Ewolucja platform społeczności WoT, cz.II

Aktualizacja.

Uwaga!

 • Zmiana na forum: 2024-02-20 o 09:00:00 (UTC) nasze fora przejdą w tryb tylko do odczytu! Nowe artykuły na portalu nie będą już otrzymywać osobnych wątków na forum, a Wy nie będziecie mogli komentować ani uczestniczyć w istniejących postach.
 • Zostawcie opinię: Wasze komentarze i opinie są dla nas bezcenne i bardzo chcemy je poznać! Dla każdego nowego ogłoszenia, aktualizacji, promocji lub wiadomości będzie dostępny link DYSKUTUJ NA DISCORDZIE. Dzięki temu na przeznaczonych do tego kanałach Discorda, możecie bezpośrednio wyrazić swoje opinie, przemyślenia i sugestie. Dołączcie do rozmowy i pomóżcie kształtować przyszłość World of Tanks.
 • Zegar tyka: Nie zgarnęliście jeszcze trzech darmowych stylów 2D i nie jesteście na naszym serwerze Discord poświęconym losowaniom z YouTube? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Przeczytajcie poniższe ogłoszenie i nie przegapcie niezłych nagród!

Mamy ważne informacje na temat ewolucji naszych platform społeczności i mediów społecznościowych. Obejmuje to przeniesienie naszych forów na Discord i połączenie wszystkich naszych kanałów YouTube w jeden oficjalny kanał YouTube WoT.

Z okazji tych zmian i przekroczenia 200 000 członków na Discordzie, możecie łatwo zyskać trzy darmowe style 2D, a nawet szansę na wygranie 10 pojazdów premium w naszych epickich loteriach Discord i YouTube – więcej szczegółów poniżej!

Aktualizacja forum: Przejście na nowe platformy

Począwszy od 20 lut. o 10:00 (CET), będziemy przenosić nasze fora na Discord. Tego dnia fora zostaną przełączone w tryb tylko do odczytu, a 20 maj. o 11:00 (CEST) zostaną zamknięte na stałe.

Podobnie jak wielu innych wydawców, chcemy skupić się na bardziej nowoczesnych platformach społecznościowych, na których można rozmawiać o grze, łatwo znaleźć kogoś do plutonu, wskoczyć na czaty głosowe jednym kliknięciem przycisku i o wiele więcej. Teraz macie czas na pożegnanie z forum i zebranie kontaktów, informacji oraz cennych wiadomości przed zakończeniem migracji na Discord.

Nasi pełni pasji menedżerowie społeczności są nadal dostępni dla Was i łatwiej teraz z nimi wejść w interakcję. Jeśli macie jakieś pytania, skontaktujcie się bez wahania i dołączcie do naszego serwera Discord, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

Darmowy styl 2D #1: Prezent na pożegnanie forum

Przez wiele lat forum World of Tanks rozwinęło oddane społeczności dla wielu języków i regionów. Jako podziękowanie dla wszystkich, którzy aktywnie lub biernie uczestniczyli w forum i używali go jako cennego źródła informacji, rozdajemy za darmo styl 2D Jestem w grze!. Kliknijcie poniższy przycisk aby odebrać ten dowód naszej wdzięczności do 1 mar. o 10:00 (CET).

Odbierz ekskluzywny styl 2D

+5 zdjęć

Oficjalny Discord World of Tanks: Miejsce dla wszystkich dowódców czołgów

Przyjęcie Discorda jako naszego głównego centrum społeczności wiąże się z wieloma korzyściami. Discord zapewnia dynamiczną, interaktywną i responsywną platformę do angażowania społeczności.

Transformacja otwiera nowe możliwości prowadzenia rozmów w czasie rzeczywistym, ułatwiając dowódcom nawiązywanie kontaktów, dzielenie się doświadczeniami i opracowywanie strategii w tętniącej życiem i aktywnej społeczności.

