Czarny Rynek: Pz. V/IV

Pz. V/IV. za 5.500G, oferta ograniczona do 20.000 sztuk. Schodzi bardzo powoli jak na taki unikat – może po prostu za golda nie warto go kupować?

Pzviv

Następna oferta – za 12h!

Poprzednie oferty Czarnego Rynku:
• M 41 90 GF – 5.000.000 kredytów
• FCM 36 Pak 40 – 3.500.000 kredytów
• Type 59 Gold – 25.000 G
• Sexton I – 500.000 kredytów
• FV215B 183 – 23.000.000 kredytów
• Alpine Tiger – 10.000 G
• Caernarvon AX – 9.000.000 kredytów
• Pz.Kpfw. IV hydrostat. – 6.500.000 kredytów

5 2 votes
Oceń wpis:
25 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Laknat Tanker

Antycypuję, że nie sprzeda się podobnie jak Alpine Tiger i Pz IIJ … bo za złoto się nie opłaca …. jedynie za złoto zszedł Type 59, ale to dlatego, że jego złota legenda jest nawet bardziej złota niż kolor w jakim był w ofercie. Choć, jak mówi stare przysłowie – nie wszystko złoto co się świeci. O czym pewnie boleśnie przekonują się nowi właściciele złotego Typka.

LILKQBIG

Do tej pory spotkałem tylko jednego złotego Typka. Grał w jakimś litewskim klanie, w plutonie i zginął jako pierwszy w teamie xD
Pz. V/IV ma wartość tylko kolekcjonerską, Za golda nie warto

Laknat Tanker

Też jednego spotkałem. We wrogim teamie. Nawet sobie zrobiłem zzrzut ekranu jak go ubiłem. Tak na pamiątkę, bo coś czuję, że te Typki będą stały w garażu jako niegrywalne 😉

Sinecode

Legenda Type 59 odnosi się do czołgu który był w grze w 2012 roku (ciekawostka- Wiki WoT podaje że ten czołg jest warty 7500 golda). Przez te kilka lat zanim powrócił gra zmieniła się na tyle że wóz który ma 185 podstawowej penetracji to może co najwyżej dzieci straszyć w przedszkolu. Z Defenderem było to samo, z tą różnicą że mimo humorków działa zawsze jest ten kretyński pancerz który daje szansę przetrwać grającemu nim gamoniowi, jeśli trafi na innych gamoniów nie wiedzących jak gryźć tego dziada. A generalnie poszła fama że do gry wróci WT Auf E100 i ludzie kiszą… Czytaj więcej »

Xenlin

Meh. Zdążyłem już wyniki nakręcić na Typku G.

Pena jak to pena – nie odstaje za mocno od tierowych kolegów (patrz T-44-100). Wieża zrobiona z dinginium, płyta przednia z chińskiego dinginium, -7 deprechy. Czegóż chcieć więcej od premkowego meda?

Faktem jest, że to nie pojazd jaki był w 2012 roku ale wciąż gra się nim nieźle. A to, że połowa ma ból dupy bo „drogo i mało i dlaczego nie za free” to już nie mój biznes. Nie miałem zwykłego Typa, nie trafiłem go w paczkach 2 lata temu, to dorwałem go teraz – proste.

Sinecode

Wiesz Xenlin, mnie koło tyłka lata czy ktoś sobie kupił te czołg czy nie. Równie dobrze mógłbym sąsiadowi poprzebijać opony w jego „nowym” 10 letnim Passacie na którego zarobił, bo ja mam 19 letnią Lagunę. 🙂 Opisałem tylko mechanizm jak sztucznie zwiększyć popyt na jakiś pojazd, budując wokół niego mit i oddając w szersze ręce dopiero jak będzie zimnym kotletem.

woodlaus1

Ludzie mają po kilkadziesiąt tysięcy złota po paczkach świątecznych, więc ta oferta jest raczej skierowana do nich. Czołg kupiłem, bo od grudnia wydałem 1500 złota na wymianę expa, a prawie 50k złota się kurzy, ale tak jak ktoś napisał – „ten czołg to wartość kolekcjonerska”.

woodlaus1

Dostałem od razu, ale złoto zeszło dopiero po jakiś 40 minutach 😀

Oczywiście trzeba poczekać ze 3 dni do pierwszej bitwy, bo będą same PZ 😉

Pan Policjant

Z brakującym czołgiem też działa (przynajmniej mi działało).

Sinecode

Poszła fama że ma być WT auf E100 to ludzie naiwnie czekają i co gorsze skoro jest popyt, to można by wykorzystać na stary radziecki sposób limitując podaż o odpowiedniej cenie, czyli skoro wielu czeka na WT to go dostanie ale ceny będą zaporowe.

Laknat Tanker

Oj tam oj tam … Typa 59 też już nigdy miało nie być. Wbij sobie do głowy, że słowo WG jest jak papier toaletowy. Do dupy i gówno warte. :/

Sinecode

Chudy, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem… Jak będą chcieli to wróci. To nie jest trudne zrobić patch dodający z powrotem ten pojazd do gry, tym bardziej że na serwerze chińskim nadal istnieje. Chińska linia TD-ków też miała być początkowo tylko dla tego serwera.

Ryszard Termos

Już takie trupki wypadają z szafy, że może i Su-76i wypadnie…

Maras1410

Przecież była podana lista… Będzie jeszcze FOCH 155, T34B, IS-6B i kamuflaże na dyszki
Wszystkie oferty zapewne za kredyty, bo nie są to jakieś super maszyny

Rafał Wyspiański

Zostało 3 oferty do końca więc jedna z podanych opcji odpadnie

Xenlin

Oferta kończy się 30? 28 – 18.00, 29 – 6.00 i 18.00, 30 – 6.00? Jak byk 4 oferty?

LukisNysa

nie prawda 4 zostały dzisiaj, jutro 2 i rano 30 maja !!!

karib

Siema,
Ceny dyszek na czarnym rynku są z kosmosu, musiałbym sprzedać kilka czołgów X tieru żeby uzbierać te 30 milionów. Mam troszku szrotu typu e100 i się zastanawiam. Warto je trzymać w garażu, czy lepiej sprzedać w piźdz@&€ ?

Maras1410

Zależy czy będziesz nimi grał… Jeśli nie masz FV183, Focha a chciałbyś mieć, to czemu nie, na same wybadanie linii nie wydałbyś tyle kasy – tu się zgodzę – ale zmarnowałbyś na bank więcej czasu, niż na zarobienie tych kredytów grając SH8 z bonusami klanowymi więc moim zdaniem oferta i tak jest dobra

User_3543234

Czołg dla kolekcjonerów i tyle

Tommy_Gun

Co.. Co ? ?

Ja to tylko tu zostawię… tak jakby się ktoś zastanawiał czy to aby na pewno tylko ciekawostka dla kolekcjonerów…
https://www.youtube.com/watch?v=Bf9uuOjFawM