Automat do gier: Śnieżki i Epoka lodowcowa

Zimowe świętowanie trwa w najlepsze, a entuzjazm i radość sięgają zenitu.

Mamy jednak w zapasie jeszcze więcej atrakcji! Dołączcie do tradycyjnej zimowej zabawy z trybami Śnieżki i Epoka lodowcowa w Automacie do gier dostępnymi w menu wyboru trybu bitwy!

Oba tryby są przeznaczone dla pojazdów VIII poziomu lub X poziomu. Bitwy pojazdami tego samego poziomu 15 na 15 będą się rozgrywać na sześciu zaśnieżonych mapach i będą mieć zmodyfikowaną mechanikę. W trybie Śnieżki pociski wyglądają jak kulki śniegu i poruszają się po trajektoriach balistycznych. Z kolei w Epoce lodowcowej chodzi o oddawanie precyzyjnych strzałów podczas kręcenia piruetów na śliskim podłożu!

Dostępność trybów

Śnieżki Epoka lodowcowa
22 grudnia 09:00 CET do 24 grudnia 23:59 CET (UTC +1) 29 grudnia 09:00 CET do 31 grudnia 23:59 CET (UTC +1)
Oba tryby
5 stycznia 09:00 CET do 7 stycznia 23:59 CET (UTC +1)
Mapy

Śnieżki i Epoka lodowcowa wymagają zimowych map, więc w grę wchodzą Linia Mannerheima, Erlenberg i Lodowiec. Oprócz tego oba tryby mogą się rozgrywać na specjalnych zimowych wersjach Karelii, Prochorowki i Malinowki.

+5 zdjęć

Śnieżki

Ten tryb jest inspirowany prawdziwymi bitwami na śnieżki – szybkimi, energetycznymi i nieprzewidywalnymi. Wasze pociski są teraz „kulami” ze śniegu, czas przeładowania jest skrócony, a moc silnika zwiększona dla każdego pojazdu. Jednocześnie trajektorie lotu pocisków są bardziej zakrzywione. Ze względu na to, że śnieżki zadają uszkodzenia od eksplozji, pociski OB są tu mocniejsze.

Modyfikatory bitewne

Łagodne łuki Lodowy szrapnel Pancerz z lodu Przyjazna konfiguracja Domieszki paliwowe
Pociski poruszą się po łagodnych krzywiznach. Skuteczność pocisków OB (oprócz artylerii) jest zwiększona. Wszystkie pociski wyjąwszy pociski OB mają zredukowaną penetrację pancerza o 25%. Czas przeładowania skrócony o 25%. Moc silnika zwiększona o 50%.

Epoka lodowcowa

Podłoże jest wyjątkowo śliskie w Epoce lodowcowej, a brak przyczepności umożliwia widowiskowe driftowanie – bitwy będą często wyglądać jak strzelaniny w zwolnionym tempie. Możecie strzelać precyzyjnie, gdyż wszystkie pociski lecą szybciej niż zwykle, a rozrzut podczas ruchu i obrotu jest zmniejszony. Na dodatek moc silnika i prędkość maksymalna wychodzą poza skalę!

Modyfikatory bitewne

Szklanka Gaz do dechy Zimowe gąsienice Zimowe opony
Pojazdy ślizgają się tak jak na lodowisku. Juppi! Maksymalna prędkość do przodu jest zwiększona o 10 km/h. Maksymalna prędkość jazdy wstecz jest zwiększona o 30 km/h dla wszystkich pojazdów gąsienicowych. Maksymalna prędkość jazdy wstecz jest zwiększona o 10 km/h dla wszystkich pojazdów kołowych.
Smarowanie mechanizmu obracania Domieszki paliwowe Stabilizator celownika Wiatr w plecy
Prędkość obrotu wieży jest zwiększona o 100%. Moc silnika zwiększona o 100%. Rozrzut podczas obrotu wieży, poruszania i obracania pojazdu zmniejszony o 50%. Prędkość pocisków zwiększona o 50%.

Zasady

Z wyjątkiem różnych modyfikatorów Śnieżki i Epoka lodowcowa mają ten sam zestaw podstawowych zasad:

  • Wszystkie bitwy są toczone pojazdami tego samego poziomu – VIII albo X. Możecie używać dowolnych pojazdów tych poziomów.
  • Za bitwy otrzymacie PD i kredyty, możecie także używać wszelkich typów rezerw osobistych i klanowych.
  • Mnożniki PD za pierwsze zwycięstwo dnia mają zastosowanie.
  • Bitwy w trybach Śnieżki i Epoka lodowcowa nie wliczają się do misji dziennych ani osobistych, choć mają wpływ na postępy w trybie.
  • Bitwy w Śnieżkach i Epoce lodowcowej nie dają Wam punktów Przepustki bitewnej. Złoto i kredyty nie trafiają do Rezerwy złota ani Rezerwy kredytów.
  • Bitwy w trybach Śnieżki i Epoki lodowcowej nie zapewnią obligacji z wyjątkiem tych wchodzących w skład nagród za postępy w trybie – szczegóły poniżej.
  • Premie Operacji świątecznych do zdobywania PD i kredytów działają również w bitwach trybów Śnieżki i Epoka lodowcowa.
  • Możecie grać w plutonach (które kwalifikują się do premii, jeśli wy się kwalifikujecie).

Nagrody

Wypełnijcie krótką serię misji specjalnych w każdym uruchomieniu trybów, aby zdobyć obligacje!

MISJA BOJOWA WARUNKI NAGRODA
Krok I Wygrać dwie bitwy i w obu znaleźć się w najlepszej 12 w swojej drużynie pod względem zdobytych bazowych PD. 100 obligacji
Krok II Wygrać trzy bitwy i za każdym razem znaleźć się w najlepszej 12 w swojej drużynie pod względem zdobytych bazowych PD. 100 obligacji
Krok III Wygrać pięć bitew i za każdym razem znaleźć się w najlepszej 12 w swojej drużynie pod względem zdobytych bazowych PD. 200 obligacji

Trzecia odsłona „połączonych” trybów Śnieżki i Epoki lodowcowej traktowana jest jako pojedyncze wydarzenie, co oznacza, że maksymalna liczba obligacji, które można zdobyć podczas trzeciej odsłony, wynosi 1 200 obligacji.

Dowódcy, przygotujcie się na mnóstwo śnieżno-lodowej zabawy!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze