krzyżówkowy fail WoWp

Nie ma to jak porządna dawka uśmiechu, a jak każdy wie śmiech to zdrowie. Pod tym względem WG dba o nas jak mało kto i chyba żadna inna gra nie ma tak zabawnej ekipy tworzącej otoczkę wokół gry.
Tym razem sprawa tyczy się World of Warplanes. Co prawda nie wiem co się dzieje z tą grą, ponieważ straciłem nią kompletnie zainteresowanie, ale wieść niesie, iż został ogłoszony konkurs.
Konkurs w formie krzyżówki.
1 miejsce – 5k golda, 2 i 3, po 1,75k golda. Całkiem w porzo, co nie?
Do postu załączony został również plik doc, aby każdy mógł sobie na spokojnie powpisywać odpowiedzi, wysłać i ogólnie, żeby było miło i kolorowo.

1. Konkurs ogłoszony o godzinie 19:49.
2. O godzinie 20:13 gracz _Laserguided_ wysłał już wypełnioną krzyżówkę radośnie oznajmiając na forum „wysłane”.
3. Mindfck w ekipie WG…
4. Godzina 20:28 – „Konkurs odwołany ponieważ plik pdf (D: raczej doc)…

… posiada już odpowiedzi.”
5. *facepalm

Link do konkursu: TUTAJ

Szczerze? Uroniłem łzę ze śmiechu ^^

WG kiedy w końcu zatrudnicie jakiegoś pracownika odpowiedzialnego za korektę i sprawdzanie wszelkich publikacji?!

źródło: FTR

15 Odpowiedzi do “krzyżówkowy fail WoWp

 1. Dobra.

  Teraz to już jestem absokurwalutnie pewien, że oni to robią celowo. No przecież to niemożliwe, by takie rzeczy przechodziły w globalnej korporacji. Po prostu moja bania tego nie potrafi objąć. To jakiś spisek, socjotechnika, czy jeszcze inny wymysł, na bank!!!

  1. Może to być też trolling albo jakieś wybitnie wyszukane poczucie humoru. Bo przecież nie można być AŻ TAKIM RETARDEM?

   Heh.

   Czasem mam wrażenie, że na rozmowie kwalifikacyjnej w wg w biurach eu dostaje się zadanie – wprowadzić poprawnego do tekstu jak najwięcej bzdur albo wymyślić i opisać jak coś spieprzyć w jak najdurniejszy sposób.

   Jest jeszcze opcja taka, że zamiast rozmowy jest casting couch *cough*czechout*cough*

 2. Proste wyjasnienie zaistniałej sytuacji. Dostajesz to za co płacisz. W tym przypadku to za co płaci sie „pracownikom” WG. Skad wiecie kto własciwie wymyslił i zorganizował konkurs ? Cała obsługa forum z moderatorami na czele przeciez to jeden wielki wolontariat i jezeli dostaja jakas walute za to to jest ona tak samo wirtualna jak ta gra. Mozna smiało w ciemno załozyc ze ten jak i inne faile sa prawdopodobnie dziełem własnie tego efektem. Co mozna potem takiemu pracownikowi zrobic ? Przeciez wymyslił konkurs, wszystko sam pewnie zorganizował, zwolnic go szkoda bo przeciez on NIC nie kosztuje a zastapic go byłoby ciezko.

Dodaj komentarz