Halloween 2020: streamy na Twitchu i zrzuty z nagrodami

Czy istnieje lepszy sposób na wygranie fantastycznych i łatwych do zdobycia nagród, niż z najnowszych Twitch Drops podczas epickich wyzwań Halloween 2020? 

Mamy dla Was Zwykłe i Epickie zdobycze od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopadaPamiętajcie: Im dłużej oglądacie, tym wspanialsza nagroda!

Dołączcie do naszych streamów na oficjalnym kanale World of Tanks na Twitchu YouTube, gdzie nasze zombiaki robią rozwałkę z eekeeboo Germią.


Twitch Drops powracają

Twitch Drops zostaną uaktywnione na czas od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy:

  • Zwykła zdobycz: 1 pobudzenie (można otrzymać do 3 razy na konto)
  • Epicka zdobycz: 4 style 3D Halloween (po jednym dla Panther II, E 50, E 50 Ausf. M i Leopard 1)

Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Twitch muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.

Przywitajcie się z naszymi streamerami Pancernego kręgu

Pancerny krąg w 3. etapie Stalowego łowcy gościł twórców zawartości World of Tanks, którzy walczyli między sobą, by pokazać swoje umiejętności i zdobyć tytuł zwycięzcy. Wszyscy uczestnicy będą rozdawali dodatkowe nagrody Twitch Drops graczom obserwującym ich kanały, od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada.

Upewnijcie się, że obserwujecie ich kanały na Twitchu, aby otrzymać powiadomienie gdy będą streamować na żywo – jeszcze nie jest za późno, aby zasubskrybować ich kanały i otrzymać łup z Pancernego kręgu.

Grafik streamów na oficjalnym kanale World of Tanks

Zaglądaj na oficjalny kanał World of Tanks przez weekend od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada, aby zdobyć szansę na wygranie niesamowitych nagród Twitch Drops.

WORLD OF TANKS NA TWITCHU

Data

Rozpoczęcie (CET)

Koniec (CET)

26/10 14:00 18:00
30/10 15:00 18:00
31/10
Twitch Drops 
14:00 19:00
31/10 – 1/11
Twitch Drops 
Weekend z twórcami zawartości
2/11 15:00 18:00
4/11 13:00 16:00
6/11 15:00 18:00

Nowe kanały Discord

Wykorzystajcie możliwość walki w plutonach w World of Tanks i zdobądźcie jak najwięcej nagród. Uformujcie plutony z 5, nie zwyczajowych 3, graczy i walczcie ramię w ramię z nowymi członkami drużyny, aby pokonać przeciwników sterowanych AI na polu bitwy.

Koordynujcie Wasze działania na przeznaczonych do tego kanałach na Discordzie, które pozwolą Wam znaleźć towarzyszy i towarzyszki broni na nowym serwerze EU. Dołączcie do swoich lokalnych streamów, zdobądźcie nowe kontakty i zacznijcie rozróbę na polu bitwy!

DOŁĄCZ NA DISCORDZIE

Oferty w Sklepie Wargaming

Przygotujcie się na srogą akcję w Mirny-13 i wykorzystajcie te niesamowite oferty w Sklepie Wargaming. W ramach nowej oferty Halloween, oferujemy aż do 50% zniżki na zamówienia z czarno-pomarańczowej kolekcji. Co więcej, do zamówień za ponad 20 EUR zostanie dołączona specjalna, limitowana przypinka, Legenda Mirny-13 za darmo!

Jednak pośpieszcie się, te oferty będą dostępne jedynie do 8 listopada lub do wyczerpania zapasów!

POLUJ ZE STYLEM 

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
marcysiek

Szansa na epicka nagrodę to chyba 0.0000001%..

JianJhindo

Trochę mi ten tryb nie idzie…

ALLEs

tryb nie idzie jak ma się drużynę idiotów lub graczy którzy się nie dokształcili przed rozpoczęciem rozgrywki, definitywnie lepiej gra się rano lepsi gracze i z każdym dniem powinno być lepiej. na trudnym najlepiej się gra bo gracze ogarniają. ja już prawie za darmo ogarnąłem grenadiera pewnie jutro wpadnie plus zdobyłem 33 monety gram głównie goliatem bo może coś dingnąć, a nawet sporo, plus z dopałką na przyśpieszenie może staranować dowolny full hp, np. conway, e50 alfa, pantera 2 pościcgowa etc. Parę razy staranowałem 3 p43 pantera 😀 jedną dopałką. aby każdy sobie radził nawet największy kafel powinni dać że… Czytaj więcej »