DED: Nie da się grać w Linię Frontu!

Zapoznajcie się z materiałem DEDa i dajcie znać w komentarzach – jakie błędy akurat wam zdjęły uśmiechy z twarzy – mój, najbardziej irytujący jaki się trafił – znajdziecie pod filmem DEDa.

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Wargaming nie potrafi uderzyć się w swoją pierś. Błędy w grze to nie jest ich wina. Wargaming nabrał wody w usta, a błędy są tylko i wyłącznie wasze, drodzy gracze. Bądźcie więc łaskawi odczepić się od bogu ducha winnych deweloperów i zainwestujcie w końcu w szybsze łącze internetowe, cytując artykuł, gdyż jak się okazuje, moje łącze 800/800 okazuje się za słabe dla tak zasobożernej gry, pełnej wodotrysków:

Drodzy gracze, jeśli Wasze połączenie internetowe jest wolne, przy odradzaniu się w bitwie możecie mieć problemy z interfejsem użytkownika: niektóre ważne elementy mogą zniknąć, a inne, dodatkowe, mogą się pojawić, a wybrany pojazd może być niepoprawnie wyświetlany jako zniszczony. Zrobiliśmy, co w naszej mocy, by zminimalizować liczbę takich problemów, ale niestety nie mogliśmy wyeliminować ich wszystkich. Jeśli napotkacie na takie nieprawidłowe działanie, pomóc może ponowne uruchomienie klienta gry lub naciśnięcie Tab.

 

 

POV: Kiedy chcecie pograć jednym czołgiem, ale RNG wybiera dla ciebie inny:

3.4 5 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Zniszczyły doszczętnie te białoruskie kurwy grę, wszystko się sypie, zamiast dwóch maratonów tradycyjnie odpalanych we wrześniu i listopadzie to jest jakieś gówno z nalepkami i duperelami, zamiast rankedów jest natarcie gdzie mongoły mogą niszczyć grę innym.

Grytek1

Ale to Ty dzwonisz.

pikawka

Piertolenie zgryźliwych tetryków było spodziewane, to jest zawsze :). Ale ja dziękuję DED za podpowiedź z klawiszem „N”. Przydatne w tym zyebanym trybie (jak na razie).

Sinecode

Ewentualnie TAB, też działa, przynajmniej u mnie.

Eonell

U mnie nawet „n” nie działa ,😂🤣😂🤣😂 porucznika ledwo można wbić powinna być jakaś rekompensata

boberus3000

Z n to +1,
ale porucznika że się wbić nie da to jakaś herezja

Dodek913

„Wasze połączenie internetowe jest wolne”
Światłowód 400mb/s to wolny internet. xDD

bino1980

mam pół giga internet, też wygląda na to że za wolno, chyba specjalnie dla wot będe musiał kupić światłowód 1giga 🙂

bino1980

btw, może wyślę fv za nowego neta do wg, coby mi zrefundowali część kosztów.. 🙂

Sinecode

No bo wszelkie problemy z WOT to TWOJA wina. Masz za słaby komputer, za wolny internet, przewód od internetu pogryzły szczury, zakłócenia w światłowodzie, serwery są na Marsie i zanim dotrze sygnał to przecież trochę musi to lecieć i stąd te opóźnienia. Jak możesz wątpić graczu że to wina WG?! Nie obchodzi nas że masz tak dobry internet że ŻADNA inna (w tym lepszy i konkurencyjny War Thunder) śmigają jak szalone bez spadków FPS, lagów czy jakichkolwiek problemów na tle połączenia…

Jisaburo Ozawa

Po południu była łata ale chyba nie wszystko naprawiła bo fps są dalej zjebane i znika część interfejsu.

Edytowany 10 dni temu przez Jisaburo Ozawa
Sinecode

Jak była łatka to chyba niewiele poprawili bo nadal trochę baboli jest, głównie z FPS i interfejsem.