SciFun: fizyka w grach, World of Tanks

Skajfun sie przedał!

Illuminati confirmed
Przechwytywanie

TY VDR

0 0 votes
Oceń wpis:
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Arushat

Opowiem o fizyce w WOT: jak pancerz jest skątowany, to zwiększa się jego ekwiwalent, a jak prostopadły, to pena musi być większa od jego grubości. A poza tym gra jest darmowa, możecie zagrać na czougista.pl, ja się świetnie bawiłem, polecam.
*wyłącza kamerkę*
No, to teraz tylko czekać na przelew od SerBa.

PeDeGiuSZ

Bardzo lubię SciFuna, ale ten odcinek nagrał na szybkości i bez jakiegokolwiek rozeznania w temacie. Wiadomo że zrobił to w celu reklamy produktu, ale tytuł filmu nijak ma się do zawartości. Faktem jest że powiedział kilka zdań na temat penetracji, ale już o nierealistycznej fizyce poruszania się co poniektórych czołgów już cisza. Jeszcze to zdanie o kilkuset „historycznych” czołgach 😀

Janusz

Tekst mu pisał oficer prowadzący więc nie ma co się dziwić że wyszła lipa

Przemek2095

Odwalił fuszerkę, więc przelew od Serba będzie mniejszy 😉

Bochemix

Hmm dałem lajka, ale nie czuję się z tym najlepiej. Bardzo dużo aspektów jest pominiętych.. oczywiście nie bez celu. Napisałem maila by tak przecież nie robił bo tylko sobie szkodzi ale.. no to jest jego decyzja. U mnie ogólna ocena z 9.5/10 spadła do 8/10.

Ten_warrior_

I tak bardzo wysoka ocena dla bezczelnego kłamcy…

Bochemix

To ze względu na sentyment i szacunek to tego wszystkiego dobra które uczynił dla społeczeństwa. Wiem, moja ocena nie jest obiektywna.. Ale do WoTa też nie mam obiektywnego zdania. Mam 3 miesiące przerwy i wszyscy moi znajomi też przestali grać, a graliśmy od 2012.. Arta i gold mocno mnie odepchnęła od wota. Ale dom1na zawsze przeglądam

BattlemoveR

Paszoł won, 3 miesiące nie grasz, to po co tu zaglądasz ? Pewnie masz syndrom sztokholmski albo gra poczyniła tak duże spustoszenie w Twoim mózgu, że wchodzisz tutaj i szkalujesz WOT-a, mimo że w niego nie grasz ! Koledzy też pewnie cieniaski pomidorki, skoro odeszli znaczy że grać nie potrafili, nic dziwnego że się zmyli. Dom1na też niby tylko przeglądasz, ale aż dwa posty pod jednym artykułem nasmarowałeś, idź do lekarza póki nie jest za późno !

Ten_warrior_

Ta gra -nie ma nic wspólnego z symulatorem bitew czołgowych -w żadnym stopniu nie oddaje realiów -model przebijania pancerza jest co najwyżej oparty o uja jakiegoś devsa Ponadto -nie możemy z tej gry wyciągnąć żadnej ciekawej wiedzy -czołgi nie są w tej grze historyczne, a otoczenie nie jest realistyczne Jak dla mnie mem średnio tu pasuje. Napisanie, że się sprzedał to jakby nic nie napisać. Ja to traktuje jako bajki, ale jeden z drugim w to uwierzą i to jest najgorsze. Dla mnie ten człowiek jest zerem. To trochę tak jak różne teksty zza granicy odnośnie tego, że Polska jest… Czytaj więcej »

FiveMen

Ten człowiek jest dla ciebie zerem ponieważ…?
Ach no tak, zapomniałem, że ty jesteś warrior i zrobiłbyś to xxxx razy lepiej, ale wbijanie fioletowego kolorka jest zbyt zajmujące i stąd ten brak czasu.

Ten_warrior_

Ty to tak na serio, czy co? Zbyt głupi jesteś by przeczytać więcej niż jedno zdanie?
Co niby zrobiłbym lepiej? ten filmik? oczywiście, że zrobiłbym to lepiej, bo bym po prostu nie kłamał.
Nieważne kim jest i co zrobił, mówi, że czarne jest białe, bo mu zapłacili.

BattlemoveR

Ale fakt, że gość się sprzedał, puścił, zeszmacił i pohańbił jest już zaznaczony pod tytułem artykułu. Wniosek, że gość wziął w łapę, przytulił kasę, zrobił skok na forsę i zgarnął hajs jest oczywisty i podkreślony przez twórcę bloga. Nie ma tu nad czym debatować 😛

Markowy

Nie do końca masz rację z tym „nie możemy z tej gry wyciągnąć żadnej ciekawej wiedzy”. No może Ty nie. Ale mój syn dzięki tej grze, nauczył się obsługi klawiatury i poznał trochę czołgi jako takie, i wie które są prawdziwe.

BattlemoveR

Jak to szło, za klasykiem…
Gra fajna, tylko developerzy kurw…

Pointman0

hahaha no kur… lepszej parodii z WoT-a dawno nie widziałem, tutaj gada jaka to fizyka w grze jest realistyczna, a za chwile mówi jak jest naprawdę i nie ma tego w WoT XD penetracja zależna od odległości? uj, jest RNG, bo nie każdy pocisk i pancerz były jednakowe, więc za każdym razem trzeba decydować czy przebije czy nie, no chyba że to OP scumrade tank, to ma 80% szansy że nie przebije go się nawet w dupala… no ale parodia wyszla zacna ;]