Bądźcie gotowi na finały Starcia klanów i Twitch Drops, cz.II

Wyniki.

INVIL Holownicy zostali mistrzami!

Gratulujemy naszym zwycięzcom, najskuteczniejszym graczom i zwycięzcy w konkursie na prognozy. Wyczekujcie kolejnego Starcia klanów, aby wykorzystać szansę na zdobycie chwały i nagród!

 • INVIL Holownicy zostali mistrzami
 • panzfury został Najskuteczniejszym graczem
 • Nerv0x_ wygrał konkurs z prognozami, uzyskując 12 na 15 możliwych punktów

SALA CHWAŁY 

Finały Starcia klanów

Sobotę, 17 września i niedzielę, 18 września o godz. 16:00 CEST (UTC+2)

DOŁĄCZCIE NA TWITCH

Ogromna pula nagród w postaci 1 450 000 złota + 375 000 obligacji 9000 EUR to stawka, o którą walczy sześciu finalistów Starć klanów, którzy dadzą z siebie wszystko, by zdobyć chwałę i swój przydział nagród.  To najintensywniejszy turniej klanowy w grze, a jego emocjonujące finały możecie oglądać na żywo na oficjalnych kanałach World of Tanks lub streamach twórców zawartości w sobotę, 17 września i niedzielę, 18 września o godz. 16:00 CEST (UTC+2)!

Czeka Was epicki pokaz taktyk i pracy zespołowej, a gwarantowane Twitch Drops jeszcze bardziej umilą oglądanie. Śledźcie akcję na Twitchu przez 240 minut, by zdobyć oferowane Drops, a w tym 11 żetonów Twitch Drops i styl 2D Weles!


Oglądajcie finały na żywo

Dołączcie do nas na oficjalnych kanałach World of Tanks na Twitchu i YouTube, by zyskać pełny wgląd w rozgrywkę dzięki komentarzom naszych ekspertów: KeyhandInsane_BTWDakillzor i Toxic. Poznajcie pomocne wskazówki, które potem możecie zastosować w swoich bitwach, śledząc akcję i zgarniając Twitch Drops w miarę oglądania! Upewnijcie się, że Wasze konta Wargaming i Twitch są połączone.

TWITCH plYOUTUBE pl

Jeśli wolicie oglądać transmisje w swoim ojczystym języku, kilku twórców zawartości także będzie komentować te bitwy.

Niemiecki Polski Czeski
Chessgenie

Mailand

NewMultiShow (Twitch i YouTube), cygan___ marty_vole
Hiszpański Węgierski Francuski
jXcr MrScheff (tylko 18 września)

WOTINFO

synop_s

Twitch Drops

Usiądźcie wygodnie, zrelaksujcie się i oglądajcie finałowe walki na oficjalnych angielskich kanałach World of Tanks lub na kanale jednego z wymienionych powyżej twórców zawartości, aby zbierać gwarantowane Twitch Drops. Otrzymacie też Miesięczne Twitch Drops , poza dropami ze finałów Starcia klanów. To proste – im dłużej oglądacie, tym więcej dropów otrzymujecie!

Zwykłe dropy:

Od 9 września, 16:00 CEST do 18 września, 23:59 CEST (UTC+2)

 • Po 90 minutach: 5 żetonów Twitch Drop
 • Po 150 minutach:  6 żetonów Twitch Drop
 • Po 240 minutach:  1styl 2D Weles (tylko 18 września)

TRANSMISJE Z TWITCH DROPS

Styl 2D Weles

+5 zdjęć

Jak zdobywać Twitch Drops

 1. Połączcie swoje konta World of Tanks i Twitch.
 2. Śledźcie swoje postępy w zdobywaniu Twitch Drops na pasku postępu. Zanim będziecie mogli odebrać swój drop, pasek postępu musi osiągnąć 100% (szczegóły w następnym kroku). Przejdziecie do niego, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu na stronie Twitch.
 3. Odbierzcie drop w ciągu 24 godzin od zakończenia kampanii, klikając przycisk w powiadomieniu, które pojawi się w interfejsie streamu w Waszym osobistym inwentarzu TwitchJeśli nie podejmiecie żadnego działania, drop zniknie po 24 godzinach od czasu zakończeniu kampanii.

