojców, albo po prostu dostał oklep po ryju na ulicy. Dożyliśmy czasów, w których legalnie można ciągnąć pieniądze z osób niepełnoletnich, a idolami młodzieży są patologiczne osobniki upijające się na żywo, wymiotujące i bijące rodziców. Wszystko to dzieje się w kraju, w którym rządzący politycy nie kradną, tylko po prostu biorą państwowe pieniądze, bo im się to po prostu „należy”.

pikawka

Czyli On awansował do najwyższej ligi twórców internetowych patostreamów. Jeśli jest tam, to zapewne z Fają („patologiczne osobniki upijające się na żywo”). Chociaż… Faja przynajmniej odpala coś w akcyzie skarbowi panstwa, a to coś może pójść na biedne dzieci. A Ten ani złotóweczki. To może jednak do pieca z nim ?? Może ktoś chociaż poda zapałki ? Odwagi, szlachetni bracia.

BattlemoveR

Multi jest za młody by dołączyć do superligi patostreamerów, może jak przekroczy 30tkę i matka wywali go z domu, to będzie streamował z piwnicy z połówką w ręce. Na razie to liga piórkowa, takie zwykłe wyłudzanie monet od dzieciaków, chociaż kto wie, taki Brudziński też zaczynał od krojenia kasy na dzieciakach i kradzieży trampek, wszystko przed nim. Zresztą, co mnie to obchodzi, nie mój cyrk, nie moje małpy, niech się martwią rodzice tych gimbusów, którzy go oglądają.

kjagger

Widzę lemingom zazdrość w główkach małe móżdżki robi jeszcze mniejsze.