Aukcja 2024: Obiekt #3 – ISU-122-2

Zajrzeliście już na Aukcję 2024?

To Wasza szansa na zdobycie nowych i ekskluzywnych pojazdów wysokich poziomów, a nowa pozycja pojawia się codziennie od 24 do 28 stycznia, dając możliwość przelicytowania konkurencji w walce o te wyjątkowe oferty.

Trzecia licytowana pozycja to VIIIISU-122-2 . Licytujcie 26 stycznia między 10:00 CET a 23:00 CET (UTC+1)!

ISU-122-2

VIIIISU-122-2 to drugi dwulufowy niszczyciel czołgów w grze. Pierwszym był SU-2-122. Ten mobilny niszczyciel czołgów ma imponującą siłę ognia, ale jego żywotność jest ograniczona ze względu na słaby pancerz przedni i wieży. Niemniej jednak jego wysoka zwrotność rekompensuje te słabości. Dysponując szybkim ogniem salwowym i możliwością wyboru opcji zadawania 390 PW lub 780 PW, ISU-122-2 daje różne możliwości taktyczne. Wyróżnia się jako skuteczny i potężny pojazd wsparcia, wymagający uwagi i strategicznego myślenia.

Prezentowane parametry dotyczą pojazdu z każdym załogantem wyszkolonym w 100% w swojej głównej specjalizacji. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć dzięki premii dowódcy do głównej specjalizacji, atutom załogi i specjalnym przedmiotom w grze.
isuisu2isu3isu4

Jak grać

Siła ognia

Zadając 2440 PW uszkodzeń na minutę, VIIIISU-122-2 może strzelać każdym z dział kal. 122 mm oddzielnie lub jednocześnie. Strzał z pojedynczego działa zadaje około 390 PW uszkodzeń i można prowadzić ogień cykliczny (jedno działo przeładowujące się po każdym strzale), sekwencyjny (oba działa naprzemiennie) lub strzelać jednocześnie z obu dział. ISU-122-2 jest śmiertelnie groźny właśnie dzięki tej dwustrzałowej salwie. Aby wycisnąć wszystko z każdego strzału, trzeba poczekać, aż oba działa są w pełni załadowane, wycelować do celu i przytrzymać przycisk strzału, by rozpocząć 2-sekundowe odliczanie do wystrzału z obu dział. Każdy pojazd przeciwnika, który znajdzie się w zasięgu wybuchu, może odnieść do 780 PW uszkodzeń.

Doskonały czas celowania w 2 sekundy i stabilizacja pozwalają otworzyć ogień od razu po zajęciu nowej pozycji. Korzystanie jednocześnie z podwójnej salwy i pojedynczych wystrzałów sprawi, że przeciwnik będzie się miał na baczności, ale trzeba pamiętać, że przełączanie się na załadowane działo po oddaniu strzału zabiera prawie tyle samo czasu, co przeładowanie tego, które właśnie wystrzeliło.

Żywotność

Dużej sile ognia towarzyszy duża podatność. Ten kanciasty niszczyciel czołgów z nieruchomą wieżą ma 190/65/40 mm osłony, więc trzymanie się w ukryciu jest kluczowe. Trzeba pamiętać, że przedni przedział silnika jest podatny na ogień, więc automatyczny system gaśniczy lub gaśnica ręczna oraz zmieniona/ulepszona konfiguracja będą mądrym wyborem. 370 m zasięgu widzenia jest porównywalne z większością podobnych pojazdów, ale można go poprawić dzięki wyposażeniu lub wyszkolonym atutom załogi.

Mobilność

VIIIISU-122-2 ma dobrą mobilność i manewrowość jak na swoje spore rozmiary. Osiąga 40 km/h prędkości maksymalnej, a 20 km/h przy jeździe wstecz pozwala szybko się wycofać. Prędkość obrotu rzędu 30 st./s również się przydaje do szybkiej zmiany miejsca.

Wyposażenie

Wykorzystajcie poniższą konfigurację, by Wasz pojazd osiągnął swój maksymalny potencjał. Po więcej informacji na temat tego wyposażenia i innych jego rodzajów zajrzyjcie do kompletnego przewodnika.