O szczegółach dotyczących połączenia kont dowiecie się, klikając poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszego przewodnika po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Miesięczne Twitch Drops – czym są?

Miesięczne dropy to ustalone zestawy kampanii Twitch Drops. Oglądajcie streamy co tydzień, aby zbierać żetony Twitch Drops które można wymienić na nagrody w Sklepie Twitch Drops. Miesięczne dropy mogą też odblokować misje w grze, które nagrodzą Was jeszcze większą liczbą żetonów Twitch Drops!

Zasady otrzymywania Twitch Drops

Tygodniowe misje Twitch Drops (oglądajcie przez 6 godzin, aby otrzymać 7 żetonów)

 • Raz po 60 minutach: 1 żeton Twitch Drops
 • Raz na 120 minut (do 3 razy): 1 tygodniowa misja Twitch Drops = 2 żetony Twitch Drops

Weekendowe misje Twitch Drops (oglądajcie przez 3 godziny, aby otrzymać 3 żetony)

 • Raz po 90 minutach: 1 żeton Twitch Drops i 1 weekendowa misja Twitch Drops = 2 żetony Twitch Drops

Każda tygodniowa misja może zostać odebrana trzy razy, a każda weekendowa misja – tylko raz. Wasze postępy oglądania (120 minut) do odbioru drugiej i trzeciej tygodniowej nagrody Drop zaczną się dopiero po odebraniu aktywnej już nagrody!

Zdobądźcie do 40 żetonów każdego miesiąca łącznie 80 żetonów), zanim Sklep Twitch Drops zostanie zresetowany 14 października o 08:00 CEST (UTC+2).

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przeczytajcie nasz przewodnik po Twitch Drops. Odkryjcie różne typy dropów, dowiedzcie się, jak je zdobyć, zdobądźcie dostęp do Sklepu Twitch Drops i połączcie swoje konta Twitch oraz Wargaming, a także znajdźcie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania społeczności.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS 

Wskażcie zwycięzcę

Ufacie swojej intuicji lub uważacie, że macie dar przewidywania? Sprawdźcie się, oddając swój głos.

Dowódcy, których prognozy okażą się najtrafniejsze, otrzymają czołg premium VIII poziomu. Dodatkowo 10 losowo wybranych dowódców, którzy postawili przynajmniej jedną poprawną prognozę, otrzyma styl 2D Fan turniejów klanowych. Spróbujcie swego szczęścia już teraz!

KONKURS NA PROGNOZY


Nagrody turniejowe

1. miejsce 500 000 złota + 100 000 obligacji + 6000 EUR (nagroda drużynowa) + Złota odznaka turniejowa + styl 2D Triarius
2. miejsce 250 000 złota + 75 000 obligacji + 3000 EUR (nagroda drużynowa) + Srebrna odznaka turniejowa
3. miejsce 200 000 złota + 50 000 obligacji + Brązowa odznaka turniejowa
4. miejsce 150 000 złota + 50 000 obligacji
Miejsca 5. i 6. 100 000 złota + 25 000 obligacji
Miejsca 7. i 8. 75 000 złota + 25 000 obligacji

Styl 2D Triarius

+5 zdjęć

Styl 2D Fan turniejów klanowych

+5 zdjęć

Oglądajcie najlepsze europejskie klany walczące w finałach Starć klanowych w sobotę, 17 września i niedzielę 18 września o 16:00 CEST (UTC+2) i łapcie łatwe do zdobycia Twitch Drops w trakcie oglądania.

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Bohaterem turnieju został paco bo grał jak typowy randomowy półgłówek.