AliExpress: modele czołgów z klocków

Idealne na prezent, militarne co nieco ze sklepu HUIQIBAO TOYS.
W zależności od wariantu cena modelu wynosi od 31PLN do 87PLN.

HUIQIBAO2

LINK

HUIQIBAO-zabawki-437-sztuk-wojskowy-USA-M4-Tank-Building-Blocks-armia-WW2-pojazdu-figurki-o-nierzy

LINK

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Poland_Strong

Nie polecam, jakość bardzo niska, braki w elementach, ale to nie dziwi bo zestawy są pakowane w folie, instrukcja to szmatka, bardziej służy jako przednia etykieta (ale to też nie pomogło, bo klocki były do innego modelu). Dodajmy do tego, że wszystkie modele są zerżnięte od innych firm lub twórców MOCów, ale to już kwestia sumienia kupującego. Wracając do instrukcji, dużo łatwiej będzie poszukać tej z oryginego modelu by to „coś” złożyć.

Wild_Butter

XD przecież już pół europy kupuję od ryżojadów nawet mimo chińskiej zarazy, zdaje się od ponad 5 lat, taniej niż cobi wychodzi, co mnie dziwi bo dwie paki za dobry zestaw to dobra cena w porównaniu za to scierwo 30zł/each

ALLEs

kto w dobie corony kupuje klocki lego :D, kiedyś za dzieciaka cobi to był straszny szmelc klocki się siebie nawzajem nie trzymały i ciągle odpadały szajs okropny podejrzewam że te klocki są takie same ciekawe czy cobi się zmieniło, pewnie nadal są do niczego.

Kowalski02

Polecałbym przejść się do jakiegoś sklepu (może niekoniecznie teraz ale mimo wszystko) i popatrzeć na modele cobi. Obecnie na półce stoi ich u mnie 14, jakość jest na poziomie LEGO, co ciekawe Cobi pasują do LEGO więc jeżeli chcesz użyć części z jednej marki do drugiej – bez problemu. Prawda, lata temu Cobi kulało ale teraz to bardzo porządna marka.