Dołącz do discorda WoT

Zalety Discord

 • Bezpośredni kontakt z obsługą społeczności: Discord pozwala na bardziej bezpośrednią i natychmiastową interakcję z członkami naszego zespołu społeczności i współtwórcami. Możecie zadawać pytania, dzielić się opiniami i otrzymywać pomoc znacznie szybciej.
 • Wsparcie wydarzeń i aktywności w grze: Dołączcie do społeczności Discord, aby być na bieżąco w sprawach związanych z najnowszymi wydarzeniami w grze, organizować sesje rozgrywek z innymi dowódcami, uczestniczyć w różnych aktywnościach, dołączać do sesji pytań i odpowiedzi z pracownikami Wargaming i nie tylko!
 • Dowódcy pomagają dowódcom: Serwer Discord to świetne miejsce, aby uzyskać pomoc techniczną lub dotyczącą rozgrywki od innych oddanych graczy. Niezależnie od tego, czy jesteście nowym rekrutem szukającym wskazówek, czy weteranem pól bitew szukającym informacji o najnowszym pojeździe premium, inni dowódcy służą pomocą.
 • Połączcie się z podobnie myślącymi graczami: Szukacie graczy, z którymi możecie połączyć siły? Chcecie dołączyć do turnieju i walczyć o cenne nagrody, ale w Waszej drużynie brakuje jednego dowódcy? Czy Wasz klan ma wolne miejsca do obsadzenia na kolejną epicką bitwę na mapie globalnej? Serwer Discord World of Tanks ma dedykowane kanały, na których można znaleźć innych graczy, z którymi ruszycie do bitwy.
 • Nowoczesna platforma do przekazywania opinii: Discord oferuje nowoczesną i bardziej wydają strukturę forum. Jego wątki pozwalają dzielić się opiniami na temat funkcji i wiadomości, a jednocześnie umożliwiają aktywnym członkom społeczności tworzenie ich własnych tematów w określonych działach.
 • Zawsze na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w WoT: Otrzymujcie natychmiastowe powiadomienia na żywo i bądźcie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, aktywnościami i aktualizacjami dzięki śledzeniu działu z wiadomościami na serwerze.
 • Wspierane języki:

Prezenty Discord

Dostępne od 5 lut. o 10:00 (CET) do 1 mar. o 10:00 (CET)

Cieszymy się, że możemy rozpocząć ten nowy rozdział i świętować nasz rozwój, w tym osiągnięcie ponad 200 000 członków na Discordzie od 2017 roku. Aby to uczcić, organizujemy dwa specjalne prezenty na Discordzie w ramach podziękowań za Wasze poświęcenie i wsparcie. Sprawmy, by to była niezapomniana zmiana dla naszej wyjątkowej społeczności World of Tanks!

Darmowy styl 2D #2: Discord – Prezent powitalny

Zdobądźcie unikalny styl 2D Streamowy, łącząc swoje konta Wargaming i Discord. Oto wszystko, co trzeba zrobić:

 • Przejdźcie na kanał #welcome
 • Kliknijcie Uwierzytelnij

Styl zostanie automatycznie przyznany na połączone konto a uwierzytelnienie pozwoli nam na lepszy kontakt z graczami na Discordzie i w grze.

+5 zdjęć

Loteria na imprezie powitalnej na Discordzie

Łącznie 200 szczęśliwych zwycięzców otrzyma naprawdę epickie nagrody, w tym 10 pojazdów premium, dni konta premium WoT i o wiele więcej!

Przejdźcie na kanał #welcome_party_raffle (tylko po angielsku) na Discordzie i postępujcie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi loterii, aby wziąć w niej udział.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 1 marca i otrzymają nagrody bezpośrednio na swoje połączone konto WoT.

Nagrody:

 • 1. nagroda: 10 pojazdów premium
 • 2. nagroda: 360 dni konta premium WoT
 • 3. – 5. nagroda: VIIIAMX M4 mle. 49 i styl 2D Ad Astra
 • 6. – 9. nagroda: 30 dni konta premium WoT
 • 10. – 19. nagroda: 3 rezerwy osobiste: +50% kredytów przez 1 godzinę
 • 20. – 49. nagroda: 7 dni konta premium WoT
 • 50. – 74. nagroda: 3 dni konta premium WoT
 • 74. – 200. nagroda: 3 rezerwy osobiste: +200% PD załogi i wolnych PD przez 1 godzinę

Lista pojazdów premium 1. nagrody

Połączenie kanałów YouTube

Począwszy od 20 lut. o 10:00 (CET), podejmujemy pozytywny krok i łączymy nasze regionalne kanały YouTube dla Azji, Ukrainy i Rosji w jeden oficjalny kanał World of Tanks na YouTube. Wiąże się to z wieloma korzyściami mającymi na celu zapewnienie bogatszych i bardziej dostępnych wrażeń z oglądania.

