Dziennik okrętowy: Aktualizacja 12.9

Hej, Kapitanie!

Widzę, że świat nadal istnieje, co oznacza, że poradziłeś sobie z tymi wszystkimi wyrwami w czasoprzestrzeni i będę musiał wrócić do codziennej orki… Ale w sumie to ją lubię! Dobra robota, katastrofa powstrzymana! Witaj w aktualizacji 12.9! Dziś opowiem Ci wszystko o aktywnościach i o misjach z nią związanych, które już teraz możesz podjąć. Rozdam też kilka kontenerów Okręt premium VIII poziomu!

Kalendarz aktywności

Nadal mam kilka wiarygodnych źródeł w Zbrojowni, które puściły parę na temat nadchodzących aktywności. Stworzyłem mały kalendarz — rzuć okiem i spójrz w przyszłość! Więcej szczegółów ujawnię w następnych wpisach Dziennika okrętowego, w miarę nadchodzących wydarzeń. Przecież chcę, żeby dotarły do Ciebie jak najnowsze informacje!

Moje źródła mogą podać tylko przybliżone daty, nie będzie to zatem pełna lub kompletna lista nadchodzących aktywności. Możliwe, że część wydarzeń w ogóle nie dojdzie do skutku, a inne mogą zostać dodane do tej listy później.

Światowy Dzień Standardów

Początek: 12 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 12 paź, 07:00
Koniec: 17 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 17 paź, 07:00

Standardy są kluczowe, gdy chcemy osiągnąć doskonałość. Wszystko rozbija się o jakość, optymalizację, terminy… To im zawdzięczamy też fakt, że okręty mogą śmigać jak nowe! Rany, jak ja kocham krótkie terminy. Nic mnie tak nie rajcuje, jak prześciganie oczekiwań! Ale nie słuchaj czczej gadaniny staruszka, lepiej sprawdź łańcuch misji bojowych — jeśli go wypełnisz, otrzymasz mnóstwo przydatnych fantów!

Zadawaj uszkodzenia, wzniecaj pożary na okrętach wroga, wygrywaj bitwy, kończ bitwy w gronie 5 najlepszych pod względem zdobytych PD i w końcu zdobywaj dowolne baretki, aby pomyślnie go ukończyć. Jednorazowe kamuflaże i premie ekonomiczne, elitarne PD dowódcy oraz kontenery Więcej sygnałów i Specjalne premie to nagrody, których możesz oczekiwać. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w kliencie gry.

Zatopienie HMS Royal Oak

Początek: 13 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 13 paź, 07:00
Koniec: 15 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 15 paź, 07:00

HMS Royal Oak był jednym z pancerników typu Revenge, jakie zbudowano dla Royal Navy podczas I wojny światowej. Walczył w bitwie jutlandzkiej w szeregach Grand Fleet. 14 października 1939 roku pancernik zakończył swój żywot na morskim dnie po spotkaniu z torpedą wystrzeloną przez niemiecki okręt podwodny. Z wydarzeniem tym związany jest też specjalny łańcuch misji bojowych, który już wkrótce będzie dostępny.

Otrzymuj potencjalne uszkodzenia, zadawaj uszkodzenia i wygrywaj, by zdobyć kamuflaż Znak zwycięstwa, sygnały Juliet Charlie, jednorazowe premie ekonomiczne PD okrętu +100%, PD dowódcy +100%, a także kontener Więcej sygnałów.

Jak zawsze, wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w kliencie gry.

Hiszpańskie krążowniki

Początek: 12 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 12 paź, 07:00
Koniec: 9 lis, 03:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 9 lis, 03:00
Kochasz hiszpańskie krążowniki? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Cię ta wieść: możesz zgarnąć dla nich łańcuch misji i zdobyć fajne nagrody za jego wypełnienie! Czekają tematyczna naszywka, jednorazowe premie ekonomiczne i jednorazowe kamuflaże. Trzeba tylko zdobywać bazowe PD, zadawać uszkodzenia, zdobywać baretki „Trafienia w cytadelę” i odnosić potencjalne uszkodzenia.
W kliencie gry znajdziesz dokładne informacje.

Zwycięzcy losowania

A teraz sprawdźmy, którzy z czytelników Dziennika okrętowego są największymi farciarzami! Kontener okrętu premium VIII wyślemy do:

EU

NA

ASIA

LawlessGecko Lacanoa deepdarkhole

Swoją nagrodę otrzymacie w ciągu jednego tygodnia!

Śledźcie dalej Dziennik okrętowy i nie przegapcie następnego losowania kontenerów w ostatnim wpisie do Dziennika okrętowego aktualizacji 12.9!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze