Diamentowy przekręt: robota na boku

Aby uczcić nadchodzący rozdział Przepustki bitewnej: Diamentowy przekręt, gracze mają możliwość zdobycia wielu darmowych przedmiotów za pośrednictwem strony wydarzenia.

Od 11 stycznia o 06:00 CET do 25 stycznia o 04:30 CET (UTC+1)

Instrukcja:

  1. Gdy strona wydarzenia zostanie udostępniona (TUTAJ), wybierz jedną z pięciu drużyn, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i poziomowi umiejętności.Snatch Missions
  2. Po wybraniu drużyny, zestaw misji stanie się dostępny w kliencie gry. Można je znaleźć w zakładce Misje w grupie związanej z wybraną postacią. Na przykład: Drużyna Turka, Drużyna Tommy’ego itd.
  3. Ukończenie drugiej misji bojowej pięć razy zapewni Ci określone nagrody drużyny, a także dostęp do codziennej darmowej oferty o nazwie Zabierz Daisy do weterynarza w sklepie w grze. Nagrody obejmują materiały eksploatacyjne i wyposażenie.
  4. Przejdź do sklepu w grze, możesz tam znaleźć codzienną darmową ofertę w zakładce Najlepsze, w segmencie Przepustka bitewna, wraz z dwoma innymi pakietami.
  5. Odbierz codzienną ofertę Zabierz Daisy do weterynarza, aby otrzymać jedną z losowych nagród z listy, takich jak obligacje i dni premium, więcej informacji zostanie podanych na stronie wydarzenia.

Take Daisey to the Vet

4.4 5 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze