Czarny Rynek: SU-76I, cz.III

Cóż, wiecie jak to czasem jest. Bywa tak, że podejrzany interes na czarnym rynku nie pójdzie dokładnie po myśli. Myślisz, że dostaniesz dobrą ofertę na niesamowity produkt, ale kiedy otworzysz przesyłkę okazuje się, że w niczym nie przypomina ona tego, co było na zdjęciu opakowania. Jest mi przykro, okej? Naprawdę nie miałem zamiaru Ciebie okantować. Słowo daję. Więc zapomnijmy może o tej sprawie – dostarczymy to co trzeba, tak szybko jak zdołamy. A ponieważ polubiłem Ciebie, możesz zatrzymać to, co już masz. Dwa czołgi w cenie jednego! Brzmi nie najgorzej, prawda?

Łysy z WG

16 Odpowiedzi do “Czarny Rynek: SU-76I, cz.III

 1. Siara. A co z tymi którzy widząc zwykły pojazd z drzewka po prostu go nie kupili za wyolbrzymioną kwotę? Tym też WG da drugiego? unikata? cóż za głupawe tłumaczenie.
  Albo to była zagrywka bazarowa w „3 karty” – nie „cwaniakuj” tylko patrz uważnie co wybierasz następnym razem bo będzie kieszeń bolało -ale się wystraszyli sami z siebie – tylko czego – tych 1500 osób, które biorą co leci byle szybciej, a potem szlochają.
  Czy też realny błąd.
  W obu przypadkach efekt to taki antyefekt.

 2. Lepiej chyba patrzeć na opis/podpis/oznakowanie, niż fotki w przypadku tej gry jak i innych zapewne. A po tej wtopie obowiązkowo sprawdzać (dzięki tym 2-3 minutom opisu co dają wcześnie)j i wyszukać co właściwe jest oferowane przez szacowną firmę o nazwie WG.

  1. Na Wg Status 3 minuty przed pokazał się SU-76I a i tak gracze co mogli go kupić to dostali Odrazu tylko Chinczyka, Wtopa od WG po czasie niby łysy dopiero daje ten drugi? Jasne. Pracownik WG przez pomyłkę dał grafikę SU-76I z inną nazwą i tyle a potem się tłumaczą że zamierzone. Lub oto im chodziło aby wywołać burzę i zwiększyć zainteresowanie społeczności

 3. I tak doją baranów….. kup sobie za golda z paczek dni premium a nie jakieś gówna za 15 tysi….. Wydoisz się z golda a później i tak wykupisz premium….Ja kupiłem od h..uja dni premium za golda z paczek i jestem zadowolony. Pomyśl ile byś miał dni premium za ten czołg. Co ci da ten jeden czołg ? Będzesz nim mapierdalał 2000 bitew? Zastanów się!!!!!!!!!!

  1. Pamiętaj Mariuszku, że kupowanie dni premium to nie przedłużanie życia. To tylko zwiększone przychody, a żeby je mieć, to trzeba zap…lać w kieracie zwanym wot. I tak właśnie żyją barany w realu – grają w wota. Nie ma się czym chwalić…

Dodaj komentarz