Cukierek albo czołg: Strachowe streamy i przeraźliwe dropy Twitch

Tajemnica Mirny: Utracona nadzieja wszystkich nas zadziwiła i przyprawiła o zawrót głowy.

Ale nie martwcie się – nasi nieustraszeni streamerzy mają dość siły, by stawić czoła Nieśmiertelnemu, utrzymać Was w odpowiednim nastroju i zapełnić Wasze worki przedmiotami w grze!

Oglądajcie epickie streamy EU i NA między 30 a 31 października, gdzie nasi oficjalni streamerzy i współtwórcy rzucą się do bitwy w kostiumach i będą rozdawać dropy Twitch na przeraźliwe personalizacje – specjalnie dla Was!

Strachowe streamy

Dołączcie do groźnie wyglądających, przebranych Eekeeboo, TragicLoss’a, Cmdr_AF oraz wszystkich naszych współtwórców na żywo w specjalnych streamach. Przygotujcie się na pełne akcji bitwy, pełne radości niespodzianki i przeszywające ciarkami po plecach dropy Twitch!

OFICJALNY STREAM NA OFICJALNY STREAM EU
Od 30 października, 23:00 CET do 31 października, 02:00 CET (UTC+1) 31 października, 15:00 – 19:00 CET (UTC+1)

OFICJALNY KANAŁ TWITCH WSZYSTKIE STREAMY Z WŁĄCZONYMI DROPAMI

Przeraźliwe dropy Twitch

Oglądajcie wyjątkowo upiorne streamy i zgarniajcie specjalne dropy Twitch przy okazji! Kibicujcie naszej Stream Team i współtwórcom w walce przeciwko złu, a przy okazji zgarniajcie następujące przedmioty w grze za oglądanie!

Kampania 1.

Dostępna od 30 października, 23:00 CET do 31 października, 15:00 CET (UTC+1)

Po 180 minutach:

  • 6 emblematów Dynia
  • 1 styl 2D Bu!

Kampania 2.

Dostępna od 31 października, 15:00 CET, do 1 listopada, 15:00 CET (UTC+1)

Po 180 minutach:

  • 6 emblematów Dynia
  • 1 styl 2D Żelazna Dynia

Styl 2D Bu!

+5 zdjęć

Styl 2D Żelazna dynia

+5 zdjęć

Jak otrzymać dropy Twitch

Jak zdobywać dropy Twitch:

  1. Połączcie swoje konta World of Tanks i Twitch.
  2. Możecie śledzić swój postęp na pasku postępu Twitch Drops. Pasek postępu musi osiągnąć 100%, zanim będziecie mogli odebrać swój drop (szczegóły w 3. kroku). Przejdziecie do paska postępu, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu na stronie Twitch.
  3. Odbierzcie drop w ciągu 24 godzin od chwili zakończenia kampanii, klikając przycisk w powiadomieniu, które pojawi się w interfejsie streamu lub w Waszym osobistym inwentarzu Twitch. Jeśli zapomnicie odebrać drop, zniknie on w 24 godziny po zakończeniu kampanii.

Więcej informacji o tym, jak połączyć swoje konta, znajdziecie po kliknięciu poniższego przycisku lub w naszym szczegółowym przewodniku po Twitch Drops.

Nasi współtwórcy też będą prowadzić specjalne kampanie Twitch Drops, które dadzą Wam dodatkowe przedmioty w grze poza oficjalnymi kanałami World of Tanks. Kliknijcie przycisk poniżej, by dowiedzieć się więcej na temat programu współtwórców i zobaczyć ich w naszym zestawieniu.

PRZEWODNIK PO DROPACH TWITCH

MIRNY: UTRACONA NADZIEJA

Wzmacniajcie swoje pojazdy, twórzcie plutony i walczcie z różnymi opancerzonymi przeciwnikami kontrolowanymi przez AI, w tym z samym Nieśmiertelnym! Odnajdujcie szpule zawierające brakujące dane na temat Mirny-13, deszyfrujcie je i składajcie kawałki układanki. Dowództwo nagrodzi Was odznaczeniami, cennymi zasobami i nowiutkim czołgiem Obsidian!

ź: WoT
5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze