czat ogólny powraca do WoT!

Dowódcy, czy chcielibyście się porozumiewać z przeciwnikiem podczas bitwy?

Ci z Was, którzy grają w World of Tanks od 2016, a nawet dłużej, na pewno pamiętają czat ogólny. Kiedyś, podczas bitew losowych, można było komunikować się nie tylko z sojusznikami, ale też przeciwnikami. Aby uczcić 10. urodziny naszej gry, przywrócimy ten nostalgiczny element do World of Tanks. Na tydzień przenieście się do przeszłości i przeżyjcie to jeszcze raz.

Czat ogólny jest dostępny

Od 22 kwietnia 2020, 08:30 UTC do 29 kwietnia, 2020 05:00 UTC

Spoglądając w przeszłość

To może się zdać dziwne dla nowych graczy, ale we wczesnych latach World of Tanks można było wymieniać się wiadomościami z drużyną przeciwną. Jednak intensywność rozgrywki w World of Tanks często podkręcała emocje, które często wiodły prym na czacie ogólnym. Sfrustrowani gracze czasem podawali pozycję sojuszników swoim wrogom, psując wszystkim zabawę. Po przeanalizowaniu opinii na temat czatu ogólnego, wyłączyliśmy go w 2016.

Jednak był on (i nadal pozostaje!) niekwestionowana częścią historii World of Tanks, zatem uruchomimy go na tydzień dla bitew losowych, w ramach świętowania 10. rocznicy.

Wszystko się może zdarzyć w nasze 10. urodziny!

Nigdy nie doświadczyliście czatu ogólnego? Nie martwcie się, podczas naszego 10. jubileuszu dziać się będą niesamowite rzeczy!

 

Czat ogólny będzie dostępny tylko przez tydzień w bitwach losowych. Nasi weterani będą mogli przesyłać sobie kipiące słodyczą wiadomości, jak to mieli w zwyczaju, a nowicjusze będą mogli odkryć nowy wymiar komunikacji w grze.

Cieszcie się tą możliwością nieograniczonej interakcji, ale pamiętajcie, że ogólne zasady gry i korzystania z usługi pozostają bez zmian. Wiadomości na czacie ogólnym będą monitorowane i regulowane.

Jak włączyć/ wyłączyć czat ogólny

Czat ogólny będzie domyślnie włączony dla wszystkich graczy. Aby wyłączyć czat ogólny, przejdźcie do Ustawienia>Gra>Ogólne>Wyłącz czat ogólny. Po zmianie tych ustawień nie będziecie mogli otrzymywać ani wysyłać powiadomień na czacie ogólnym.

0 0 votes
Oceń wpis:
16 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Mokaze

Przez tydzień będzie można podawać gdzie stoi wroga arta….😁😁😁😁

Sylwester g

Będzie można podać, gdzie stoi sojusznicza 🙂

Grzesiek

zapamiętaj !
każda „aRda” jest wroga 😉 😀
jakbyś nie miał u siebie w drużynie u przeciwnika by jej nie było czyli …
CBDU 😀 😀

pikawka

Na razie arta jest i niektórym nie przeszkadza w osiąganiu wuena na poziomie 3000. Pewnie cziterzy. Albo maja moda AntiArty, takiego za 20 euro.

Marpov

Fajnie się przez ten tydzień będzie robić tzw. „wyciągi” kiedy sfrustrowany elojanuszpamiętamy44siema będzie się ciskał, że wszystko robisz nie tak próbując wygrać bitwę i dostanie na chwilę środki, żeby dodatkowo komuś popsuć rozrywkę, bo jego śmiały plan wziął w łeb.

Tatapsychopata

Ehh biedne matki graczy znowu im sie oberwie 😉

Gapcio Dumbeldoreq2k5

Xddddd no fakt

Pray2Win

przynajmniej będą ruchane częściej niż to robi typowy rogacz

youkai20

Na szczęście ja mam czat wyłączony w cholerę…

hp!s

Dziękuję WG za możliwość wyłączenia tej patologi.

pikawka

Masakra… każdy wkurzony Janusz, którego „nie wsparło się” w szalonym JOLO, z przyjemnością poda tym po drugiej stronie pozycje kolegów z drużyny. Chyba odbiło tym młotom z WG. Jeszcze raz powtórzę – MASAKRA.

PS> Przywrócić uszkodzenia sojusznicze ! Qrewa to jest wojna a nie piaskownica z foremkami.

pikawka

Tak, a każdy Murzyn ma długiego, Grecy to nieroby, Cyganie kradną kury i każdy ksiądz to pedofil. Proste i oczywiste.

Pray2Win

wypier….laj z tym bełkotem na fora tematyczne z tym związane

Jisaburo Ozawa

Bluźnisz bracie! Charakter człowieka zależy tylko od znaku zodiaku a dusza jest nieśmiertelna.

pikawka

Nieprawda. Nie ma takiego znaku zodiaku jak Smerf Maruda…

Fugo

Wielki powrót wyzywania graczy od Gold noob’ów