Chudy&VDR: Burza półmózgów #8

Dzisiaj odcinek traktujący o nowych polskich czołgach średnich, obligacjach, nerfach które są buffami i standardowo w ostatnich miesiacach – o obchodach X-lecia WoT. Dajcie znać czy są jakieś tematy, które chcielibyście żebyśmy dla was poruszyli!

0 0 votes
Oceń wpis:
50 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Powhatan

Pitoli jak potłuczony. Na filmiku pokazywał ze trafił lighta na ślepo w krzaku. Normalnie to w krzak z polskiej IX by nie trafił. Ograłem te padaczki do IX od stockowych po wymaksowane i
Prawda o polskich mediach jest taka.
Brak pancerza.
Ślamazarne
Niecelne działa.
Samopodpalające się

trala

🙂
No przed chwilą właśnie waliłem 5 razy cs59 blind shoty w krzak, tzn próbowałem bo żaden pocisk nie trafił. Po 5 strzale odpuściłem.

Sinecode

Moje zdanie jest takie że ostatnio WG wstawia gałęzie pojazdów które są stworzone bardziej dla fioletów i bardzo ogarniętych graczy. Inna sprawa że te linie w finalnej wersji są dziwnie upośledzone. O ile np. granie szwedzkim medem IX tieru nawet jest fajne, tak X, który ma działo „niby” jak Obj. 430U- sieje kalafiory i nie przebija mimo strzelania dokładnie w te same miejsca w które 430-tka przebija. Brytyjskie LT-ki może i znajdą amatorów, ale co z tego skoro przyjedzie T-100LT albo EBR i pozamiatane. A niekonsekwencją jest układ załogi która wynosi 2 osoby w X tierze a w premce szkolimy… Czytaj więcej »

Powhatan

Co do innych spraw.
1. Lisa poznam dopiero w poniedziałek.
Boję się jednak że te gadki, to reklama aby ludzie go kupili. Skoro WG dorzuciło do wcześniejszego zakupu dodatkowe misje na konto prem i podręczniki, to pewnie sam pojazd jest mniej wart niż słyszymy z tych tandetnych reklam „reklam” o rewelacyjnej premce.
2. Granie ostatnio dychami faktycznie jest niemiłe.
3. Maraton robiłem zdobywając polską linię i nie mogłem zarabiać VIII prem.
4. MM na ósemkach faktycznie jest przyjaźniejszy dla graczy.

marcysiek

Nie bój się, Lis jest na prawdę fajny. Nie jest op ale gra się przyjemnie

Marek Wierzbicki

Ale na goldzie.

Powhatan

Ja się go nie boje nawet VI tierem

doom7ord

Jasne….

marcysiek

chyba jak kampisz w krzaku na czerwonej

woo_zie

Chciałem powiedzieć wszystkim co zrobili a46 misjami i mają zabunkrowane 1500 monetek że warto wykupić pakiet z a46 za 1500 jubileuszowych monet bo tyle wam zwrócą, tyle mi zwrócono plus dostałem druga 100% załogę za free i miejsce w garażu, ktoś tam mówił że nie warto kisić monet no cóż jednak warto 😀 (evil laugh)

G_Kosa

No tak, załoga do przeszkolenia i 155 miejcie w garażu warte pińć złoty. Nic tylko gratulować januszostwa…

woo_zie

😀 ale cię coś boli, już dawno nie widziałem takiego bólu dupy jak chciałem się podzielić użyteczną informacją. a ta cała kultura piętnowania i segregacji ludzi na januszy/cebulaków jest zwyczajnie żałosna i to dlaczego właściwie bo dzielę się za darmo wiedzą jak zdobyć miejsce w garażu i 100% załogę. Złamałem tu jedną swoją zasadę nie rozmawiać z idiotami, koniec z tym, moich komentarzy już tu nie zobaczysz.

