czy użyliście już swoje zniżki 100%?

Kolejne poziomy świątecznej atmosfery nie tylko upiększą Wasze garaże, ale również zapewnią rabaty w kredytach na wybrane przez Was pojazdy w ramach zdobywania kolejnych poziomów..

Jeśli nie wiecie, który pojazd odblokować lub chcielibyście wypróbować nową linię technologiczną, to macie właśnie idealną okazję na dodanie czołgów do Waszych garaży. Aby pomóc Wam w nowych przygodach, przygotowaliśmy listę pojazdów, którymi łatwo się gra, dostarczają mnóstwo rozrywki, nie ustępują niczym innym maszynom i po prostu warto się z nimi zapoznać.

Poziom II

BT-2

BT-2 to prawdziwy demon prędkości. Ten wyróżniający się zwrotnością czołg lekki można wyposażyć w bardziej skuteczne działa, co w rękach odważnych dowódców może go zmienić w doskonałego zwiadowcę i łowcę artylerii!

CRUISER MK. III

Ten brytyjski pojazd słynie z zasięgu widzenia, znakomitego kąta nachylenia działa i przede wszystkim z siejącego spustoszenie działa Pom-Pom – to idealna broń do szybkiej eliminacji przeciwników. Pamiętajcie, że Cruiser Mk. III jest stosunkowo duży i ma cienki pancerz.

M2 LIGHT TANK

Czołg lekki M2 jest szybki i ma znakomite pole widzenia, a w konfrontacji z przeciwnikami ma do wyboru niezawodne standardowe działo lub ciężki karabin maszynowy, zdolny zadać ogromne uszkodzenia w krótkim czasie. Ukształtowanie pancerza sprzyja odbijaniu pocisków. To niesamowity i wszechstronny czołg.

PZ.KPFW. II

Jeśli lubicie szybkie czołgi, które stworzone są do walki w zwarciu, to mamy coś dla Was. Pancerz tego czołgu lekkiego jest stosunkowo gruby, a do tego odbija całkiem dużo pocisków. Trzymajcie przeciwników blisko i wykorzystajcie działko, aby przerobić ich na sito w mgnieniu oka!

Poziom III

CRUISER MK. II

Całkiem zwinny, jednak niezbyt szybki – ten czołg lekki można wyposażyć w siejącą postrach haubicę. Ten element uzbrojenia różni się od wszystkich innych, ponieważ prędkość wylotowa pocisków jest najniższa w całej grze, jednak mimo to rozgrywka nim to prawdziwa zabawa. Trzymajcie się blisko przeciwników i wysadźcie ich w powietrze!

PZ.KPFW. I AUSF. C

Niski profil sprawia, że ten czołg nie rzuca się w oczy, a w połączeniu z jego zawrotną prędkością jest trudnym celem do trafienia. Jest wyposażony w karabin maszynowy, zadający niezwykle wysokie uszkodzenia w krótkim czasie. Jakby tego było mało, potrafi przyjąć sporo uszkodzeń, co może być zaskakujące, patrząc na jego rozmiar. Na pewno Wam się spodoba.

PZ.KPFW. II AUSF. G

II Ausf. G jest wyposażony w 3-strzałowe działo strzelające podwójnie (łącznie wystrzela sześć pocisków), co pozwala zaskoczyć przeciwników dobrymi obrażeniami w serii i wysoką penetracją – wystarczającą, aby przedziurawić większość celów na jego drodze.

SU-76M

Znakomity kamuflaż i dobre wartości dwóch statystyk, których potrzebuje każdy niszczyciel – celności i penetracji – sprawiają, że ten pojazd może zakończyć żywot swoich przeciwników z bezpiecznej odległości.

Poziom IV

B1

Jeden z pierwszych dostępnych czołgów ciężkich. Jego pancerz nie ma słabych punktów. Ten czołg może przyjąć masę pocisków, a także błyskawicznie się odgryźć. B1 nie trafia w bitwach na pojazdy o poziomie wyższym niż V.

HETZER

To jeden z twardszych pojazdów – wszystko dzięki odbijającemu pociski pancerzowi przedniemu. W przeciwieństwie do innych niszczycieli czołgów, Hetzer jest najskuteczniejszy w zwarciu, gdzie haubica pokazuje swoją najlepszą stronę.

