Chudy&VDR: Burza półmózgów #9

W dzisiejszym odcinku wyjątkowo nie narzekamy na obchody X-lecia, a odpowiadamy na wasze pytania z komentarzy na blogu i pod ostatnim odcinkiem na YouTube.

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pikawka

A propos Waszych uwag o mnogości eventów od WG – od 9 października mozna już kupić paczki świateczne do World of Warplanes, w dodatku chyba drożej niż rok temu (same w sobie są dość g#wniane).
Zatem w 2020 roku sezon paczkowy Łojgejmingu obejmie prawie 4 miesiące. Dają possać, ale czy gracze się skuszą ? I czy paczki wotowskie w tym roku będą jeszcze bogatsze, niż rok temu ? Ja obstawiam, że tak…

pikawka

Maj nejm is Robert, a powyżej poinformowałem o paczkach WoWp i podliczyłem czas trwania sezonu paczkowego. Jakieś paczki swiąteczne na pewno kupię, bo jestem strasznie bogaty. Mozliwe, że to schizofrenia, w każdym razie dzięki za darmową diagnozę.

pikawka

Miałem napisać „stuknij się w ćwierćmózg”, ale nie będę taki. Dam Ci szansę – zacytuj to moje hejterskie zdanie lub jego fragment. Po prostu podaj cytat, NIC WIĘCEJ.

pikawka

Powtórzę więc dwa razy:
Po prostu podaj cytat, NIC WIĘCEJ. Po prostu podaj cytat, NIC WIĘCEJ.

Pan-komentarz

Kosa po mojemu to pikawka nigdzie w tych komentarzach nie napisał nic w stylu wg be, wot be i nic nie hejtuje tylko napisał swoje spostrzeżenia odnośnie paczek.

Ten_warrior_

ty kosa, a co tak szczekasz? ktoś się nie tak wypowie o twoich Panach i rzucasz się jakby wrzucali ci na matkę, czy coś