Bogowie wojny nadciągają na mapę globalną

Wydarzenie Bogowie wojny nadciąga na mapę globalną. 

Będzie trwać od 13 do 27 lutego. Wiecie już, czego się spodziewać: sława i taktyka, chwała i duch drużynowej współpracy, trochę rzemiosła i wspaniałe nagrody. I oczywiście nie zapominajmy o aukcji. Dodatkowo w puli nagród z pojazdami znajdzie się nowy przybysz, którego nie chcielibyście przegapić. To dopiero będzie wydarzenie godne bogów!

Bogowie wojny

Od 13 lutego 2023, 9:00 CET
do 27 lutego 2023, 9:00 CET (UTC+1)

116-F3

Upłynęło już trochę czasu, od kiedy za mapę globalną można było zdobyć nowy pojazd-nagrodę X poziomu. Powitajmy zatem 116-F3!

+5 zdjęć

Ten dobrze opancerzony zabijaka z Chin może pochwalić się nie najgorszą mobilnością i wyjątkowo wysoką maksymalną prędkością jazdy w tył. Co więcej, jest wyposażony w działo z automatem ładującym dużego kalibru na trzy pociski, co pozwala mu zadawać 530 punktów uszkodzeń na strzał. Jak zapewne się domyślacie, 116-F3 znakomicie sprawdza się w rozgrywce ofensywnej.

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

1

2

3

4

Pojazdy nagrody

Oto pełna lista wspaniałych maszyn dla najlepszych graczy i zwycięzców aukcji:

X116-F3

XCarro da Combattimento 45 t

X121B

XT95E6

XObject 907

XVK 72.01 (K)

XM60

10 000 pojazdów zostanie rozdanych graczom, którzy podczas wydarzenia zajęli odpowiednią pozycję w osobistej klasyfikacji. Co więcej, 6000 pojazdów nagród zostanie wystawionych na aukcji.

Gracze mogą wybierać jedynie takie pojazdy, jakich jeszcze nie mają.

Styl 2D Poszukiwacz

Styl 2D Poszukiwacz trafi w ręce najlepszych 10% graczy w klasyfikacji osobistej i pozostanie przez jakiś czas na wyłączność najlepszych uczestników wydarzenia na mapie globalnej.

+5 zdjęć

Warsztat

W warsztacie będzie można wytworzyć następujące przedmioty: kilka niezawodnych pojazdów VIII poziomu, jedną sztukę wyposażenia eksperymentalnego i zwyczajową Wejściówkę na aukcję pojazdów.

VIIIIS-5 (Object 730)

VIIIWZ-111

 Zwiększona odporność na pociski

 Wejściówka na aukcję pojazdów

Aukcja pojazdów

Na koniec wydarzenia, jeśli będziecie posiadać wejściówkę zrobioną w warsztacie, otrzymacie dostęp do aukcji pojazdów. Wejściówka jest wytwarzana natychmiastowo, nie wpływa na trwającą już produkcję pojazdów bądź wyposażenia. Po otrzymaniu wejściówki lub po zakończeniu wydarzenia wejściówki nie będzie już można wytworzyć w warsztacie.

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie WoT

5

Wojenne zasady

W Bogach wojny obowiązują tradycyjne zasady z mapy globalnej:

  • Bitwy toczone są w formacie 15 na 15 w pojazdach X poziomu.
  • Dozwolone jest używanie modułów eksperymentalnych w pojazdach dowolnego typu.
  • Klany zdobywają punkty sławy zarówno w bitwach, jak i za podejmowanie strategicznych decyzji przez dowódców.
  • Pole gry podzielone jest na trzy fronty. Każdy z nich ma swój unikalny rozmiar i charakteryzuje się różnymi premiami oraz specyficzną dla siebie pulą punktów chwały. Zadaniem dowódców jest przygotowanie i zastosowanie odpowiedniej taktyki, aby osiągnąć cele klanu.
  • Klanowe punkty chwały rozdziela dowódca klanu. Można je również zachować na później lub wydać w Laboratorium na różne premie, które zapewniają strategiczną przewagę lub zwiększają szybkość z jaką zdobywane są punkty sławy.
  • Wojownicy klanowi otrzymują osobiste punkty sławy, które mogą wymienić na nagrody osobiste.
  • Osobiste punkty sławy zostaną rozdane równo między uczestników każdej z bitew, w której ich drużyna zniszczyła pięć lub więcej pojazdów przeciwnika.

Nagrody osobiste

Każdy uczestnik wydarzenia Bogowie wojny może zgarnąć nagrody, odwiedzając sklep, w którym można wydać osobistych punktów sławy. Wśród bogatego wachlarza nagród znajdują się obligacje, członkinie załogi, podręczniki dla załogi, dni konta premium WoT, kredyty, rezerwy osobiste i sześć styli.

W ofercie znajdują się dwa style 3D:

Krait

+5 zdjęć

Grafit

+5 zdjęć

Wszystkie cztery style 2D, które pasują do dowolnego pojazdu, należą do serii Wojownicy:

Wojownik Północy

+5 zdjęć

Wojownik Wschodu

+5 zdjęć

Wojownik Południa

+5 zdjęć

Wojownik Zachodu

+5 zdjęć

Nagrody klanowe

Pula nagród wydarzenia zawiera 8 400 000 złota.

W zależności od pozycji Waszego klanu w Alei Sław, możecie otrzymać mnożnik do ×7 do Waszych personalnych nagród w postaci obligacji. Gracze, którzy ukończą wydarzenie, zajmując pozycje w 1% najlepszych graczy w klasyfikacji osobistej i jednocześnie są członkami klanu, który znajdzie się w najlepszym 1% klanów, otrzymają odznakę Legenda mapy globalnej oraz sześć naklejek tematycznych.

Dowódcy! Niech Wasz klan zajmie zaszczytne miejsce w panteonie Bogów wojny!

ź: WoT

3.4 5 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze