druga linia francuskich HT

UWAGA: informacja nieprawdziwa
Amerykański portal World of Tanks zaktualizował rendery drzewek w związku z wprowadzeniem LT X tieru, ale jak zwykle coś poszło nie tak.
W drzewku francuskim pojawiła się nieoczekiwanie także druga linia HT, która niedługo potem zniknęła z oficjalnego renderu.

EtPJus7

• tier III – FCM 1A
1 Cammo Fcm
• tier IV – FCM 2C
Czolg-DCM2C-rzut-bok
• tier V – FCM 2C bis
2c Bis 1

2c Bis 2

2c Bis 3
• tier VI – AMX C39
• tier VII – AMX C40
• tier VIII – FCM F1

Fcm F1

• tier IX – FCM CDF
• tier X – SEAM 220 t

ź: wotlabs

18 Odpowiedzi do “druga linia francuskich HT

  1. FCM F1 to chyba ten od oryginalnej stockowej wieży ARL-a aka „stodoły”.
   Jeśli by to wprowadzali musieli by ostro podnieść parametry pancerza, bo z tymi „historycznymi” to idealny cel nie tylko dla arty ale dla wszystkiego – z derpami w roli głównej (gigant taki że nie sposób nie trafić).

    1. Już jeden Sherman jest u Żabojadów. Gdzie byś chciał i jaką Panterę tam wcisnąć? W histerycznej konfiguracji jako kaleka-premka?

    2. Wielka gęba nie zamaskuje braków w historii. Poniemieckie pantery stanowiły we wczesnych latach powojennych regularne wyposażenie armii francuskiej. A zwykłe Shermany z kolei stanowiły wyposażenie 2 dywizji pancernej gen. Leclerca.

    3. ja tylko pytam gdzie byś chciał je umieścić? jaka konfiguracja i tier? BTW, ile tych Panter było? raptem 50 i dość szybko je zajechali. Shermany też się zutylizowały w ciągu paru lat.

    4. To proste. Na VI tierze Sherman, na VII Pantera, na VIII ten wspólny francusko-niemiecki projekt pre-Leoparda, który nigdy nie wszedł do produkcji.

  1. masz na myśli linię AMX M4 45(7) –> AMX M4 48(8) AMX M4 50 (9) –> AMX 65t
   to tutaj to kolejna linia, którą dawno temu mieli dodać, ale zarzucili pomysł (wymodelowali tylko to co na screenach, reszty nie widziałem), w każdym razie ta linia z „le togami” i tak nie wejdzie bo nie miała by racji bytów, z gigantów już oje są słabe

 1. Ta linia to żart. Zacząłem się zastanawiać, czy dzisiaj jest prima aprilis. TOG jest słabo grywalny z bardzo szybkim działem. A te kolubryny to nie dosyć, że powolne, to jeszcze działa trolle. Czyli jedziesz powoli i strzelasz jeszcze wolniej. Nie do zaakceptowania w dzisiejszym świecie WoTa. Pewnie wcześniej wprowadzą polską linię.

  1. Jak trolle to właśnie do zaakceptowania. Przecież z obecną mechaniką HE to trolle są op na wyższych tierach. Już nawet nie mówię o pociskach premium z dodatkowymi uszkodzeniami, ale ogólnie. Gwarancja pierdolnięcia za 500 i 50% szans, że walniesz za full, bo serb.

 2. Ta linia może zostanie wprowadzona wraz z przeniesieniem ST-I na X i „otrzymaniem przez niego nowego mechanizmu”. Czyżby rok 2017 był rokiem obsługi wielu dział? WG nie przez przypadek popełniło ten „wyciek”. Robienie kontrolowanych przecieków jest dobrą metodą nakręcania obserwatorów aby czekali na to co ma nadejść.

 3. Która to już koncepcja 2 drzewka HT u żabojadów? 4? Na pierwszych renderach było to mieszane drzewko. Raz kolumbryna, raz zwykły czołg bez magazynka(w tym drzewku AMX M4 49 był jako zwykły czołg,cóż plany się zmieniają :D ). Potem przez krótki czas był concept, że pierwsze tiery to kolumbryny, a reszta zwykłe HT bez magazynka. Trzecia była rozgałęzienie od VII tieru i wprowadzenie 3 czołgów bez magazynka. I tu nawet WG działało w tym kierunku. Na razie o tym projekcie ucichło. A szkoda. Bardzo dobre czołgi się zapowiadały. A teraz powstał concept francuskich molochów po 100-200 ton. Ba nawet cięższe molochy niż sam Maus(220t w nazwie). Z tego co pisali to X tier ma mieć działo okrętowe 164 mm. Będzie ciekawie czy w ogóle wyjdzie to poza concept i gadki ta francuska linia super ciężkich.

Dodaj komentarz