Aktualizacja Fair Play: Oszuści dostają bana!

Dziękujemy wszystkim graczom, którzy czerpią radość z gry w World of Tanks i biorą czynny udział w życiu naszej blisko ze sobą związanej społeczności. 

Niestety, niektórzy gracze nie przestrzegają reguł. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenie na mapie globalnej: Bogowie wojny, przypominamy, że prowadzimy politykę zerowej tolerancji dla oszustw. Zapewnienie przestrzegania zasad fair play zawsze będzie jednym z naszych głównych priorytetów.

Duch fair play
gra World of Tanks zawsze była otwarta na modyfikacje i personalizację, o ile były one zgodne z naszymi Zasadami Fair Play Policy. Jednak nie akceptujemy niechcianego, oszukańczego i szkodliwego oprogramowania, które manipuluje rozgrywką oraz dostarcza nieuczciwych korzyści. Wciąż robimy, co w naszej mocy, by utrzymać ducha fair play w środowisku gry.

Łamanie regulaminu i umowy licencyjnej
Nieprzestrzeganie Warunków świadczenia usług oraz Umowy licencyjnej użytkownika końcowego nigdy nie będą tolerowane i aktywnie zwalczamy działalność oszustów, którzy używają szkodliwego lub niepożądanego oprogramowania.

Konta z nałożoną karą i zbanowane
Dzisiaj uczyniliśmy kolejny krok w tym kierunku i nałożyliśmy falę banów na wszystkich serwerach. W tej fali nałożyliśmy karę na 11 444 kont w regionie EU: 10 851 kont otrzymało pierwsze ostrzeżenie, a 593 zostało permanentnie zbanowanych.

Zweryfikowane mody
Po tej fali banów nastąpią kolejne, więc by odnaleźć zweryfikowane oraz najnowsze mody do World of Tanks udajcie się do Mod Hub. Mod Hub to najbezpieczniejsze, legalne źródło różnych modyfikacji w World of Tanks.

ODWIEDŹ CENTRUM MODÓW

ź: WoT

4.3 10 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Kfiatek

Dzwoń_mi_Piotr jak grał tak gra

Tommy_Gun

– WG: Banujemy oszustów w imię Fair Play.
– Także WG: Ebola, Cziftejn, Dwururka, Skoda 56, czy też nowy chinol… (I pewnie wiele wiele więcej w przyszłości).

Cheaterów należy banować i bardzo dobrze ze to robią, ale z drugiej strony działania WG (w szczególności te na których zarobią hajs) też mają mało wspólnego z „Fair Play”.

pikawka

Jeśli spotkają się 2 Skody 56 albo 2 ebole w walce 1vs1, to jest „fair play”.

Wild_Butter

wystarczy kupić 1 czołg premium albo golda lub czas premium i już nie jesteś na liście do odstrzału, pozdrawiam sprawdzone

Edit:
o ile oni jeszcze w ogóle rzeczywiście kogoś banują bo na moje oko to jest zwykła propaganda xD

Edytowany 24 dni temu przez Wild_Butter
jur33k

Jedynie takich pajaców i dupolizów jak ty co im pchają siano za nic

Ranger

Oszukańcze ukraińskie pasożyty. Wojna za ich oknami a oni sobie spokojnie siedzą i grają w gry. Co to za wojna jest? To ukraińska pasożytnicza zaraza, która bohatersko uciekła do Polski i doi polski socjal