Iron Sky: Inwazja, trailer

W kinach od 3 maja.

Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż jednak jest dla nich nadzieja. Okazuje się, że głęboko pod powierzchnią zniszczonej Ziemi znajduje się coś, co może uratować świat. Sprawę postanawia zbadać grupa śmiałków. Podczas wyprawy do wnętrza planety bohaterowie odkryją zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego. Przyjdzie im też walczyć z sekretnym Towarzystwem Vril, pradawną rasą Reptilian i kontrolowaną przez nich armią dinozaurów.


Gwoli przypomnienia, jak to Hitler gra w World of Tanks:

0 0 votes
Oceń wpis:
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Ten_warrior_

szczerze to kręcą mnie takie klimaty, pokładałem wielkie nadzieje z pierwszą częścią, która niestety kupą się okazała

Ten_warrior_

XD

BattlemoveR

A ja polecam Outpost: Front wschodni. Niby nie moje klimaty, ale ten akurat obejrzałem i całkiem mi się podobał. Niby niszowy, a o wiele lepszy od tej rozreklamowanej chały Overlorda.

Tommy_Gun

Dokładność historyczna… mniej więcej na tym samym poziomie co w WoT 😀

E.N.D

1 była słabya na 2 na pewno idę do kina i liczę na maraton/ pierwsza i druga część. Ten film jest tak slaby że aż oglądałem go z czystą przyjemnością, ale ja chyba jestem retardem.

BattlemoveR

Ja chyba też jestem, bo mi się jedynka podobała 😛

The Swift

Gdybym tu nie zajrzał, nawet bym nie wiedział, że istnieje taki film. Obejrzałem i… Dobry jest, rżałem jak koń ze śmiechu 😀