WoT – Czarny Piątek na serwerze EU

Dzisiejsza łatka dodała trzy specjalne czołgi: T34 B, Schwarzpanzer 58 i IS-6 B.
Statystyki są identyczne, a czołgi mają fabrycznie nałożony kamuflaż… a raczej czernidło.
Przypominam również o konsolowym Czarnym Piątku i o tym jak to WG nagle podniosło ceny w promocji :D
Wersje konsolowe czarnych czołgów mają lepszy mnożnik doświadczenia – 75%, normalnie wynosi on 15%. Jak będzie to wyglądało w przypadku wersji PC, jeszcze nie wiemy.

Usa-A13 T34 Hvy BF Kopia

Usa-A13 T34 Hvy BF1 Kopia

Ussr-R61 Object252 BF1 Kopia

Ussr-R61 Object252 BF Kopia

Germany-G119 Panzer58 BF Kopia

Germany-G119 Panzer58 BF1 Kopia

28 Odpowiedzi do “WoT – Czarny Piątek na serwerze EU

   1. Pomysł genialny niestety trudny do zrealizowania, ale jego wersję współczesną czyli publicznego poniżenia zastosowała jedna z gier online (nie pamiętam która). Gdy ktoś notorycznie oszukiwał i go przyłapano dostawał bana konto mógł odblokować pod warunkiem ze umieści filmik na którym publicznie przyzna się do winy i przeprosi graczy. Podobno podziałało

    1. H1Z1 stosowało tą praktykę.
     Guild Wars 2 – admini kręcili filmiki jak wbijali na konto cheatera i usuwali mu postacie oraz rozdawali cały szpej na lewo i prawo.

     No i najlepsze IMO Everquest 2 – admini oszustów zsyłali na… banicję… na osobny serwer przeznaczony tylko dla haxów. Tam zero jurysdykcji – cziter, czitera pogania, leje i ograbia i admini mają na to wywalone skupiając się na „czystych” serwerach. Perfekcyjne rozwiązanie – w wielu grach takie coś byłoby przepięknym rozwiązaniem. Ubabrałeś rączki w oszustwach to za karę dożywotnio posiedzisz na serwerze tylko dla oszustów.

 1. Mutz, to był dobry ale prze 1 miesiąc,kiedy było dobre celowanie, pikselem można było trafić we właz, teraz przy 5 perk-owej załodze rozrzut jak przy startowej załodze.
  T34 kupiłem 2 lata temu za 174,08 zł. bez promocji więc teraz cena będzie zaporowa przy promocji. Szkoda że na początku czołg miał re-balans,i mozna było spokojnie nim zagrać, teraz wyjedź na AMX-a lub Skorpiona ;) 1 vs 1

 2. Jakby nie patrzeć czołgi różnią się tylko kolorem. Jak ktoś lubi styl gry w którymś z tych czołgów i na randomach mu z reguły dobrze idzie to może sobie kupić drugi i wtedy nawet jak go zniszczą w bitwie to może od razu jechać następną bitwę… :P

 3. Na konsolach pojazdy z seri Black Edition wszystkie mają ustawiony na sztywno bonus do zdobywanych XP +75% oraz +25% do szkolenia załogi.
  Dziś w środku nocy ” pastowane kabany” zostały potatnione, i tak na przykład cena za wielki zestaw spadła z 58000 golda do około 53920 golda.
  https://console.worldoftanks.com/pl/news/

  Jest nowa promocja, ale tylko w piątek.360 dni konta premiu za 12 000 golda to jest za równo 189zł.

  Są też w sklepie drewniane skrzynie jak z Warship,.6 różnych zestawów cena -100%, raz na konto, można wybrać jeden egzemplarz , nazywa się to „deser po indyku”.

 4. Zasadniczo to wystarczy parę plików przerzucić z miejsca na miejsce, zmienić im nazwy, aby się zgadzały z modelem czołgu i mamy tak, jak nam się podoba. Okolicznościowe tekstury na normalnym czołgu, albo odwrotnie – zwyczajne (i najładniejsze tym samym) na modelu specjalnym. Ja w ten sposób przywróciłem sobie standardowy wygląd we wszystkich paskudach, które ostatnio dodali (AMX Liberte, Patriot, Skorpion G, Mutz, Amx 57 GF, itd…) i jest elegancko. Każdy z tych czołgów ma w plikach gry standardowy model bez upiększeń, więc to żadna robota. Dwa kliknięcia i po problemie. :)

   1. res / packages. Tam masz pliki vehicles_level_xx.pkg i vehicles_level_xx_hd.pkg (czyli tak naprawdę zip) podzielone według tierów pojazdów. Wewnątrz takiego pliku masz podział katalogów na kraje i dalej na poszczególne pojazdy i taką strukturę musisz potem zachować przy wrzucaniu tego do res_mods, czyli przykładowo: „res_mods / 0.9.16 / vehicles / german / G119_Pz58_Mutz”, do którego wrzucasz pliki ze standardowego „G119_Panzer58”. Zasadniczo wystarczy tam wrzucić foldery „normal” i „crash”, czyli modele sprawnego i zniszczonego czołgu oraz wszystkie pliki tekstur (zazwyczaj są 4 lub 5), czyli te z „AM” w nazwie, przykładowo „Pz58_Mutz_chassis_01_AM_hd.dds”. To tyle jeśli chodzi o model samego czołgu. Możesz jeszcze podmienić ikonki, żeby się zgadzało w karuzeli pojazdów i w innych miejscach. Te z karuzeli znajdziesz w res / packages / gui.pkg / gui / maps / vehicle. Mniejsza wersja każdej ikonki jest w tym samym katalogu, w folderze „small”. I to by było wszystko. :)

Dodaj komentarz