gry z Biedronki – 27 maja

Kolejne gry będą dostępne w popularnej sieci dyskontów od 27 maja.

PC
Pure Farming 2018 – 9,99PLN
The Perils Man – 9,99PLN
Symulator Autobusu – 9,99PLN
Quern – 9,99PLN
Beat Cop – 19,99PLN
Rime – 19,99PLN
Grey Goo definitive edition – 19,99PLN
Prey – 39,90PLN
Rainbow Six Siege – 39,90PLN
Tekken 7 – 79,90PLN

XONE
Agents Mayhem – 19,99PLN
Call of Duty Advanced Warfare – 39,90PLN
Torment Tides of Numera – 39,90PLN
Doom XOne – 59,90PLN
Titan Quest XOne – 59,90PLN

PS4
Rise of the Tomb Raider – 59,90PLN
Dishonored definitive edition – 59,90PLN
Dishonored 2 – 79,90PLN
Strange Vrigade – 79,90PLN

0 0 votes
Oceń wpis:
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Grzesik97

Ło kurła, Pure Farming za dyszke. Biere!

Svean

@DoM1N: jest teaser kolejnego update’u WT z dodana flotą skośnookich: https://warthunder.com/en/news/6214-video-imperial-navy-teaser-en Przy okazji może ktoś z grywających w tryb World War wrzuci jakiś komentarz o tym jak się podoba. Osobiście uważam że dla grających w arkade zbyt symulacyjny, dla symulantów zbyt arcade. Ale klimat, zwłaszcza niektórych bitew, jak naloty na konwoje w kampanii El Alamein, po prostu niesamowity! Oczywiście, niegrający w tryb symulacyjny (jak ja…) nie zawsze potrafili wyciągnąć samolotu z nurka, ale niektóre teamy po prostu wymiatały, atakując jeden za drugim (a nie jak popadnie) i zaraz uciekając po kolejne bomby. Z ziemi wyglądało to nawet lepiej (Crusader AA… Czytaj więcej »

BattlemoveR

Odpuść sobie Svean 🙂 Tu nikogo nie interesuje WT. To jakbyś podszedł do gimbusów siedzących na ławce i chciał ich zainteresować filharmonią. Newsów z WT nikt tu nawet nie przegląda, popatrz co się dzieje z okazji wrzucenia czołgów przez WG za srebro, milion pińcet sto dziwińcet postów podnieconych zbijaczy HP w World Of Zbiornik. Wysłałem Dom1nowi ciekawe porównanie obu gier jakie ostatnio znalazłem, ale też zlał, news o grach w Biedrze ciekawszy. Tak że ten, odpuść sobie, to nie miejsce dla starych ludzi, tu nawet jak ktoś narzeka na WG to przy pierwszej lepszej okazji leci wywalić uzbierany prawdziwy bądź… Czytaj więcej »

RexScul

Nie, to raczej jakby był Świadkiem Jehowy i zagadywał do ludzi. Do filharmonii nikt łapanki robić nie musi – zgłaszają się tam sami zainteresowani. Natomiast tutaj wyskoczył jak Filip z konopi – wątek o WoT, a ten o WT.

BattlemoveR

Akurat wyskoczył w dobrym miejscu, to jedyny ostatnio news w mega wysrywie newsów o WOT. Dla pewności przeglądnąłem jeszcze raz listę gier z Biedronki, ale nadal nie widzę tam WOT-a, więc miejsce na wyskok właściwe, bo jedyne 😛
Jedyne czego mi brakuje to news Hallacka z końca świata o wysypce zbiorników.

Edit. A nie kurde, już jest news…

Komandor Shepard

Strona chyba głównie traktuje o WoT, a reszta jest ewentualnym bonusem, czemu masz taki ból dupska wiecznie 😀 Zrób sobie stronę o WT i tam wrzucaj co chcesz 🙂

RexScul

Racja, mój błąd. To o Biedrze 😛 Przepraszam!

Svean

@Battlemover
W sumie racja…
Do Dom1n.com mam pewien sentyment, gdzieś przy okazji grania w WoTa i zaglądania tu powoli się przekonywałem do WT, po czym odpuściłem WoTa zupełnie.
Trzeba pogrzebać w reddicie !!1!

Pozostawiam pozostałych w mocy WG, kolejnych premek i niczego specjalnie nowego poza nowymi ofertami sprzedaży.
Pozwodzenia w kupowaniu 😉

Komandor Shepard

Widze bardzo dobrze się orientujesz w tym co się dzieje aktualnie, tymczasem ja nie pierdolę że WT jest chujowe bo to i tamto, mimo że już od dawna w to nie gram 🙂 polecam wziąć przykład, żyć i dać żyć.