Czołgiem zamiast sań: Vinnie Jones porzuca pracę u Mikołaja dla World of Tanks

Gwiazda ekranu i boiska ambasadorem wydarzenia Operacje Świąteczne 2024.

Vinnie Jones

Seria gier World of Tanks (dostępnych na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych) kontynuuje coroczną świąteczną tradycję zapraszając do współpracy wyjątkowego ambasadora-celebrytę. W tym roku znany brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa Vinnie Jones jest gotowy, aby użyczyć swojej charyzmatycznej osobowości twardziela w wydarzeniu Operacje Świąteczne 2024 dostępnym w grze World of Tanks na wszystkich platformach.

Vinnie Jones pracował potajemnie jako prawa ręka świętego Mikołaja, zajmując się tymi, którzy znaleźli się na "niegrzecznej liście". Jednak w tym roku Vinnie nie jest tutaj, aby podarować swoją rózgę, ale po to by złożyć wypowiedzenie świętemu Mikołajowi. Opuszcza swoje stanowisko, aby poszukać nowej szansy: zostać dowódcą w World of Tanks! Najpierw jednak wyruszy ze swoją załogą, aby odhaczyć ostatnie punkty na „niegrzecznej liście”.

To prawda, co mówią – na dobre porzucam swoje bombki, aby dołączyć do graczy World of Tanks w wyjątkowym wydarzeniu Holiday Ops 2024” – mówi Vinnie Jones, ex-prawa ręka Mikołaja, obecnie ambasador World of Tanks. „Moje dni „korygowania” osób na niegrzecznej liście to już przeszłość. Obecnie jestem dowódcą World of Tanks i to dopiero jest wesoła nowina!

Gracze będą mogli dołączyć do Vinniego Jonesa w garażu, gdzie będzie on przydzielał wyzwania i zadania wszystkim zainteresowanym czołgistom. Pomyślne ukończenie tych misji nagrodzi ich tematycznymi przedmiotami takimi jak inspirowane celebrytą skórki czołgów, emblematy, napisy, medale, unikalne dekoracje, awatary i nie tylko. Gracze World of Tanks i World of Tanks Modern Armor mogą również zrekrutować Vinniego do swoich załóg, a jego szorstki, charyzmatyczny głos będzie wspierał ich podczas zimowych bitew.

Wydarzenie Operacje Świąteczne 2024 rozpocznie się 1 grudnia, a gracze World of Tanks na wszystkich platformach mogą dołączyć do Vinniego w tej świątecznej przygodzie.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej.

Operacje świąteczne 2024

ź: informacja prasowa

5 2 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze