Chudy: 12h stream WOŚP!

Siema! Właśnie zacząłem stream z okazji 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku orkiestra zbiera fundusze na walkę z chorobami płuc!

Jak dołączyć do zabawy? Zapraszamy na charytatywny stream Chudego niedzielę 28 stycznia od godziny 10:00! Cały dzień streamu, podczas których rozdamy mnóstwo, mnóstwo nagród! 

Pośród wszystkich wpłacających rozlosuję wyjątkowe nagrody:

wpłać min 20zł -3x 2500 Golda w World of Tanks!

Wpłać min 50zł – bierzesz udział w losowaniach powyżej, a dodatkowo do wygrania jest podkładka do myszki od SteelSeries, plastikowy model czołgu „Pz V Panther” w skali 1:72, oraz puzzle World of Tanks!

Wpłać min 100zł – bierzesz udział we wszystkich losowaniach, a dodatkowo do wygrania jest sprzęt od SteelSeries klawiatura Apex 3 oraz myszka Aerox 5.

Wpłać min 1000zł – szalone czyny wymagają szalonych nagród! Wierzysz, że „ocenianie statystyk” ma jakikolwiek sens? Ja nie będę Cię wyprowadzał z błędu, ale w zamian za tak dużą wpłatę – dożywotnio na twoją prośbę na streamie ocenię statystyki Twojego konta w World of Tanks! Do końca świata i jeden dzień dłużej! Dodatkowo oczywiście bierzesz udział we wszystkich losowaniach 😉

Ważna adnotacja – powyższe nagrody są „planem minimum” – jest to dość prawdopodobne, że uda się zwiększyć ich pulę!

Pamiętajcie, żeby w komentarzach wpłat wpisywać swój nick z Twitcha oraz World of Tanks!

SKARBONKA WIDZÓW CHUDEGO

Dodatkowo, aktualnie trwa aukcja WOŚP, na której licytujemy unikalnego majonezowego pada do PC/XBOX z autografami moimi i VDRa!

MAJONEZOWY PAD Z AUTOGRAFAMI

Mało? No to w trakcie moich streamów odbędzie się również malowanie wyjątkowego obrazu na płótnie – przedstawiającego charakterystyczne dla moich streamów motywy. Obraz ten również zostanie zlicytowany na aukcji!

OBRAZ CHUDEGO

Dla prawdziwych fanów mocnych wrażeń – rusza aukcja z licytacją obiadu ze mną. Bo czy może być coś lepszego niż pizza, zimna perełka i ja po drugiej stronie stołu? Tak, jest dużo takich rzeczy, ale dzisiaj nie o tym! Dobra wiadomość jest taka, że ja stawiam – ale za to widzimy się w Katowicach 😉

OBIAD Z CHUDYM

3.4 5 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

A Chudy dalej w to brnie jak koń z klapami na oczach.

Kloss

Znalazł się jaśnie oświecony 🤣🤣🤣Szczepionek i 5G też się boisz?

Guy Micki

Usunięto posty. Ja POstępowo!