ciekawostka: CS_52_LIS. 2014

W internecie można znaleźć dwa rodzaje screenów prezentujące CS-52, nowego polskiego MT VIII tieru; jeden podpisany CS-52, drugi CS_52_LIS. 2014.
Drzewko polskie trafiło na supertest w kwietniu 2018, natomiast na serwer publiczny zostało wprowadzone wraz z patchem 1.1 pod koniec sierpnia 2018.

Ciekawostką jest podpis pod screenem CS-52, który może oznaczać iż model/koncepcja pojazdu powstał/a już w listopadzie 2014? Z drugiej strony dlaczego białoruska firma miałaby używać polskiej nazwy miesiąca? Być może to jednak po prostu nazwa kodowa pojazdu „Lis”?
Co o tym sądzicie?

CS-52-7

Template-(7)

TajneaktaWG Topsecretproject


Swoją drogą na screenach zaprezentowanych 25 kwietnia 2018, widnieje data 2017.

ź: TDB

7 Odpowiedzi do “ciekawostka: CS_52_LIS. 2014

  1. A mnie się po prostu wydaję, że skoro mają całe szuflady wypchane czołgami, to akurat jeden mogli teraz wyjąć i zrobić z niego czołg premium dla Polski. To co mówi ktoś z WG nie zawsze jest prawdziwe. Przecież nie mogą zdradzać niektórych informacji, klauzula poufności firmy. Ja nie wiem, ale prawdopodobnie jeszcze w tych „szufladach” jest masa premek i czołgów które czekają tylko żeby ktoś za nie słono zapłacił.

  2. Dlaczego jakieś zółte zwierzęta patrzą tylko na pancerz ( sorry za mieszanie kolorków, ale tak jest) ???? Jest to mi ktoś wstanie wytłumaczyć? BO jak czytam te komentarze, to wydaje mi się, że są to jakieś bezmózgie zwierzęta, które nie umieją myśleć samodzielnie i nieszablonowo. Porównałbym to wyborców pis-zdowa , którzy za 500/1000 zł mogą dawać dupy na każdym zakręcie, a ich krótkowzroczność prowadzi do najbliższego łuku na drodze lub monopolowego.

Dodaj komentarz