PZ.KPFW. II LUCHS

Świetna mobilność i znakomity zasięg widzenia sprawiają, że to znakomity zwiadowca. Działko kal. 3 cm wygląda niepozornie, jednak niech Was nie zwiedzie jego wygląd. Dzięki niemu możecie pomóc towarzyszom w potrzebie. Podsumowując: ten pojazd dostarczy Wam mnóstwo rozrywki.

MATILDA

Niesamowicie duża pula PW i ogólnie porządny pancerz sprawiają, że Matilda bez problemu utrzyma swoją pozycję. Chcecie ją poskromić? Powodzenia. Szybkostrzelność, penetracja i szybkość pocisków są wręcz przerażające!

SU-85B

Typowy snajper trzymający się na dystans, który najlepiej czuje się ukryty w krzakach, wybierając cele z ukrycia. Jego największą zaletą są szalona ilość uszkodzeń zadawanych na minutę. Przyzwoita mobilność pozwala temu niszczycielowi błyskawicznie czmychnąć do najlepszych kryjówek!

Poziom V

AMX ELC BIS

To malutki czołg wyposażony we wcale nie takie małe działo. Dobra penetracja i znakomite uszkodzenia sprawią, że nikt nie będzie sobie robił żartów z ELC. Może służyć jako pasywny zwiadowca, a czasami jako niszczyciel czołgów, zależnie od sytuacji na polu bitwy.

BDR G1 B

BDR G1 B to ciekawy pojazd. Jego głównym atutem jest działo 90 mm, które pozwala mu stawić czoła nawet przeciwnikom wyższych poziomów. Mobilność i żywotność są również całkiem przyzwoite. Ogólnie mówiąc, to niezawodny czołg ciężki o dużym potencjale.

KV-1

KV-1 to typowy czołg ciężki. Ma gruby pancerz, a wybór między działem 85 mm a haubicą 122 mm pozwala zmieniać styl walki. Wybacza wiele błędów, co czyni go dobrym wyborem dla początkujących dowódców.

T-50

T-50 jest zwinny i wypluwa pociski równie szybko, co się przemieszcza. Dodatkowo może pomieścić sporo amunicji, a kamuflaż pozwala mu zniknąć z oczu przeciwników. Jeśli lubicie atakować z ukrycia, ten pojazd jest dla Was!

T67

Wszechstronny pojazd z wieżą. T67 jest niecodziennym, małym niszczycielem czołgów, który polega na niesamowitej prędkości, aby przedrzeć się do najlepszych punktów na mapie. Właśnie stamtąd wybitna szybkostrzelność, dobry kąt obniżenia działa i znakomity zasięg widzenia pozwalają poskromić przeciwników w mgnieniu oka.

Inne pojazdy poziomu V warte uwagi

  • VPz.Kpfw. III/IV  – Jeden z najbardziej wszechstronnych czołgów średnich w grze. Prędkość, pancerz i siła rażenia sprawiają, że może sobie poradzić w wielu rolach na polu bitwy.
  • VArcher  – Ma bardzo silne działo i doskonały kamuflaż, jednak najbardziej zaskakująca jest prędkość cofania – ten czołg szybciej przemieszcza się w tył, niż w przód.
  • VStuG III Ausf. G  – Kolejny niemiecki klasyk o dobrym kamuflażu i bardzo celnym dziale, które jest w stanie rozszarpać przeciwników na strzępy.
  • VT1 Heavy Tank  – Duży, masywny czołg ciężki o wysokiej wytrzymałości, z niezłym działem i o zaskakująco dobrej mobilności.

Na dziś to już wszystko. Mamy nadzieję, że te niesamowite pojazdy sprawią, że Wasza przygoda w World of Tanks stanie się jeszcze lepsza. Podzielcie się na forum własną listą ulubieńców!

33 Odpowiedzi do “czy użyliście już swoje zniżki 100%?

    1. Jak przypiszesz, będą na zawsze, ale przypisać musisz jakoś przed marcem, to samo z zwerbowaniem załogantek…

    2. Dodam – któryś tam II tier francuski chyba H38 – najtwardszy pojazd II poziomu, chińczyk TD III z zaj…tym działem i camo. No i legendarna kaczucha.

      1. @megami H35. Z przodu najtwardszy jest R35, tyle, że z tyłu ma papier, a H35 jest pancerny ze wszystkich stron i ma lepszą penetrację na zwykłej amunicji. Na R35 trzeba strzelać z gold.

