Finały Starcia klanów ze zdobyczami Twitch

Nie przegapcie!

Finały Starcia klanów

Sobota 27 maja i niedziela 28 maja o 16:00 CEST (UTC+2)

OGLĄDAJCIE NA TWITCH

Czy jesteście gotowi na kolejne Starcie klanów? Bądźcie świadkami zakończenia intensywnego i porywającego turnieju. Obserwujcie sześciu finalistów walczących o chwałę i swój udział w ogromnej puli nagród wynoszącej 1 275 000 złota325 000 obligacji oraz 9000 €.

Oglądajcie zaciekłą akcję na żywo w streamach z oficjalnego kanału World of Tanks lub od naszych twórców zawartości w sobotę 27 maja i w niedzielę 28 maja o 16:00 CEST (UTC+2).

Przygotujcie się na epicki pokaz taktyki i pracy zespołowej w wzmaganiach najlepszych klanów o dominację. Ale to nie wszystko! Gwarantowane i tajemnicze zdobycze Twitch sprawią, że ten spektakl pozostanie z Wami na długo. Oglądajcie, aby codziennie zdobyć do 10 żetonów do Sklepu za żetony. Ponadto, w niedzielę będziecie mieli dodatkową szansę na zdobycie darmowego pojazdu premium, dni konta premium WoT lub stylu 2D. Nie przegapcie okazji, by złapać niesamowite nagrody i być świadkami tworzącej się historii!

Oglądajcie finały na żywo

Dołączcie do nas na oficjalnych kanałach World of Tanks na Twitchu oraz YouTube, by zyskać pełny wgląd w rozgrywkę dzięki komentarzom naszych ekspertów w osobach: KeyhandDakillzorInsane_BTW oraz Toxic_HDL. Poznajcie pomocne wskazówki od profesjonalistów, które potem możecie zastosować w swoich bitwach, śledząc akcję i zgarniając zdobycze Twitch w miarę oglądania! Upewnijcie się najpierw, że Wasze konta Wargaming i Twitch są połączone.

TWITCHpl

Jeśli wolicie oglądać transmisje w swoim ojczystym języku, kilku twórców zawartości również podejmie się komentowania tych bitew.

Niemiecki Polski Czeski
Chessgenie NewMultiShow (Twitch i YouTube)

cygan___

marty_vole
Hiszpański Węgierski Francuski
jXcr MrScheff synop_s
Ukraiński  
Pragen_UA  

Zdobycze Twitch

Od 27 maja o 16:00 CEST do 28 maja o 23:59 CEST (UTC+2)

Usiądźcie wygodnie, zrelaksujcie się i oglądajcie finałowe walki na oficjalnym angielskim kanale World of Tanks lub na kanale dowolnego z wymienionych powyżej regionalnych komentatorów, aby otrzymać gwarantowane oraz tajemnicze zdobycze Twitch. To proste – im dłużej oglądacie, tym więcej zdobyczy otrzymujecie!

Gwarantowane zdobycze:

  • Po 90 minutach:
    • 5 żetonów
  • Po 150 minutach:
    • 5 żetonów

Jeśli nie wiecie, jak wydawać żetony, zapoznajcie się z najnowszym comiesięcznym artykułem o zdobyczach Twitch, aby dowiedzieć się, co jest dostępne w Sklepie za żetony, do którego dostęp można uzyskać poprzez sekcję Zaopatrzenie ostatniej granicy w grze.

Tajemnicze zdobycze: (tylko 28 maja)

TRANSMISJE Z WŁĄCZONYMI ZDOBYCZAMI 

Jak otrzymać zdobycze Twitch

  1. Połączcie swoje konta World of Tanks i Twitch.
  2. Śledźcie swoje postępy zdobyczy Twitch na pasku postępu, który zobaczycie, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu strony Twitcha. Pasek ten musi osiągnąć 100% i wtedy dopiero będziecie mogli odebrać swoją zdobycz.
  3. Odbierzcie nagrodę w ciągu 24 godzin od zakończenia kampanii. Aby to zrobić, naciśnijcie przycisk w wyskakującym powiadomieniu w interfejsie streamu lub w osobistym inwentarzu Twitch. Jeśli zapomnicie odebrać swoją zdobycz, nagroda zniknie po 24 godzinach od czasu zakończenia kampanii.

O szczegółach połączenia kont dowiecie się, klikając poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszego przewodnika po zdobyczach Twitch.

PRZEWODNIK PO ZDOBYCZACH TWITCH

Styl Weles

+5 zdjęć

Styl Czerwona pustynia

+5 zdjęć

Styl Boksujący kangur

+5 zdjęć

Wytypujcie zwycięzcę

Ufacie swojej intuicji lub uważacie, że macie dar przewidywania? Sprawdźcie się, oddając swój głos.

Dowódcy, których prognozy okażą się najtrafniejsze, otrzymają czołg premium VIII poziomu. Dodatkowo 10 losowo wybranych dowódców, którzy postawili przynajmniej jedną poprawną prognozę, otrzyma zachwycający styl 2D Fan turniejów klanowych. Spróbujcie swego szczęścia już teraz!

KONKURS NA PROGNOZY

Styl Fan turniejów klanowych

+5 zdjęć

Nagrody

1. miejsce 500 000 złota + 100 000 obligacji + 6000 € (nagroda drużynowa)
2. miejsce 250 000 złota + 75 000 obligacji + 3000 € (nagroda drużynowa)
3. miejsce 200 000 złota + 50 000 obligacji
4. miejsce 150 000 złota + 50 000 obligacji
5. i 6. miejsce 100 000 złota + 25 000 obligacji
7. i 8. miejsce 75 000 złota + 25 000 obligacji

Oglądajcie najlepsze klany zmagające się ze sobą w finałach Starć klanowych w sobotę 27 maja oraz niedzielę 28 maja o 16:00 CEST (UTC+2) i w trakcie oglądania łapcie zdobycze Twitch.

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Nie przegapię! Puszczę w tle i pójdę się puszczać.

Grzesiek

i co ? znowu „przyjaciele z wUkrainu” będą czitować a wargaming apes team powie:
spoko, to dopuszczalne żeby tylko ruskie bąby nie spadały ?
a wy płaćcie za w+ i cieszcie się że wspomagamy te ruskie bąby :/