Aukcja: dzień trzeci

Dziś w ofercie Aukcji pojawił się Progetto M35 mod. 46 Mars.

Zasady Aukcji

 • Progetto M35 mod. 46 Mars
 • Aukcja otwarta
 • Minimalna oferta: 9 000 złota
 • Ilość: 5 000 szt.

1

Przegląd Progetto M35 mod. 46 Mars: Potęga boga wojny

Czy sprawdziliście już aukcję? Macie okazję na zdobycie nowych, ekskluzywnych pojazdów wysokiego poziomu. Przedmioty będą wystawiane codziennie od 15 do 19 lutego, co pozwoli Wam na pokonanie konkurencji w licytacji wyjątkowych pozycji.

Progetto M35 mod. 46 Mars

Dziś na aukcji znajdzie się Progetto M35 mod. 46 Mars. Kopia cieszącego się dużym zainteresowaniem włoskiego czołgu średniego przebrana jest za rzymskiego żołnierza, wybrańca Marsa, potężnego boga wojny.

Zobaczmy, co takiego sprawia, że czołg ten stał się ulubieńcem tłumów i dlaczego powinniście zabiegać o względy boga wojny – na aukcji!

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

Progetto M35 mod. 46 Mars wyposażony jest w szybki 3-pociskowy automatyczny system przeładowania. Ta unikalna mechanika łączy w sobie krótki czas przeładowania standardowego jednostrzałowego mechanizmu z wielką siłą ognia automatu przeładowującego.

W odróżnieniu od standardowego systemu automatycznego przeładowania, gdzie przeładowanie rozpoczyna z chwilą opróżnienia magazynku lub przy ręcznej interwencji, ten system automatycznego przeładowania rozpoczyna uzupełnianie magazynku w chwili wystrzelenia pocisku. Czas przeładowania wydłuża się z każdym wystrzelonym pociskiem – najszybciej załadowywany jest pierwszy pocisk.

Choć ta wyjątkowa mechanika jest z pewnością jedną z najbardziej znanych jego zalet, to nie jest jedyną. Te trzy pociski można wystrzelić zaledwie w 4 sekundy, potencjalnie zadając przeciwnikowi 720 PW uszkodzeń. Dzięki dobrej celności, 212 mm penetracji i krótkiemu czasowi celowania 2,1 s z łatwością poślecie przeciwników na spotkanie z Plutonem w zaświatach.

Żywotność

Choć nowy permanentny styl 3D odziewa Progetto M35 mod. 46 Marsa w lśniącą zbroję, to współczynniki pojazdu wypadają raczej blado. Okazjonalnie Fortuna, pani losu, może się do Was uśmiechnąć i odbijecie pocisk, ale nie liczcie na to. Pula 1400 PW jest raczej przeciętna i nie pozostawia marginesu dla błędu. Już lepiej zdać się na łaskę Merkurego oraz wykorzystać swoją szybkość i zwrotność, by utrzymać się na polu bitwy.

Wartości maskowania, ulepszone dzięki nowemu stylowi oraz zasięg widzenia 390 m wystarczają, by zaskoczyć niczego niespodziewającą się ofiarę i zauważyć nadchodzące natarcie. Niemniej jednak główną rolą Progetto jest zadawanie uszkodzeń, wybieranie osłabionych przeciwników oraz unikanie salw przeciwnika.

Mobilność

Maksymalna prędkość 55 km/h oraz generalnie dobre właściwości jazdy w terenie pozwalają pojazdowi Progetto M35 mod. 46 Mars z łatwością się przemieszczać, niezależnie od warunków panujących na polu bitwy. Dołączcie do natarcia lub oskrzydlajcie niczego niespodziewających się przeciwników, lub też skoczcie na pomoc sojusznikowi i wymanewrujcie oponenta. Po prostu nie spuszczajcie oczu z minimapy. Zwrotność włoskiego czołgu średniego pozwala na dynamiczną odpowiedź na rozwój sytuacji podczas bitwy.

Możecie również polegać na swojej mobilności, aby szybko wycofać się za osłonę w celu przeładowania lub ratować się ucieczką, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Oczywiście czasami najlepiej zająć dobrą pozycję i poczekać na odpowiednią okazję do ataku.

