Chudy&VDR: Burza półmózgów #2

Tym razem idąc za głosem wielu osób w „sekcji komentarzy” – pociągneliśmy nieco dłużej, więc szykujcie się na 55 minut naszej gadki. Tym razem na tapet wzięliśmy temat ostatnio ogłoszonego eventu i sposobów promowania WoTa.

5 Odpowiedzi do “Chudy&VDR: Burza półmózgów #2

  1. Chłopaki, za długo… Tzn. jest na tyle długo, że trzeba w tym czasie robić coś innego, a więc rozpraszać uwagę. Zróbcie 20 min, to będzie można wysłuchać w autobusie czy spacerze z psem, a nawet podczas przerwy obiadowej w szkole.
    Po drugie – temat mało mnie grzeje. Jedyne interesujące stwierdzenie, jakie zapamiętałem, to Vdra: „ta gra jest dobrze zrobiona”. Qrwa, to jest tabu !!!!!!!!!!!!! Na tym forum tylko się sra i spuszcza wodę, tu się nie mówi takich rzeczy. Czemu nie zrobicie gadki o tym, jak toksyczne potrafią być fora gier i jak zdominowane przez starych dziadów typu Battlecośtam. Przestańcie pierdzielić, zacznijcie dopier..alać do pieca, postawcie jakąś przewrotną tezę a potem róbcie z tym, co chcecie. Rozbujajcie towarzystwo , zamiast robić przemowy pożegnalne Falathiemu. A jeśli już go nie lubicie, to powiedzcie to wprost.

Dodaj komentarz