AW – testy Early Access

Gwoli ścisłości pragnę przypomnieć parę informacji o zbliżającym się teście.

Obsidian Entertainment oraz My.com ogłaszają dziś datę pierwszego testu w fazie wczesnego dostępu nadchodzącej wieloosobowej gry akcji Armored Warfare, który odbędzie się w dniach 27 maja do 3 czerwca. Gracze mogą od dziś także nabywać zestawy założycielskie, więcej informacji TUTAJ.

Tygodniowy test Early Access rozpoczyna serię testów wiodących do otwartej Bety. Wezmą w nim udział wybrani gracze, którzy zgłosili się do testów w fazie wczesnego dostępu, kolejna pula graczy może otrzymać klucze rozdawane na różnych stronach internetowych.
„Jest to pierwsza okazja pokazania gry szerszej publiczności. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w teście i wsparcia nas w ukształtowaniu pełnej wersji Armored Warfare. Opinie naszych dotychczasowych testerów oraz społeczności fanów już były nieocenionym źródłem inspiracji dla nas, teraz nadszedł czas na kolejny krok naprzód. Spędziliśmy niezliczone godziny nad produkcją gry, która – mamy nadzieję – stanie się świetnym przeżyciem dla entuzjastów czołgów i samochodów pancernych. Z waszą pomocą może się to udać, a więc: zalogujcie się do gry i dołączcie do walki w Armored Warfare!” – zachęca Feargus Urquhart, założyciel i CEO Obsidian Entertainment.

Pierwszy test Early Access będzie zawierać 4 różne mapy PvP, w tym pustynne piaski, nadmorski port oraz pokryte śniegiem miasto. Gracze będą mieli możliwość wypróbowania 38 nowoczesnych pojazdów z każdej z 5 klas dostępnych w grze, a w tym: główne czołgi bojowe, czołgi lekkie, niszczyciele czołgów i artylerię.

Aby zapewnić sobie udział we wszystkich nadchodzących testach Armored Warfare, wczesny dostęp do otwartej Bety oraz bonusy w grze, ekskluzywne pojazdy i inne nagrody, można zakupić jeden z trzech Founder’s Pack:
Soldier of Fortune – zestaw dla początkujących żołnierzy zawiera wszystko, co jest potrzebne na początku kariery najemnika (13,99 €).
Mercenary Commander – paczka dla doświadczonych komandosów, zawierająca pojazd premium, upgrade statusu na gold i premium oraz całą zawartość pakietu Soldier of Fortune (27,99 €).
Lord of War – propozycja dla najbardziej bezwzględnych wojowników, nieskorych do kompromisów. Zawiera wszystkie bonusy tańszych paczek, a ponadto kilka pojazdów na wyłączność (64,99 €).

0 0 votes
Oceń wpis:
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

A mój kalkulator tego nie uciągnie… Spokojnie, nie próbowałem nawet walczyć o kody dostępu, jak na janusza (bez obrazy T_J) przystało 😉

Andrzeojmilenium

Już jutro zagram sobie w kolejny test Armored Warfare 😆

Deou12

Da się już pobrać?

Andrzeojmilenium

Ten kto ma dostęp może pobrać 🙂

Deou12

Teoretycznie mam, ale chyba czegoś nie ogarniam

Andrzeojmilenium

a masz link do pobrania lunchera

Deou12

Nic takiego nie mam, wklepałem kod na dostęp i nic mi się nie pojawiło, żaden email, a w profilu mi pokazuje, że mam dostęp.

uzekamanzi

Musisz mieć albo stary launcher (niekoniecznie z grą, bo ja skasowałem dawno temu), albo spróbować ściągnąć nowy launcher do którego oficjalnego linka jeszcze nie mam.

Moja prywatna teoria mówi, że mając jakąkolwiek grę my.com na komputerze uda się ściągnąć też AW, bo launcher jest uniwersalny. Jednak potwierdzić jej nie mogę, bo grę mam już ściągniętą 😉

Andrzeojmilenium

a kluczyk pod awatarem w okienku na swoim profilu armored warfare widzisz?

Deou12

Tak

Andrzeojmilenium

wyślij mi maila ze zdjęciem iż masz dostęp to luncher Ci wyśle; mój adres xfarmer1@interia.pl

Deou12

Dostałem już pomoc na chacie, dzięki 🙂

Andrzeojmilenium

spoko

jar001

Sam zassam za ~6h, ale na shellu już zassałem i seeduje 5MB/s 😉

Piotrek Erni

Ja właśnie pobieram czekamy do jutra

szybciej 😀

Dziobexon

Mnie ciekawi po co była ta rejestracja do testów od dawna, jeśli zeby pograć trzeba zapłacić?

Formbi

A orientujecie się ile waży gra?

Gollum

W launcherze pisze, że pobiera 13.68 Gb. Przed rozpoczęciem pobierania pisało, że potrzeba 47 Gb na dysku. Żeby zainstalować potrzeba chyba 30 Gb. Można pobrać na jeden dysk, a na drugim zainstalować, jeśli brakuje miejsca.

n0lif3

Pierwsza gra której nawet nie mam ochoty ruszać ;] Expić od nowa maszyny? Tracić znów ileś tam godzin na to żeby coś zdobyć? niieeeee