Czarny Rynek: Panhard EBR 75 (FL 10)

Panhard EBR 75 (FL 10) w ramach aukcji za złoto.

Bmebr

Bmebr1

Następna oferta jutro o 5:00!

Lista ofert w tej edycji:

 1. Lansen C
 2. AMX 13 57 GF
 3. Chrysler K GF
 4. 105 leFH18B2
 5. SU-76I
 6. Caernarvon Action X
 7. FV215b (183)
 8. Type 59 Gold
 9. Pz.Kpfw. 38H 735 (f)
 10. Schwarzpanzer 58
 11. Rozkazy dla pierwszej kampanii
 12. Styl dla Object 261
 13. Panhard EBR 75 (FL 10)

Oferty z poprzedniej edycji Czarnego Rynku:

• M 41 90 GF – 5.000.000 kredytów
• FCM 36 Pak 40 – 3.500.000 kredytów
• Type 59 Gold – 25.000 G
• Sexton I – 500.000 kredytów
• FV215B 183 – 23.000.000 kredytów
• Alpine Tiger – 10.000 G
• Caernarvon AX – 9.000.000 kredytów
• Pz.Kpfw. IV hydrostat. – 6.500.000 kredytów
• PZ II J – 15.000 G
• Pz V/IV. – 5.500 G
• T34B – 8.500.000 kredytów
• T34B – 8.500.000 kredytów
• Style 3D – 3.500 G każdy
• IS-6 B – 8.000 G
• AMX 50 Foch (155) – 25.000.000 kredytów

59 Odpowiedzi do “Czarny Rynek: Panhard EBR 75 (FL 10)

  1. Pamiętaj, że Blackmarket to wysysacz golda i kredytów, to nie jest oferta dla przeciętnego gracza (czytaj: pincent golda na koncie i pincet tysiów kredytów). „Normalny” gracz kupi Lowe z drzewka albo jakiegoś FV i będzie hepi. I słusznie !

  2. Czołg który ostatnio był do kupienia w sklepie za 107zł teraz za 200 (chociaż obstawiam że 15k golda to będzie za mało, żeby go dostać, więc więcej)
   Nie powiem, gdyby był po prostu za te 10k to pewnie bym klikał jak najszybciej, bo chciałbym go przytulić przed rozpoczęciem LF.
   Zwłaszcza że po tych świętach golda mam dUUżo. Ale bez przesady, wolę za to konto premium i wolny exp wymieniać….

  3. A ja proponuje Czołgi z kampanii 907, Ebolę, Chiftejna i inne jutro za jakieś… no nie wiem.. hmm… może tak 500 k golda za łebka?
   A jak nie to w paczkach świątecznych, stać z tyłu kampić i kolorek sam się wbije :P

    1. Zdaje się, że Ci co mają sporo kasy w realu to są ludzie dokładnie oglądający każdą stówkę przed wydaniem. I to powinno działać w wot – masz kasę, ale czy to znaczy, że trzeba wydać na wszystko w dowolnej cenie, czego nie kupisz z drzewka ?
     Cena absurdalna i nie pisze tego z zawiścią, mam 6k golda i byłem gotów dokupić, no ale panie… Ma być konkret, a nie gokart.

   1. Właśnie szczególnie pod kątem zmian w prem amo warto takie zabawne pojazdy kupować. Ciężkie będą miały problem, bo będą musiały walić się ryj w ryj. Ten pizdzik podjedzie od tyłu wpakuje klipa w dupe i zniknie, do niczego mu gold nie potrzebny. Nawiasem mówiąc już w obecnej chwili ten jego goldzik jest żałośnie słaby względem AP…

 1. mają rozmach skurw….

  zaczęli od 10k, a na pewno najmniej trzeba będzie dać z 15-18k

  a do tego po rebalansie będzie to cienki czołg bo mu he zabiorą i koniec z waleniem po 300-400 w papier czołgi :{

  mam, na razie fajnie się gra, ale +15k golda, czyli 200 zł za lt bym nie dał :{

   1. Będzie z HE zadawał więcej uszkodzeń w mocno opancerzone cele, w które i tak nie strzelałby z HE po rebalansie, przez co zniknie high risk – high reward ammo, które to jest atutem kołowców*

    Proponuję ściągnąć sandbox i się przekonać samemu.

    1. mam sandboxa i he do kosza, bez penetracji nie ma zabawy a kv 2 i tak nie grałem wolałem oi mimo że wolniejszy ale z odrobiną pancerza. 183 powinno dostać jakiś goldzik jak jgpz albo celność działa bo ten pojazd będzie mógł grać tylko na ap. ogolnie He bez penetracji na zwykłych ale arty dalej mają penetrację, gówniany ten rebalans. A i ukradną mojego e2 i zrobią z niego kastrata z najgorszym działem i wieżą co wszystko wpuszcza, działo bym jeszcze przebolał bo he do kosza ale wieżę powinni dać do wyboru

    1. W tamtym roku tez był czarny rynek i był dużo duzo lepszy niz to coś i kazdy to potwierdzi

 2. Beznadzieja, jeżeli chodzi o ilość ofert za kredyty podczas tej edycji, aż człowiek żałuje, że sobie olał pierwszą edycję…
  Zostały jeszcze prawdopodobnie dwie oferty, ale nawet, jeżeli obydwie będą za kredki, to i tak jest bieda w porównaniu z pierwszą edycją.

