DED: Wargaming zawiódł graczy

Film poświęcony czołgowi King Tiger (C) i „zamieszaniu” wokół niego.

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
BYCZEK1PL

czy to pierwszy raz WG dyma graczy 😉 dzień jak codzień

doloresani18

dokładnie

Wild_Butter

dlatego Ja uciekłem do AW i WT bo mam dość tego jak ta gra wargamingu wygląda

Mokaze

Kim trzeba być zęby nagrać film jak złe robi wg, ale na tym samym filmie stwierdzać ze samemu sobie kopiłem..

pikawka

Kupił, bo w pewnym sensie my wszyscy (widzowie kanału) zrobiliśmy zrzutkę na ten zakup. Taką ma jutuber robotę.
Po drugie, miał rację, że KT(c) powinien być sporo tańszy dla użytkowników abonamentu biorac pod uwagę ceny innych premek. Ale gdyby kosztował te 50-60 zł, też bym się nie skusił, bo nic szczególnego w tym tygrysku nie ma.

Sinecode

Poniekąd taka jest jego rola jako CC że ma mieć i sprawdzić praktycznie każdy pojazd w grze i zrobić o nim jakiś materiał. Czasami dostaną coś za darmo, czasami coś sami muszą sobie zafundować.

doloresani18

nie było mowy na początku że to na wypożyczenie a teraz każdy odwraca kota ogonem ,OSZUŚCI jak zawsze ,a support to już całkowicie osiągnął dno .Gdyby go teraz nie chcieli za kasę to ok ,ale to już ewidentne przegięcie .Po prostu ludzie powinni się zbuntować i olać grę

Sneakazz

Nigdy nie było powiedziane wprost iż pojazd zostanie na kontach graczy, to był wymysł bądź co bądź CCków którzy opierali się na domysłach i interpretacji zewnętrznych stron i blogów poświęconych grze, za ich sprawą głównie rozszedł się ten „news”. Taki swoisty głuchy telefon… Za to od początku było wiadome jak byk że jest to forma Wypożyczenia. Co nie zmienia faktu iż WG mógłby być bardziej precyzyjny aby tego typu historie i draki nie powstawały. No ale z drugiej strony jest masa ludzi w tym community którzy np myślą iż premkowe Progetto dostało nerfa blokując temu pojazdowi instalacje dosyłacza. Tylko nikt… Czytaj więcej »

Marian Koniuszko

Skrzynkowy z grupy 200 plus musi się zgadzać w sumie nie jest za graczami tylko za Wg .Macie możliwość odkupienia go kekw.

adrian

zgreD i jego ciekawe przemyślenia uummmm idź ty do tej swojej piaskownicy weź łopatkę i grabki i się okop