Wyposażenie

Wykorzystajcie poniższą konfigurację, by Wasz czołg osiągnął swój maksymalny potencjał.

KONFIGURACJA
Ulepszona wentylacja

Stabilizator pionowy

Ulepszone celowanie
ALTERNATYWNA KONFIGURACJA
Turbosprężarka

Stabilizator pionowy

Ulepszone wzmocnienie

Umiejętności załogi

DOWÓDCA (RADIOOPERATOR)
Naprawa

Zwiad

Maskowanie

Braterstwo broni
CELOWNICZY
Naprawa

Strzał z biodra

Maskowanie

Braterstwo broni
KIEROWCA
Naprawa

Gładka jazda

Maskowanie

Braterstwo broni
ŁADOWNICZY
Naprawa

Bezpieczne magazynowanie

Maskowanie

Braterstwo broni

+5 zdjęć

Jak zdobyć ten pojazd

PRZEWODNIK PO AUKCJI

Progetto M35 mod. 46 Mars będzie dostępny jedynie przez jeden dzień jako część wydarzenia Aukcja.

Przejdźcie do aukcji przez poświęconą jej stronę w sklepie w grze i złóżcie swoją ofertę. Ten przedmiot jest wystawiany na aukcji otwartej, co oznacza, że będzie widać liczbę złożonych już ofert. Gdy liczba złożonych ofert przekroczy liczbę dostępnych przedmiotów, rozpocznie się licytacja ze składaniem konkurencyjnych ofert. Każda pozycja ma przypisaną walutę w grze – złoto, kredyty lub wolne PD – w której należy składać oferty.

Wracajcie tu regularnie, żeby nie przegapić epickich okazji!

ź: WoT

18 Odpowiedzi do “Aukcja: dzień trzeci

 1. Ja pierdziele… ale to obrzydliwe. Podobnie jak król małp. Kto to wogóle wymyślił? Ciekawe czy da się nałożyć na to kamuflarz. Choć boję się, że po nałożeniu drugiego kamo będzie tak wielki i powolny jak maus. No chyba, że będzie bardziej odbijał niż zwykły prog dzięki temu syfiastemu wyglądowi to biere

  1. Za pewne z 20k zlota trzeba bedzie za to zabulić jak nie więcej a potem kara grania taka karykatura czy to jest normalne? Niech kazdy sam na to sobie odpowie.Ale widac jakie wg ma podejscie do graczy i za jakich kretynow ich uwaza xD

 2. Znaczy że co? WG płaci graczom najmniej 9000 golda żeby zgodzili się przyjąć do garażu to odpustowe gówno? Nie dość że wygląda komicznie to jeszcze tego ścierwa nie da się z czołgu zdjąć. Super. Za mała ta dopłata na mój gust.

 3. Czy mając już Progetto M35 mod. 46 mogę zalicytować Progetto M35 mod. 46 Mars ?
  Jeśli tak ? czy jest to opłacalne ?

  1. tak, bo to inny czołg, jak skorpion g i skorpion bez G. albo wz-111 i alpine tiger, albo jak t34 b i t34.

  2. Jeśli lubisz Progetto to w sumie nie jest to zła opcja. Choćby na taką Linię Frontu. Padniesz na jednym, a drugi już czeka gotowy. Problem jest taki, że jest mało sztuk, więc cena będzie spora.

   1. Już Miś Uszatek śpiewał w dobranocce o tym…

    Na dobranoc – dobry wieczór
    gracz kiepawy śpiewa Wam.
    Mówią o mnie mega cienias,
    bo klapniętą lufę mam.

    Jestem sobie mały gracz, wielkie nic,
    znam się z wu-gie nie od dziś.
    Jestem sobie tępy wuj, śmieszne nic,
    znam się z wu-gie nie od dziś!

 4. 4 godziny to tak od biedy, plus bądź na telefon i loguj się do gry. Gorzej jak w jakimś korpo że masz być pod telefonem bo jak nie to od razu wylatujesz…

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.