ZALECANA KONFIGURACJA
Turbosprężarka

Ulepszone wzmocnienie

Ulepszone celowanie
ALTERNATYWNA KONFIGURACJA
Turbosprężarka

Ulepszone wzmocnienie

Ulepszona wentylacja
Atuty załogi

Wykorzystajcie poniższą konfigurację, by załoga czołgu osiągnęła swój maksymalny potencjał. Pełne informacje znajdziecie w naszym przewodniku.

DOWÓDCA / RADIOOPERATOR
Naprawa

Braterstwo broni

Maskowanie
CELOWNICZY
Naprawa

Braterstwo broni

Maskowanie
KIEROWCA
Naprawa

Braterstwo broni

Maskowanie
ŁADOWNICZY
Naprawa

Braterstwo broni

Maskowanie
ŁADOWNICZY
Naprawa

Braterstwo broni

Maskowanie


+5 zdjęć

Jak zdobyć te pojazdy

VIIIISU-122-2 pojawi się wyłącznie w wydarzeniu Aukcja 26 stycznia między 10:00 CET a 23:00 CET (UTC+1)! Przez specjalną stronę w Sklepie można wziąć udział w Aukcji: zalicytować i obserwować jej przebieg oraz liczbę i wysokość proponowanych stawek. Każdą pozycję można licytować w złocie lub kredytach. Zaglądajcie regularnie, by złapać epicką ofertę!

Zasady aukcji

  1. Poznajcie dynamiczną aukcję otwartą: W formacie otwartym każdy obiekt jest dostępny do licytowania w dowolnym momencie, gdy pozostaje aktywny. Będziecie widzieć liczbę dostępnych przedmiotów, minimalną ofertę i koniec czasu zgłaszania nowych ofert. Zobaczycie też liczbę ofert, które już zostały złożone, a także konkurencyjną ofertę (medianę), jeśli liczba ofert przekroczyła liczbę dostępnych przedmiotów.
  2. Składajcie oferty w złocie albo kredytach: Każdą pozycję można licytować wyłącznie w jednej ustalonej wcześniej walucie w grze – złocie albo kredytach. Jeśli koszt jest wyrażony w złocie, to nie da się licytować kredytami i na odwrót.
  3. Licytujcie swobodnie wybraną kwotą: Określona liczba kredytów albo sztuk złota zostanie odjęta automatycznie z Waszego konta.
  4. Zarządzajcie swoimi ofertami w czasie rzeczywistym: Modyfikujcie lub anulujcie swoje oferty, gdy obiekt jest aktywny. Gdy licytacja się zakończy, nie będzie możliwe modyfikowanie, anulowanie ani zgłaszanie nowych ofert. Anulowanie oferty sprawia, że całe przeznaczone na nią złoto albo kredyty wracają na Wasze konto.
  5. Trzymajcie kciuki za wygraną: Liczba zwycięskich graczy będzie zależeć od liczby dostępnych przedmiotów. Jeśli wielu graczy złoży najniższą wygrywającą ofertę i będzie ich więcej niż dostępnych przedmiotów, to priorytet będą mieć ci, którzy wcześniej złożyli ofertę.
  6. Cieszcie się szybkich wygranych i zwrotów: W ciągu kilku godzin od zakończenia licytacji zwycięscy uczestnicy aukcji otrzymają swoje unikatowe pojazdy. Pozostali uczestnicy otrzymają z powrotem pełen zwrot kwoty, którą zaoferowali.

Dowódcy, składajcie oferty, aby zdobyć prawdziwie unikalne pojazdy!

ź: WoT

3.8 4 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pikawka

Jedyna zaleta tego tedeka to „unikalność” (do czasu, jak wiadomo). Ani szturmowy, ani z fear factorem, od biedy snajper, ale wtedy strzelanie salwą nie ma sensu. A z jedną lufą to już lepszy będzie T-103 za obligacje, ta sama pena, ale większa alfa i coś tam odbijająca wieża.
.
Zdecydowanie oferta dla tych, co już nie wiedzą, co robić ze złotem.

Edytowany 1 miesiąc temu przez pikawka
Jisaburo Ozawa

QB walił salwami zza krzaka z rewelacyjnymi rezultatami ale to QB. Nasz przeciętny grajek odda jeden strzał w bitwie i polegnie.

pikawka

Miałem nie licytować, ale jak tak zachęcasz…:) Może 9100 klepnę… Może kiedyś zbafują go, pogrubią przód nadbudówki albo chociaż dodadzą te 5km/h.

FiveMen

Pikawka i jak? Udało się wylicytować?