Chudy&VDR: Burza półmózgów #1

Jak mawiał klasyk – obiecywaliśmy sobie ten film od lat!. Odpalamy z VDRem serię podcastów, którą chcemy omawiać najbardziej interesujące tematy pojawiające się wokół World of Tanks. Liczymy na to, że uda nam się utrzymać regularność i niezbyt długą formę tych pogadanek. Oddajcie nam te 25 minut swojego życia i dajcie znać co o tym myślicie!

9 Odpowiedzi do “Chudy&VDR: Burza półmózgów #1

  1. Słuchajcie, półmózgi, mam dla Was temat: jak w wocie może się odnaleźć nowy gracz, co go może zdziwić, co jest niezrozumiałe, a co oczywiste. Ja twierdzę, że poziom wejścia w wota jest bardzo wysoki, do tego dochodzi ogarnięcie garażu, perków, kamuflaży a nawet profitów z konta premium. Gra nie udziela wszystkich istotnych infomacji, np. o rng albo nieliniowym postępie szkolenia załogi. I czy nie jest tak, że nowych graczy do wota ściągają raczej koledzy, pomagając wszystko ogarnąć niż reklama albo rozdawnictwo kodów zaproszeniowych ?

    A co do Psów 3 – czy nie jest to taki “goldowy typek w blekmarkecie” polskiego kina ?

    1. może jak ktoś kupi 8 tierową premkę na start… niech posiedzi taki trochę na niskich tierach i poogląda trochę poradników i wszystko przyjdzie z czasem, szkoda, że większość nowych ma na te dwie rady wywalone.

Dodaj komentarz