Ekspedycja: wielka wyprawa po czołgi

Już wkrótce każdy gracz World of Tanks będzie mógł udać się na wielką wyprawę po czołgi. W pierwszej połowie roku przeprowadzimy Ekspedycję w trybie Linia Frontu, a w drugiej zaś w Stalowym Łowcy. W Ekspedycji czeka na Ciebie trzy pojazdy: Object 777 version II, Char Futur 4 oraz AE Phase I. Każdy, kto ruszy na Ekspedycję, powróci z cenną nagrodą.

Dowódcy!

Rok 2020 wyznacza 10. rocznicę World of Tanks, zatem przygotujcie się na mnóstwo dobrej zabawy i wspaniałych niespodzianek! Jedną z najciekawszych atrakcji w tym roku jest łączony system postępów o nazwie Ekspedycja, dla dwóch ekscytujących trybów, Lini frontu i Stalowego łowcy. Poza fantami, które te tryby oferują z osobna, ten system pozwoli Wam na wygranie dodatkowych nagród w zamian za systematyczne w nich uczestnictwo.

Jak to działa

Linia frontu powróci w pierwszej połowie 2020 roku, a odświeżony Stalowy łowca będzie na Was czekał w drugiej jego połowie. Na każdy z tych trybów składać się będą cztery osobne etapy.

Na każdym etapie możecie zdobyć do 3 żetonów, z łącznie 24 (12 za grę w Lini frontu i 12 za grę w Stalowym łowcy). Wykorzystajcie te żetony, aby zdobyć dowolne dwa z trzech pojazdów, każdy za 12 żetonów, wymienionych poniżej.

Wotpub-30585 Pl

Nie musicie grać w oba tryby – możecie zebrać 12 żetonów wymaganych do zdobycia pojedynczych czołgów z tej listy, wypełniając wszystkie etapy w jednym trybie lub też mieszając etapy z obu.

Odbierzcie swoje nagrody!

Wszystkie trzy pojazdy do wygrania to wszechstronne czołgi IX poziomu, które oferują swoim właścicielom wyjątkową i dynamiczną rozgrywkę.

 • IXAE Phase I. Prawdopodobnie znacie już ten amerykański czołg ciężki z czterema rozdzielonymi gąsienicami. Jest on na stałe wyposażony w Duży zestaw naprawczy i solidną, odbijającą pociski wieżę. Do tego, ten zawadiaka posiada celne działo z korzystnymi pionowymi kątami i wartością przebicia.

Ae Phase1024

 • Object 777 Variant II. Nowiutki radziecki czołg ciężki z niską sylwetką i dobrą siłą ognia. Zadaje wysokie uszkodzenia na strzał i może się pochwalić wysoką mobilnością oraz niezłym pancerzem przednim. Wbudowany Duży zestaw naprawczy stanowi przydatny bonus.

Object 777 1024

 • Char Futur 4. Kolejną nowością jest Char Futur 4, francuski czołg średni z automatycznym mechanizmem ładującym i czterema pociskami oraz doskonałą mobilnością. Jego rozgrywka jest podobna do tej znanej z pojazdów Bat.-Châtillon 25 poziomów IX i X z francuskiej gałęzi. Z pewnością docenicie niewielkich rozmiarów kadłub i wieżę, które utrudnią przeciwnikom trafianie w Wasze słabe punkty. Co więcej, podobnie jak poprzednie dwa czołgi, Char Futur 4 także wyposażony jest w Duży zestaw naprawczy.

Char Futur 1024

Charakterystyki Object 777 Variant II i Char Futur 4 nie są ostateczne i mogą ulec zmianie.

Możecie śledzić liczbę zdobytych żetonów w kliencie gry i wymienić je na wybrany pojazd w dowolnym momencie.

Więcej szczegółów ogłosimy gdy tylko staną się dostępne, zatem zostańcie z nami!

Do zobaczenia na polu bitwy, Dowódcy!

15 Odpowiedzi do “Ekspedycja: wielka wyprawa po czołgi

    1. Battle Royale w grze która w założeniach miała być grą drużynową opartą o współpracy (tak, wiem że jest możliwość zakładania plutonów) jest nieporozumieniem. O kontrowersjach z ustawkami i oszustwami które towarzyszyły poprzedniej edycji nie wspominając…

 1. Wychodzi na to, że aby zdobyć dwa, trzeba zagrać w dwa tryby. Przegapienie jednego etapu z dowolnej kategorii (Stalowe Łosie albo Linia Zwieżond) przekreśla szansę na ich zdobycie. Zróbcie ankietę, co gracze wybiorą.

  AE Faza – dla tych co nie mają, jest szansa jego zdobycia. Nie jest zły.

  Obj. 777 – ten garnek wiele mówi za siebie. Coś za coś. Prawie że nie przebijalna wieża, ale pierwsze co zobaczysz to garnek. Kątowanie kadłubem może wyjść lepiej, ma fajne kąty z przodu, ale zaś ten garnek. Wybrałbym jego.

  Char Futur – lepiej pograć drzewkowym. Żadnego szału.

  1. Ja 2 czołgów na 100% niebede miał bo nie chce nerdzic tyle przy kompie. 1 na pewno zdobędę i biorę AE phase 1 bo mi się wydaje najlepszym wyborem dla mnie (nie zdobyłem go więc wezmę teraz).
   Linia frontu przyda się do zarobienia premkami żeby odkupić swojego 277 i 60tp bo został mi 1mln po rynku heh

   1. AE jest wyborne. Doskonale zbalanowany czołg (nie jest idiotoodporny więc wymaga myślenia, ale też nie jest paździurem który bez golda nic nie zrobi i nigdzie nie dojedzie).
    Co do ruska to obawiam się że te oczywiste cycki na wieży wcale nie będą takie przebijalne jak się wydaje…

 2. Cytując klasyka – no tak średnio bym powiedział.
  Linia frontu (moim zdaniem najlepszy tryb wot) okrojona do 4 odcinków, w których dodatkowo trzeba będzie stawać na rzęsach, żeby zrobić 3 prestiże w tydzień – słabo.
  Stalowy łowca – tryb do odbębnienia i zapomnienia rozciągnięty do 4 odcinków – jeszcze słabiej.
  Nagrody mizerne mocno – tak szczerze, to po co komu 9 tier? Na randoma? :D
  AE Phase I nie odebrałem z premedytacją, żeby zgarnąć rekompensatę w goldzie i obligacjach. Mam nadzieję, że ta opcja nadal będzie dostępna.

Dodaj komentarz