Czarny Rynek: aukcje

Wygląda na to, że w tym roku na Czarnym Rynku pojawi się nowy system.

Oferty będą wystawiane jak na aukcji, a wygra ten, który da najwięcej. Dotyczyć będzie to tylko niektórych z tegorocznych okazji.

<black_market_bet_failed>black_market_bet_failed</black_market_bet_failed>
<black_market_bet_won>black_market_bet_won</black_market_bet_won>
<black_market_enter>black_market_enter</black_market_enter>
<black_market_exit>black_market_exit</black_market_exit>
<black_market_make_bet>black_market_make_bet</black_market_make_bet>
</effects>
</effects>

black_market_bet_failed – czarny rynek – zakład nie powiódł się
black_market_bet_won – czarny rynek – zakład wygrany
black_market_enter – czarny rynek – wejście
black_market_exit – czarny rynek – wyjście
black_market_make_bet – czarny rynek – postaw zakład

Fbzdj

ź: WoT Express

13 Odpowiedzi do “Czarny Rynek: aukcje

  1. To chyba będzie polegało na licytowaniu np. 1000 pojazdów, które wygra tysiąc graczy oferujących najwyższe kwoty w momencie zamknięcia. Przecież nie będą oferować jednej sztuki ? To byłoby bez sensu biorąc pod uwagę cel czarnego rynku – wysysanie środków płatniczych.

    W sumie nie zazdroszczę tym, którzy mają co wydać – sprzedawanie wszystkiego co da sie spieniężyć żeby zwiększyć pulę, poranne wstawanie, licytacje, urwienie, gdy się nie uda itd. Jedno wielkie utrapienie… (kto jeszcze pamięta takie słowo, he he).

  2. W zeszłym roku padały sklepy premium bo każdy chciał szybko złoto kupić a teraz będzie można na spokojnie – polityka wydojenia z kasy :) może wadium będzie trzeba wpłacać ( wadium nie podlega zwrotowi przy przegranje :P

  3. Ale tez nie bedzie sensu wstawac rano bo aukcja pewnie bedzie rozstrzygana przed nastepna aukcja wiec bedzie 12 h na reakcje. Mam andzieje ze oplata bedzie pobierana jako tyle ile zalicytowala ostatnia wygrywajaca osoba, jak w eventach a nie tyle ile zalicytowales.

  4. Faktycznie, to może pomóc w lepszym dojeniu nas graczy, zwłaszcza gdyby okazało się, że Badger ma rację z tym wadium… Ale pomysł chyba dobry, bo daje szansę “zdążyć” na ofertę – o ile to będzie tak wyglądało, że zamknięcie jest np. 10min przed otwarciem kolejnej oferty.
    No i nie wiadomo czy będzie to dotyczyło wszystkich ofert, czy tylko wybranych np. pojawi się jakiś IS5 albo “Kreślawski” czy coś i wtedy licytacja jak na koniec mapy globalnej.
    Pożyjemy zobaczymy.

Dodaj komentarz