        1. Pz 38H, czyli francuski H38 zagarnięty przez szkopów. Czołguś premium, obecnie nie do zdobycia. Miał przegięte charakterystyki pancerza, taki troche Pz II J, tylko z lepszą pukawką. Dla ciekawostki dodam, że H35 (a podobno również parę H38) były na stanie WP we wrześniu 39r.

        2. @gorzkie_żale R35, nie H35. H35 chcieliśmy kupić, ale Francuzi nie chcieli sprzedać. Niestety, we wrześniu 1939 R35 nie sprawdził się tak dobrze jak sprawdza się w WoT, -może Niemcy strzelali z golda, a nasi ze zwykłych AP. :/

  1. KW1 to już nie te czasy gdy się spotykało 3 i było się niezniszczalnym. Teraz będąc permamentnie rzucany na 6 i 7 jego pancerz nie ma znaczenia i dużo lepiej sprawuje się mobilniejszy KW-1S

    1. No ale z KV-1można strzelać ze słomki i na goldzie z peną 189 mm paziować O-I od przodu (i mieć rewelacyjny DPM) , czego z KV-1S już tak łatwo nie zrobisz (s-ką można za to łatwiej manewrować i próbować się przykleić do boku Japońca, bo biedaczek nie opuści tak nisko działa)

  2. Co do ELCa to jak się nim pograło ~1k bitew przed nerfem to już nie da się do niego wrócić ;_;

  3. B1 to chyba jakiś żart. Przy takiej częstotliwości rzucania na V-ki, to w walce z KV-1 czy Churchillem III można co najwyżej postrzelać na wiwat (wrogowi na wiwat, gratulując mu łatwego dmg). Zresztą na IV to też żaden wymiatacz, bo bardzo często na pierwszej linii spotka B2, Matildę, że o Hetzerze nie wspomnę

    Matilda to jeszcze większy odlot w tym zestawieniu, bo ona i na piątkach nie zrobi wiele więcej niż B1, a na szóstkach jest wyłącznie darmowym dmg. Na topie to Matilda ma max 20% bitew, z czego spora część to top15.

    1. Chyba nigdy nie grałeś Matildą. Da się nią spokojnie wydoić każdy pojazd 6 tieru.

      1. A ty chyba grałeś tylko z botami, które nie strzelały, albo strzelały z HE (oczywiście z normalnych dział a nie z trolli, bo i taki PZ IVH bawi się z Matildą jak z dzieckiem). Nie dość, że to powolny klocek, który się toczy i czasem za bardzo nie zdąży postrzelać, to od tierów V+ , nawet przez średnio ogarniętego gracza jest przebijany za każdym razem. Taki T-34-85M ma go na dwa razy. Wrzuć powtórkę ja „doisz” wspomnianego T-34-85M z powiedzmy żółty graczem, chętnie to obejrzę. 😀

        Matilda jest spoko na IV tierze, bez wrogów V tieru, ale to też pod warunkiem, że team się nie złoży i po 2 minutach nie będzie 0:7 i pod warunkiem, że na pierwszej linii nie jest z botem Type95 przeciw np. 2x B2. Z Hetzerem to też tak średnio daje radę, bo ze swoim szalonym 55 dmg to może nie zdążyć go rozwalić zanim Hetzer strzeli dwa razy (co często też wystarcza).. Ogólnie dużo jest tych „ale” gwarantujących bardzo dobry wynik.

        1. @Stefan Bitwa spoko, wynik bardzo ładny, ale widocznie mamy inne rozumienie funu z gry. Mam na tym czołgu zdecydowanie lepszy dmg ratio: 2, kill ratio: 2,8 , WN8 – 1580 i średni dmg: 445 (pewnie po części to przez mniejsza liczbę bitew, tylko 89 – czołg ekspiłem i na początku grałem z 75% załogą), a jakoś mnie ten czołg męczy i na pewno bym go nikomu nie polecił. 🙂 Wieczorem wyślę Ci na priv wiadomość z klienta gry, żeby nie było, że sobie te dane wyssałem z palca.

