bitwy rankingowe: sezon 2019-2020 zakończony

Najnowszy sezon bitew rankingowych dobiegł końca, a najlepsi z Was dostali się do sali chwały.

Naturalnie, ci, którzy nie stosowali się do zasad Fair Play zostali ukarani, co oznacza, że 494 kont zostało zablokowanych na tydzień, a 184 kont zostało zablokowanych na stałe. Jednak zanim zaczniecie szukać swoich wyników w klasyfikacjach, chcielibyśmy Wam podziękować. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za uczestnictwo w tej długiej i pełniej wyzwań podróży. Dziękujemy za pasję i oddanie — Wasze zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne!

SPRAWDŹ KLASYFIKACJĘ 

Zostańcie z nami, aby odebrać nagrodyktóre będziemy rozdawać w ciągu kolejnych 14 dni!

UWAGA: Zgłoszenia dotyczące pozycji w klasyfikacji oraz nagród będą przyjmowane tylko w ciągu 30 dni od zamknięcia sezonu.

Nagroda roczna

Zależnie od dywizji lub ligi, w której jesteście w chwili zakończenia sezonu, otrzymacie żetony stopnia. Pod koniec roku wszystkie żetony stopnia osiągnięte we wszystkich sezonach zostaną zsumowane.

DYWIZJA / LIGA ŻETONY STOPNIA DLA SEZONU 1 ŻETONY STOPNIA DLA SEZONU 2 ŻETONY STOPNIA DLA SEZONU 3
Trzecia dywizja 1 1 1
Druga dywizja 2 3 3
Pierwsza dywizja 3 4 4
Ligi brązowa i srebrna 4 5 5
Złota liga 5 6 6

Im więcej żetonów zbierzecie, tym lepszą otrzymacie nagrodę roczną.

Otrzymacie też rekompensatę w wysokości 500 obligacji za każdy dodatkowy żeton stopnia, który Wam zostanie po rozdaniu nagród rocznych.
To oczywiste, że najbardziej pożądanym trofeum, o którym marzy każdy dowódca, to Kampfpanzer 50 t, niemiecki czołg średni IX poziomu. Jest to zwrotny pojazd z niezłym pancerzem, wspaniałą dynamiką i dobrą kombinacją uszkodzeń alfa oraz uszkodzeń na minutę. Jego cechą wyróżniającą jest ekstrawagancki wygląd, dość nietypowy wśród czołgów niemieckich. Absolutne musicie go mieć w Waszej kolekcji czołgów – na pewno wzbudzi on zazdrość innych dowódców!

Charakterystyka pojazdu

+14 zdjęć

 

Wśród ostatecznej puli nagród znajdzie się nowy, unikalny styl 2D, „Klasyczny rankingowy”, który zostanie przyznany do Waszego konta na stałe i który dostępny jest w trzech wariantach. Sprawdźcie sami.

+5 zdjęć

+7 zdjęć

+9 zdjęć

Przeczytajcie przewodnik po bitwach rankingowych, aby lepiej zapoznać się z tym wydarzeniem i jego nagrodami.

PRZEWODNIK PO BITWACH RANKINGOWYCH

Czego możemy się spodziewać w przyszłych sezonach?

Stosując się do Waszych sugestii, dostosujemy nieco mechanikę gry, aby zachęcić Was do częstszego grania w ligach. W tym celu udostępnimy specjalne misje codzienne dla tych, którzy zakwalifikowali się do lig. Przeprojektujemy też mechanikę otrzymywania bitew bonusowych i skrócimy Waszą podróż przez każdą dywizję.

Naturalnie, zależnie od Waszych wyników z wszystkich trzech sezonów bitew rankingowych 2020-2021 możecie zdobyć ostateczną nagrodę, pojazd IX poziomu. Jego nazwa, klasa, nacja i charakterystyki pozostają ściśle tajne, ale zostaną ujawnione w późniejszym czasie.

0 0 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Arushat

Gdyby nie było możliwości utraty stopnia i arty to może i ten tryb byłby grywalny, ale dwie powyższe rzeczy sprawiają, że po dwóch bitwach jestem tak samo poddenerwowany jak ostatniego dnia kampanii CW o północy obserwując moje 11489 miejsce w alei sław.

Ten_warrior_

gdyby nie utrata stopnia, to byłby to kolejny tryb dla botów aka linia frontu… to może i nie fajne, ale sprawia, że chce mi się grać. W tym sezonie nie wszedłem do żadnej ligi. Brakowało mi dosłownie kilku szweronów do wejścia do złotej, ale zaczęło mi rzucać najgorsze możliwe teamy. Ze stopnia nie spadłem, ale procent spadł na tyle, że straciłem szansę na złotą ligę, więc sobie odpuściłem…

sdfd

Przecież to jest tryb dla botów. Nie powiesz mi, że nie. Jak 8 medów od początku kampi na górce na midzie Redshire, po czym flanki giną bo nie mają wsparcia i medy jadą kampić przy czerwonej linii obok arty. Po 3 minutach gry 10 czołgów na pasku mapy przy czerwonej linii. Pierwsza dywizja. Nie chciało mi się dalej grać po tym nawet, żałosny tryb. Większość ludzi jest zbyt osranych żeby wyjechać 2 kratki od respa.

schnaz

Wiadomo kiedy te roczne nagrody beda rozdawac?

Marcin

Zostańcie z nami, aby odebrać nagrody, które będziemy rozdawać w ciągu kolejnych 14 dni!