Subskrybujcie i włączcie powiadomienia, aby nie przegapić żadnych niesamowitych filmów w World of Tanks.

Zalety ujednoliconego kanału na YouTube

 • Różnorodne głosy, jeden kanał: Łatwo przełączajcie się pomiędzy lektorami, w tym ukraińskim i rosyjskim, zgodnie z własnymi preferencjami, aby spersonalizować zawartość World of Tanks na YouTube.
 • Więcej treści wielojęzycznych: Łącząc wszystkie treści regionalne pod jednym parasolem, możemy dostarczyć bardziej zróżnicowane treści w wielu językach. Oznacza to bardziej angażujące filmy, samouczki i aktualizacje, dostosowane do różnorodności językowej naszej globalnej bazy graczy.
 • Scentralizowane źródło wiadomości: Niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdujecie, nasz ujednolicony kanał będzie Waszym źródłem najnowszych wiadomości i aktualizacji na temat World of Tanks. Pożegnajcie się z wyszukiwaniem regionalnym. Wszystko, czego potrzebujecie, jest w jednym miejscu!
 • Prezenty i konkursy dla wszystkich: Połączenie otwiera nowe możliwości interakcji ze społecznością. Teraz więcej dowódców czołgów z różnych regionów będzie miało dostęp do ekscytujących konkursów i prezentów, co stworzy bardziej integrujące i angażujące doświadczenia dla naszej społeczności.

Prezenty YouTube

Dostępne od 5 lut. o 10:00 (CET) do 1 mar. o 10:00 (CET)

Darmowy styl 2D#3: kod bonusowy YouTube

Odbierzcie styl 2D Ostrzeżenie przed tornadem w prezencie za subskrybowanie. Oto, jak możecie dołączyć do obchodów:

Krok 1: Subskrybujcie oficjalny kanał World of Tanks

World of Tanks Youtube

Krok 2: Obejrzyjcie powyższy film i odbierzcie kod bonusowy, który jest w nim wymieniony.

+5 zdjęć

Loteria YouTube

Podobnie, jak w przypadku loterii Discord, 200 szczęśliwych zwycięzców otrzyma naprawdę epickie nagrody, w tym 10 pojazdów premium, dni konta premium WoT i o wiele więcej!

Obejrzyjcie powyższy film na YouTube i skomentujcie go, używając swojej nazwy w grze oraz serwera, a my wylosujemy 200 zwycięzców!

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 lutego i otrzymają nagrody bezpośrednio na swoje połączone konto WoT.

Nagrody:

 • 1. nagroda: 10 pojazdów premium
 • 2. nagroda: 360 dni konta premium WoT
 • 3. – 5. VIIIAMX M4 mle. 49 nagroda: AMX M4 mle. 49 i styl 2D Ad Astra
 • 6. – 9.nagroda: 30 dni konta premium WoT
 • 10. – 19.nagroda: 3 rezerwy osobiste: +50% kredytów przez 1 godzinę
 • 20. – 49.nagroda: 7 dni konta premium WoT
 • 50. – 74.nagroda: 3 dni konta premium WoT
 • 74. – 200.nagroda: 3 rezerwy osobiste: +200% PD załogi i wolnych PD przez 1 godzinę

Lista pojazdów premium 1. nagrody

Potrzebujecie pomocy?

Rozumiemy, że to duża zmiana i jesteśmy tu, aby pomóc. Jeśli macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy, skontaktujcie się z nami.

Z niecierpliwością czekamy na zbudowanie silnej i połączonej społeczności World of Tanks, w której każdy dowódca czołgu czuje się częścią połączonej siły. Wasza opinia jest dla nas bezcenna i zachęcamy Was do dzielenia się przemyśleniami i sugestiami na naszym Discordzie.

Do dzieła!

ź: WoT