  1. Teraz stukam się w głowę – dlaczego olałem szwedzika na początku ? A to taka fajna ABBA na gąsienicach była. Czego się spodziewałem ? Trzymam 21 milionów i co mam z tym zrobić ? Wiem, wiem… Ale nie zmieszczą się tam.

    1. No właśnie… Też „przyżydziłem” myliona, bo liczyłem, że kasa się przyda na później na jakiś złoty strzał i nie wygrałem w licytacji. A tu wszystko wskazuje, że nie będzie już na co wydać kredytów. Pozostały 2 oferty i śmierdzą mi goldem.

    1. Mutz jest spoko, moim zdaniem porównywalny z Lansenem. Nie wiem skąd panuje powszechna opinia, że Mutz to taki średni średniak. Może bierze się to z tego, że został wprowadzony z 3 lata temu, a jedynym dobrym medem jest Progetto. Progetto jest najlepszym medem, ale Mutz jest naprawdę dobry.

  1. Patrząc po tym ile ludzie dawali za 59G nie dziwię się WG, że ze śmiechem strzyże owce.

   Mi 25kilo gelda z poprzedniej edycji rynku już wydawało się absurdalną ceną za ten pojazd ale co ja tam wiem…
   W końcu patrze tylko na przydatność maszyny w grze, a nie uronione atuty kolekcjonerskie czy wątpliwe walory estetyczne ;)

 3. Brawo WG poprostu brawo. Coś ci powiem. Gram w wota od 7 lat. Pamiętam jak kiedyś ta gra była cudowna. Fajne mapy, Is 4 Is 7 coś znaczyły, a jak super się grało na kv 1s gdy był na 6 tierze i można tu wymieniać jeszcze więcej. Od 2015 roku mam za sobą 4 odinstalowania i 4 powroty. Dlatego wracałem? Nwm. Może to uzależnienie ale mniejsza z tym. Odinstalowywałem go dlatego że z każdymi jebanymi pierdolonymi patchami które były wprowadzane co miesiąc musząc co chwilę od nowa instalować np. Xvm psuliście tą niegdyś mega a dziś skurwiałą grę. Teraz tym rebalansem chcecie zadać jej ostatni cios. Serio chcecie to wszystko zniszczyć? Poważnie aż tak pieniądze was niszczą? Ludzie którzy pracują wydają ciężko zarobione pieniądze na paczki świąteczne! To właśnie za te pieniądze kupiliście sobie biuro w wieżowcu aby było wam wygodnie w dupy gdy siedzicie i wymyślacie kolejne spierdolone pomysły. Za te pieniądze moglibyście otworzyć chociaż 3 serwer dla Europy ale nie po co. I jeszcze ten żałosny czarny rynek. Ile było ofert za srebro? 4? 5? A za golda? I jeszcze te aukcje żeby więcej wyciągnąć. To pokazuje tylko to że macie w dupie graczy. Liczą się tylko dla was pieniążki. Ludzie mogą się wypchać. Jesteście żałośni. Pomyślcie co robicie. Zmieńcie się a może ta gra przetrwa jeszcze trochę

   1. Nie jesteś złośliwy , to prawda 80% tak zwanej młodzieży to generacja”Z” tracąca wątek po trzecim zdaniu dłuższej wypowiedzi czy artykułu pisanego !
    na „polaku uczą” ? nie kolego nauczyciele muszą się dostosować do poziomu obecnych podopiecznych inaczej niczego ich nie nauczą .( poziom klasy jest równy najsłabszemu uczniowi) Dzięki czemu język polski to dzisiaj …biedra,szama, siema,spox itd
    Nie mieszaj proszę ułomności intelektualnej ze zwięzłością wypowiedzi .
    Kolega Karol44 chciał się wypowiedzieć i „walnął” ścianę tekstu …jego sprawa.
    Pamiętam jak kiedyś chciałem się wypowiedzieć na Yotube i dostałem odpowiedz …ściana tekstu z zasady nie czytam ….:-)

    1. yay nie przeczytam bo za duzo….najlepsze niusy to same tytuły prawda?koleś chce cos fajnego napisać i to rozwinąć by żaden nadgorliwy mu nic nie zarzucił to mu wyjedzie jeden polonista z drugim..”za długo cza było to w jydnm zadniu napisoć” ehhh ci ludzie kij zawsze znajdziesz jak psiaka chcesz uderzyć. daro1410 brakło u ciebie tylko tekstu „a kurła kiedyś to było”

  1. Karol44, przeczytałem i mam wrażenie, że fajnie się tobie grało ruskimi OP czołgami, jak wygrindowałeś IS4 czy IS7 to już byłeś królem w passeratti i wtedy fajnie się grało, a teraz żeby się fajnie grało to, trzeba by Ebolę ? Nie ma innych fajnych czołgów, bo wszystkie są trochę bardziej zbalansowane (choć oczywiste jest to, że ruskie czołgi są OP i są mocniejsze od wszystkich inych nacji) a w ogóle to WG jest głupie bo ciśnie tylko na kasę. Z drugiej strony powiem, a co się tu dziwić? WG robi sobie z ludzi jaja, a ich dochody cały czas się mają świetnie, gracze pokazali, że WG może sobie nimi wycierać przyrodzenie. Ja już też traktuję tą grę bez pasji, raczej jako przyzwyczajenie, kupuję raz do roku paczki swiąteczne i gold wystarczy na cały rok, za zasoby kupię konto premium, nie kupuję już żadnych premek etc bo WG uprawia gnój.

Dodaj komentarz