        2. Głupoty wypisujesz kolego. Matilda, gdyby nie tragiczna mobilność, byłaby absolutnie najlepszym czołgiem IV tieru (właściwie jest tak przegięta na ten tier, że powinna być wypchnięta o jeden wyżej). Ma pancerz lepszy od KV-1, a „kłujka” ma taką penę, że prawie nigdy nie sięgam po golda. Szkoda tylko, że skubie po 50hp, bo przy większych grubasach trzeba się naklikać. Z VI-kami w większości też sobie jakoś radzi (oczywiście jak O-I rzygnie burzakiem, to zamiecione). Jak wejdzie do bitwy na topce, to robi armagedon. Jeden z moich „must have”, jak trzeba szybko misję zrobić.

        3. @gorzkie_żale „gdyby” – słowo klucz, inne słowo klucz „szkoda”. Gdyby Tortoise miał lepsza mobilność to byłby najlepszy na IX-kach, a gdyby arta umiała fruwać to byłaby OP bombowcem.
          Odpowiedz mi kolego „nie gadający głupot” co znaczy, że sobie „radzi” z szóstkami? Chcesz spróbować jak sobie „poradzi” z moim T-34-85M i moją pięcioperkową załogą? Możemy sprawdzić. 🙂 Możesz sobie i golda włączyć, a i tak od przodu nie zawsze przebijesz. Zresztą co ja mówię, Moje VK.30.01.P z ledwie jednoperkową załogą też zmiecie twojego „predatora”.

          Ciągle piszesz „jak na ten tier” itp. Co mnie obchodzi, że Matilda „jak na ten tier” jest dobra, skoro ” na tym tierze” gra bardzo rzadko, rzadziej niż na VI-kach? Piszesz przez pryzmat bardzo udanej bitwy , która trafi się może raz na 15 bitew (bo nawet jak wylosuje na topie. to grając z ułomnym teamem , sam i tak nie dasz rady wygrać),a zapominasz, jaka to mordęga wlec się klockiem z mała ilością HP, na którego widok większość graczy (ogarniętych)na wyższych tierach się cieszy. Uwierz mi, że sto razy lepszym czołgiem IV tieru jest T-28, pod warunkiem, że gra się nim jak TD, nie szaleje no i m załogę z żarówką i kamo. Tam bitwy z 1000 dmg nie są jakąś super rzadkością, a mobilność i pena pozwala sobie radzić i kombinować i na VI-kach.

        4. martinez, dobrze że z kolei Twoje uber VI z 5 perkową załogą nigdy nie trafiają na VIII. 😉

  4. Wybrałem sobie Luchsa. Wsadziłem załogę ze 100% camo i rozeznaniem sytuacji. Jest zabawnie, ale tak szczerze, to czuję jakbym się znęcał nad dziećmi.

    1. luchs to był małym rozpierdalaczem jak był na t3, mobilność obecna, działo 50mm L42 i średnio co 5ta wygrana bitwa top gun, potrafił rozwalać nawet heaviki 5 tieru (z goldem to na pewno, ale wtedy gold ammo to było faktycznie gold ammo tylko za złoto)

  5. Mam problem z wykorzystaniem zniżki na X poziom.
    To pewnie dosyć rzadki przypadek mieć wszystkie dziesiątki.
    Może WG w przyszłości wymyśli coś dla starych graczy z pełnym garażem…

    1. mam to samo :{
      wszystkie t10, wszystkie linie wygrindowane i na co ja przeznaczę te zniżki ? :{

      a na kołowce do końca zniżek niema co liczyć :{

    2. Problem to oni maja, ale z głowami. Może Wg wymyśli jakiś pakiet ubezpieczeń od uzależnień dla nich.

      1. Tankista11, a co Cię boli, to co oni robią ze swoim wolnym czasem? Skoro uważają go za dobrze spędzony, to chyba tylko to się liczy?

        A co do braku celu… Zawsze możecie tak jak ja, postawić sobie za cel, posiadanie wszystkich maszyn w grze, w garażu. Póki co mam wszystkie maszyny do V tieru i stopniowo wykupuje kolejne linie. Co prawda wszystkich X jeszcze nie mam, ale mam czas, nie spieszy mi się.

    3. mam to samo z 2 i 3 tierem, wszystkie linie zrobione przynajmniej do 4 xD znając życie kupie randomowe coś i od razu sprzedam i zysk w kredytach

  6. KŁAMSTWO!!! CRUISER MK. II nie ma najwolniejszych pocisków w grze. Pociski na jego trollu lecą 243 m/s. Pociski trolli z Matildy, Churchilla I i Crusadera lecą 182m/s.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.