CS-52: maraton na polską premkę

Jak podaje WoT Express, od 27 sierpnia do 10 września ma mieć miejsce maraton na polski czołg premium.

Przy okazji poznaliśmy pełną nazwę nowego czołgu – CS-52 Lis. Sam maraton „Polowanie na lisa” odbędzie się na podobnych warunkach jak poprzednie. Składać się będzie z 10 etapów, które można wykonać na dwa sposoby (ponownie za pomocą czołgów od VI do X poziomu, trudniejsza ścieżka będzie dla dziesiątych tierów).

Wszystko co do tej pory wiadomo o czołgu.

CS-52 Lis otrzyma także unikalny kamuflaż.

L9cmh5JYX4Y

HhcoRGAi5BY

TSlqWXNDk5Y

0 0 votes
Oceń wpis:
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Adam

😲😲😲

Jołki Połki

:O

pikawka

Jołki połki… płakali, płakali i wypłakali maraton ;]

marcysiek

maraton wypłakali? to już łatwiej chyba po prostu kupić niż siedzieć codziennie po 8-10h 😛

Judasz

jak srasz pieniędzmi to może ci łatwiej, nie którzy jedzą chleb j zagryzają ogora

pikawka

Wypłakali, bo cc-kowie narzekali, że nowa linia PL wypuszczona, a premka pewnie dopiero w paczkach świątecznych i że w ogóle jak tak można…
No to teraz mają, wu-a-la.

freecien

tu jeśli wierzyć powyższemu wpisowi będziemy mieli 14 dni na maraton a nie 10 , może sie uda bez siedzenia po „100 godzin” dziennie.

Pray2Win

Czy nazwa zobowiązuje do przemyślanej gry i cwanych taktyk? NIE.

woo_zie

zobaczymy te ich etapy maratonu czy może po prostu nie będę wchodzić na czas maratonu. Nie zrozumcie mnie źle ale miło że można teoretycznie dostać 8 nowy tier za darmo, w niektórych grach f2p jest to nie do pomyślenia w niektórych jest to standard z dużo mniejszym nakładem czasu ale jak będzie maraton i populacja dziczy i botów na randomach zwiększy się a nakłady czasu są jakieś szalone to ja sobie odpuszczę w tym czasie granie. Raz siadłem przy su 130 pm i zrobiłem maraton nawet 4 dni przed czasem ale nienawidziłem się potem przez tydzień.

Powhatan

Tylko tydzień. Po progetto nie podchodzilem do kompa z miesiąc, a potem samym czolgiem zagrałem dopiero gdzieś po prawie roku.
Udało mi się jeszcze z około 80-90% zniżki zdobyć i kupić su130 oraz renegata, ale po każdej takiej zdobyczy nienawiść do gry utrzymywał się dość długo. Pozostałe maratony na VIII omijałem szerokim łukiem. Mam jeszcze pilota, ale tamten maraton jakiś inny był.

woo_zie

dość bardzo siebie jednocześnie kocham więc nie mogłem się zbyt długo na siebie gniewać 😀

Sinecode

Urok maratonów od WG polega na tym że nawet jak się je zrobi to człowiek ma ochotę je*nąć to w cholerę i nie grać już wcale przez te watahy botów i gamoni rządnych „czouku za darmoo”.

dundee447

Cóż, na Święta będzie wypadać z loot box’ów a na wiosnę wyląduje w sklepie za 120 zyla, być może nawet minus wartość zniżkowego kuponu, uzyskanego w grze. Można też na luziku, zrobić maraton na 50-60% – jeden ch.
No chyba, że ktoś wymiata, albo i tak dużo gra, to przy okazji sobie „wyfarmi bezgotówkowo” – nie zazdroszczę. Wypalę miesięcznie dwie paczki fajek mniej i w przyszłym roku też wpadnie, nawet jeśli będzie z tak niechcianym pakietem golda 😉. Mi tam się podoba.

Waldemar

Stosujmy może prawidłową nomenklaturę czyli maraton na zniżkę, a nie na czołg. Od jakichś dwóch czy trzech lat zadania są tak wyśrubowane, że prawie nikt nie daje rady zrobić wszystkich.

kamillo

No cóż chyba będzie trzeba to zrobić co ? 😉 A teraz mam pytanko do tego jełopa który zdradził tu moją prawdziwą nazwę … i podał publicznie staty … i co leszczu potrafisz tak jak ja mając 80 000 bitew za sobą w ciągu 7 dni z gracza bardzo słabego stać się graczem bardzo dobrym ??????????????????????????????????????????

G_Kosa

Nie stałeś się graczem bardzo dobrym frajerze. Masz trochę ponad 900 średnich uszkodzeń na VII tierze leszczu. Czyli grałeś, albo ktoś za ciebie grał jakimś nabijaczem WNa 😀 I muszę cię zmartwić, dalej grasz jak pizda 😉

Nauta_

Kosa podaj proszę jeszcze raz proszę nicka tej ameby, gdzieś kilka wątków temu było a nie chce mi się wracać.

To taki przykład klasycznego debila – z krwi i kości, zresztą założę się, że ma włączone
anonimizowanie nicka – badania wskazują, że 5% to uniki/bardzo dobrzy – a reszta,
to właśnie takie ludzkie boty.

Z góry dzięki 😉

G_Kosa

Capitano_Pirato
Z zielonego gracza znowu stał się pomarańczą 😀 Jaka szkoda…

woo_zie

kocham jak ktoś śmieje się z innej osoby cytuję „przykład klasycznego debila” a później w zdaniu można wyczytać „badania wskazują, że 5% to uniki/bardzo dobrzy – a reszta,
to właśnie takie ludzkie boty” nie żadne badania, ani nawet oficjalne dane, bo takie nie były publikowane, tylko jesteś pełen gówna, siadłeś przed klawiaturą i pomyślałeś „tak pewnie jest, uhymm, ale będzie to inteligentne i zabawne”. Po prostu NIE!
pozwolę skończyć temat za mnie temu panu
https://www.youtube.com/watch?v=18Kr_v3y6Zo

Nauta_

Dzięki 😉
616 wn8 warte więcej niż tysiąc słów.

Tryb – Don Kichot – mode – ON
Tryb – Wymioty werbalne – mode – ON
Po co Ci te tryby?

Wejdź w bitwę, może max w dwie i sprawdź nicki tych
co się ukrywają. Wystarczy próba 10 sztuk.
Prawo Pareto jest nieubłagane – 80% debili murowane.

a tak BTW nie mogłeś wysrać się w domu? Musisz tutaj walić?
a może z Twoim refleksem po prostu nie dobiegłeś do kibla?

Bez odbioru – pytania były retoryczne rzecz jasna.

Sinecode

Nadal jesteś pomidorkiem co ma ponad 70 tysięcy bitew i 616 wn8. A przy okazji masochistą- psioczysz na grę, na MM, na RNG, na tych jak to określiłeś- żydków z WG, a mimo to nadal grasz w WoT-a, kupujesz od nich czołgi premium…

Piotr Krasiński

w swieta bedzie za 100 zł bez marnowania czasu i zycia

G_Kosa

Raczej za 100 zł nie bedzie chopie 😀