Ten_warrior_

lipa, liczyłem na kredki…

G_Kosa

Czyli ludzie którzy z tobą nie rozmawiają też wyznają tą zasadę 😀

Sinecode

Chłop daje tipa jak zaoszczędzić 5 PLN i wydać go na coś innego (piwo, donejt dla znanego twórcy, etc) a już na niego plują jadę. Co za ludzie…

skip

A to ja Panu podziękuje z kolei za tipa 😛

drupol

To że nam się coś nie podoba, nie oznacza że trzeba zachowywać się jak CHAM.

Brazylek

On zawsze taki narwany jak Reksio w mięsnym? Może w domu go nie kochają… Polecam Ci iść na jakiś marsz warszawski które są ostatnio modne tam idealnie będziesz pasował 🙂

Co do polskich Medów… To nie samo graje to fakt trzeba coś umieć i mieć pojęcie… Z Haubicy na Bugim może jest komuś łatwiej… Ale żeby tak naprawdę je poznać i ocenic to ja proponuję poczekać aż zwierzyniec się uspokoi i odejdzie od PC.

Brazylek

Ja to bardzo szanuje 🙂

skip

Chudy jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :v

pikawka

Nie do wiary! To już nie będzie (przynajmniej przez jakiś czas) pana Wielokropka ? A ja już się przyzwyczaiłem.

dundee447

+1 👏

Tommy_Gun

No…
Wczoraj tak to sobie czytam… O matko prze-kozacka, co to się tu stanęło ?!

Tak btw. nadal pokazuje 42 komentarze… musiało być grubo… 😀

Weles_z_Nawii

Na nowy temat: schematy. To dobrze, że są czy nie?

Ten_warrior_

Wiadomo do kiedy liska można kupić?? nie doszukałem się info, a szkoda by było premki za 25 ziko.

Brazylek

Najszybciej z poziomu garażu sprawdzisz…

Ten_warrior_

faktycznie, ale dobrze ukryte. dopiero w zakładce sklepu znalazłem. Jakby ktoś nie wiedział to do 10 września

pikawka

Aha, nowe tematy dla półmózgów:
1. powercreep – jest czy nie ? a że jest, to w czym najbardziej się objawia ?
2. jak widzicie pomysły wg na reorganizację załóg (bo coś tam jest w planach) ? macie swoje pomysły?
3. program rekrutacyjny – ma sens w rozumieniu przyciagania nowych graczy ? czy tylko chodzi o trzepanie niemal darmowych premek dla rekruterów i zwiększenie ilości „grających” kont?
4. widzicie w wyobraźni za rok-dwa 11 i 12 tiery w wocie ?

Brazylek

Dorzucę sie: Wn… Jak wpływa na gameplay i podejście graczy do gry zespołowej na randomie… I czy bycie fioletem naprawdę o czymś świadczy…

Ten_warrior_

tak, świadczy o siedzeniu całą bitwę w krzaku i korzystaniu z owoców ciężkiej pracy i nieludzkiego poświecenia innych członków drużyny. Mówię z doświadczenia…

Brazylek

Takiego zachowania akurat sam byłem wczoraj świadkiem 🙂 połączenie 907 i fioleta nie zawsze dobrze wróży…

Tommy_Gun

Odnośnie „fioletów” i grania dla siebie pod staty vs grania dla drużyny – Też mam jedną propozycje. W wielu grach PvP (np. moba) stosuję się takie coś jak „odwrotny report”. Zamiast zgłaszać toksycznego gracza, można dać „plus” / łapkę w górę / rekomendacje graczowi który zrobił coś dobrego. Jak takie coś mogło by wyglądać w wot ? I co najważniejsze – czy można by było takie coś powiązać z większą ilością expa / srebra za bitwę. Np. gracz który no nie zrobił jakiegoś super wyniku, mimo wszystko był w bitwie pomocny (Np. postawił na „gąski” przewrócony czołg sojusznika itd. )… Czytaj więcej »