Halloween 2021: powrót wydarzenia Mirny-13

Krótkie info od WoT Express.

W tym roku ma powrócić kontynuacja historii „Powrót Waffenträgera”, czyli tryb Mirny-13.

Poprzednio wydarzenie trwało dwa tygodnie: od 26 października do 9 listopada. Tegoroczna edycja prawdopodobnie wystartuje 25 października i potrwa do 8 listopada, z możliwością niewielkiego przesunięcia na czwartek lub piątek.

ź: WoT Express

4.6 14 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pikawka

Spoko event po niestety nudnym Powrocie Wafla. A jeśli nadal nagrodami będą załoganci z 3 perkami, to jeszcze lepiej – uzupełni się kulawe załogi.

Marek Łapiński

Najlepszy był Lewiatan a WG nie chce do niego wracać. Za to dają ponownie to co jest nudne… Czemu każda większa firma boi się kontynuować to co już raz się sprawdziło? Tylko stawiają na coś co jest gorsze.

Sinecode

A jak mają wrócić do Lewiatana jeśli mapa na której rozgrywało się wydarzenie została przeprojektowana bo to było przed aktualizacją 1.0? Zgadzam się że to był najlepszy tryb ale nie wróci w takiej formie jak był.

Kowalski02

Ale mogliby zagrać na nostalgii graczy i wrzucić na czas eventu stary Charków. W ostatniej edycji wyścigów użyli mapy, której nie ma od lat.
Niestety, przerobienie starego Charkowa na nowy silnik byłoby bardzo kosztowne i czasochłonne = dla Wg średnio opłacalne. A szkoda…

Edytowany 1 dzień temu przez Kowalski02