aktualizacje centrum modów

W lutym zeszłego roku uruchomiliśmy Centrum modów, oficjalny portal, na którym możecie znaleźć wszelkie najnowsze i najlepsze modyfikacje World of Tanks. Jest to jedyne miejsce, z którego pobierzecie przeróżne mody, które są oficjalnie zatwierdzone przez Wargaming, nie martwiąc się o naruszenia polityki fair play.

UWAGA:  Centrum modów pozostaje najbezpieczniejszą stroną do wyszukiwania zatwierdzonych modyfikacji, które:

  1.     Nie zawierają żadnych większych błędów
  2.     Nie mają krytycznego wpływu na wydajność
  3.     Nie są zakazane i spełniają kryteria polityki Fair Play

Wszystkie mody na tym portalu zostały sprawdzone i z powodzeniem przetestowane przez naszych specjalistów w rzeczywistych warunkach i działają poprawnie. To właśnie ta cecha odróżnia je od nieoficjalnych modów dostępnych do pobrania z innych źródeł w sieci.

Jesteśmy przekonani, że wszyscy znajdą mod zgodny ze swoim gustem na naszym dedykowanym portalu. Wiele z tych modów dostarczy nowych i pozytywnych wrażeń w Waszym spojrzeniu na World of Tanks z innej perspektywy.

Zmiany i usprawnienia nadchodzące w Centrum modów 2.0

Nowe Centrum modów w wersji 2.0 stało się jeszcze wygodniejsze i przyjazne dla użytkownika dla każdego, kto chce wyszukać i pobrać oficjalne mody.

  • W oparciu o Wasze opinie i nasze statystyki, przebudowaliśmy i przeprojektowaliśmy Centrum modów, dając mu nowy interfejs i poprawioną nawigację.
  • Wszyscy twórcy modów mogą z łatwością znaleźć najnowsze pomocne informacje na dedykowanej stronie internetowej. 
  • Oprócz tego poprawiono aspekty doświadczenia użytkownika, aby zapewnić szybkie i wygodniejsze przeglądanie. Przekonajcie się sami!

DO CENTRUM MODÓW 

Będziemy wciąż pracować nad Centrum modów. Na podstawie Waszych opinii, ulepszymy je pod wieloma względami, dodając nowe i oryginalne paczki modów, które spełniają nasze rygorystyczne kryteria jakości. Dowódcy, podzielcie się swoimi modami ze społecznością lub wybierzcie paczkę modów zgodną z Waszym gustem!    

4 1 vote
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Lee Tom

Kpina !!! to śa jaja w nocy gra 60% Botów w dzien ok 30-40% … zero banów

Paweł

Te mody powinny być wprowadzone do klienta i usunięty folder res mods a to ze dali mody na stronę co to zmienia ? mydlenie oczu a aim boty dalej będą latać i fikcyjne statystyki na temat banów. Niech twórcy cheatów podziela się swoją paczką hahah a nie społeczność

burkoslaw_

Ty zdajesz sobie sprawę że usunięcie folderu res-mods nic nie zmienia?