CS-52: maraton na polską premkę

Jak podaje WoT Express, od 27 sierpnia do 10 września ma mieć miejsce maraton na polski czołg premium.

Przy okazji poznaliśmy pełną nazwę nowego czołgu – CS-52 Lis. Sam maraton “Polowanie na lisa” odbędzie się na podobnych warunkach jak poprzednie. Składać się będzie z 10 etapów, które można wykonać na dwa sposoby (ponownie za pomocą czołgów od VI do X poziomu, trudniejsza ścieżka będzie dla dziesiątych tierów).

Wszystko co do tej pory wiadomo o czołgu.

CS-52 Lis otrzyma także unikalny kamuflaż.

L9cmh5JYX4Y

HhcoRGAi5BY

TSlqWXNDk5Y

23 Odpowiedzi do “CS-52: maraton na polską premkę

 1. zobaczymy te ich etapy maratonu czy może po prostu nie będę wchodzić na czas maratonu. Nie zrozumcie mnie źle ale miło że można teoretycznie dostać 8 nowy tier za darmo, w niektórych grach f2p jest to nie do pomyślenia w niektórych jest to standard z dużo mniejszym nakładem czasu ale jak będzie maraton i populacja dziczy i botów na randomach zwiększy się a nakłady czasu są jakieś szalone to ja sobie odpuszczę w tym czasie granie. Raz siadłem przy su 130 pm i zrobiłem maraton nawet 4 dni przed czasem ale nienawidziłem się potem przez tydzień.

  1. Tylko tydzień. Po progetto nie podchodzilem do kompa z miesiąc, a potem samym czolgiem zagrałem dopiero gdzieś po prawie roku.
   Udało mi się jeszcze z około 80-90% zniżki zdobyć i kupić su130 oraz renegata, ale po każdej takiej zdobyczy nienawiść do gry utrzymywał się dość długo. Pozostałe maratony na VIII omijałem szerokim łukiem. Mam jeszcze pilota, ale tamten maraton jakiś inny był.

 2. Cóż, na Święta będzie wypadać z loot box’ów a na wiosnę wyląduje w sklepie za 120 zyla, być może nawet minus wartość zniżkowego kuponu, uzyskanego w grze. Można też na luziku, zrobić maraton na 50-60% – jeden ch.
  No chyba, że ktoś wymiata, albo i tak dużo gra, to przy okazji sobie “wyfarmi bezgotówkowo” – nie zazdroszczę. Wypalę miesięcznie dwie paczki fajek mniej i w przyszłym roku też wpadnie, nawet jeśli będzie z tak niechcianym pakietem golda 😉. Mi tam się podoba.

 3. No cóż chyba będzie trzeba to zrobić co ? ;) A teraz mam pytanko do tego jełopa który zdradził tu moją prawdziwą nazwę … i podał publicznie staty … i co leszczu potrafisz tak jak ja mając 80 000 bitew za sobą w ciągu 7 dni z gracza bardzo słabego stać się graczem bardzo dobrym ??????????????????????????????????????????

  1. Nie stałeś się graczem bardzo dobrym frajerze. Masz trochę ponad 900 średnich uszkodzeń na VII tierze leszczu. Czyli grałeś, albo ktoś za ciebie grał jakimś nabijaczem WNa :D I muszę cię zmartwić, dalej grasz jak pizda ;)

   1. @G_Kosa

    Kosa podaj proszę jeszcze raz proszę nicka tej ameby, gdzieś kilka wątków temu było a nie chce mi się wracać.

    To taki przykład klasycznego debila – z krwi i kości, zresztą założę się, że ma włączone
    anonimizowanie nicka – badania wskazują, że 5% to uniki/bardzo dobrzy – a reszta,
    to właśnie takie ludzkie boty.

    Z góry dzięki ;)

    1. Capitano_Pirato
     Z zielonego gracza znowu stał się pomarańczą :D Jaka szkoda…

    2. kocham jak ktoś śmieje się z innej osoby cytuję “przykład klasycznego debila” a później w zdaniu można wyczytać “badania wskazują, że 5% to uniki/bardzo dobrzy – a reszta,
     to właśnie takie ludzkie boty” nie żadne badania, ani nawet oficjalne dane, bo takie nie były publikowane, tylko jesteś pełen gówna, siadłeś przed klawiaturą i pomyślałeś “tak pewnie jest, uhymm, ale będzie to inteligentne i zabawne”. Po prostu NIE!
     pozwolę skończyć temat za mnie temu panu
     https://www.youtube.com/watch?v=18Kr_v3y6Zo

    3. @Kosa

     Dzięki ;)
     616 wn8 warte więcej niż tysiąc słów.

     @woo_zie

     Tryb – Don Kichot – mode – ON
     Tryb – Wymioty werbalne – mode – ON
     Po co Ci te tryby?

     Wejdź w bitwę, może max w dwie i sprawdź nicki tych
     co się ukrywają. Wystarczy próba 10 sztuk.
     Prawo Pareto jest nieubłagane – 80% debili murowane.

     a tak BTW nie mogłeś wysrać się w domu? Musisz tutaj walić?
     a może z Twoim refleksem po prostu nie dobiegłeś do kibla?

     Bez odbioru – pytania były retoryczne rzecz jasna.

Dodaj komentarz