czechosłowackie HT: drzewko technologiczne

Oto jak będzie prezentowało się czechosłowackie drzewko po wprowadzeniu gałęzi czołgów ciężkich.

Testy czechosłowackich HT powinny rozpocząć się jeszcze w kwietniu, a ich wydanie przewiduje się na późne lato – wczesną jesień 2021 roku.

Pierwszy nowy czołg ciężki będzie można wybadać przez VI tier – Škodę T 25 (będzie potrzebne około 57 500 PD).

 • Tier VII: Vz. 44-1 i Škoda T 45 (premium)
 • Tier VIII: TNH 105/1000 i Škoda T 56 (premium)
 • Tier IX: TNH T Vz. 51
 • Tier X: Vz. 55

Jd9uY8fdaLc

ź: WoT Express

19 Odpowiedzi do “czechosłowackie HT: drzewko technologiczne

  1. Niestety niższe tiery dla WG nie istnieją… bo tam się da w miarę dobrze zarabiać nie grając premką lub bez konta premium. A jakby to zmienili to by się ekonomia gry załamała. WG zależy aby jak najwięcej graczy grało na 8,9,10 i to najlepiej full goldem, tak aby musieli kupować albo konto premium, albo czołgi premium, albo golda (albo wszystko jednocześnie). Stąd te wszystkie boostery do expa i blueprintsy aby jak najszybciej taki żółtodziób dostał się na wyższe tiery. Książeczki szkoleniowe są tego ubocznym skutkiem bo jak kiedyś pierwszy perk załogi wyskakiwał na 6 -7 tierze, teraz można dojść do X tieru i nadal nie mieć 6-tego zmysłu…

   Sam mam kilka X tierów odblokowanych… ale nie kupionych. Bo po co ? Co się dostaję grając X tierem, czego nie można zrobić na niższych ? Chyba tylko misje dzienne na dmg tam szybciej wchodzą.

   Ma to też “dobre” strony, bo na niższych tierach jest mniejszy power creep i da się w miarę przyjemnie grać. A jak masz np. jakiś pojazd z premium mm (chociażby z Tank Rewards) to jest jeszcze lepiej.

    1. Albo słaby troll albo serio bot :/. 14k zadanych, otrzymanych i odbitych. Dawaj zrób to w miarę szybko VIII

    2. Kto normalny robi misje kampanii “w miarę szybko”? Chyba jedynie chwalidupy na Dom1nie.

    3. No bo tak się wypowiadasz jakby to było nie wiadomo jak bardzo proste 😶

 1. Niejaki Gabri (skrót od Gabrieli lub Gibona?) to Zbigniew Hołdys Dom1na, jego rozbuchane ego wypłukało resztki rozumu. Kultura osobista poszła w las wraz z beztresowym wychowaniem w rodzinnym zoologu. Rodziców pewnie rozpiera duma że wyprodukowali kolejnego nadpobudliwego bachora.

Dodaj komentarz