Akt V: odbierzcie swoje prezenty!

Dowódcy! Finałowy akt obchodów 10-lecia WoT już tu jest!

Obchody 10. rocznicy powstania World of Tanks chylą się ku końcowi z Aktem V: Nowe Horyzonty. Który rusza 17. sierpnia. Przyniesie on specjalny Urodzinowy prezent, który już więcej się nie powtórzy. Rozdamy siedem pojazdów premium wszystkim graczom, aby szczerze Wam podziękować i docenić Wasze zaangażowanie. Co więcej, będziecie mogli otrzymać ósmy pojazd premium – szybki brytyjski czołg lekki A46! Oczywiście, będziecie mogli także zdobyć najnowsze personalizacje Aktu V jubileuszowych obchodów.

Akt V: Nowe Horyzonty

Od 17 sierpnia, 8:00 (UTC+2), do 12 października, 07:00 (UTC+2) 

Jak to działa: akty, fazy aktywne i misje jubileuszowe

Aby przejść do wydarzeń związanych z 10. rocznicą, kliknij baner w lewym dolnym rogu, w swoim Garażu.

Rocznicowe obchody składać się będą z pięciu tematycznych etapów, z których każdy nawiązywać będzie do kamieni milowych w World of Tanks, które zapisały się w pamięci naszych graczy. Każdy akt podzielony jest na dwuletnie sekcje, przedstawiające historię naszego projektu i jego dorobek. Weterani uśmiechną się na wspomnienie dobrych starych czasów; nowicjusze będą mogli odkryć wiele ciekawostek związanych z naszym projektem.

Na każdy akt składa się Faza aktywna i Chwila wytchnienia.

 • Faza aktywna trwa tydzień, kiedy to możecie wziąć udział w specjalnych wydarzeniach o nazwie Zakrzywienie czasoprzestrzeni.
 • Po ukończeniu Fazy aktywnej przyjdzie czas na Chwilę wytchnienia. „Chwila” ta będzie trwała ok. 20 dni, zależnie od aktu.

Podczas Fazy aktywnej i Chwili wytchnienia możecie wypełniać misje jubileuszowe w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami). W czasie trwania Fazy aktywnej będziecie mieli dostęp do zestawu 9 misji, podzielonych na 3 bloki (po 3 misje każdy), o zwiększającej się trudności.

Ukończenie każdej z tych misji da Wam nagrody i specjalna walutę w grze, jubileuszowe monety. Im wyższy poziom trudności, tym więcej monet zdobędziecie. Po wypełnieniu całego zestawu misji, odblokujecie dodatkową misję dzienną.

Podczas Chwili wytchnienia będziecie mogli raz dziennie ukończyć prostą misję jubileuszową w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami) i otrzymać za nią jubileuszowe monety. Wymieniajcie je na cenne przedmioty w grze i ekskluzywne personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze.

Wszystkie elementy personalizacji z poprzednich aktów pozostaną w sklepie, więc śmiało dodawajcie je do swojego koszyka! Wszystkie zakupione unikalne przedmioty pozostaną na Waszych pojazdach/ kontach po zakończeniu obchodów jubileuszowych. Wszystkie monety jubileuszowe, które zebraliście podczas poprzednich aktów pozostaną na Waszych kontach przez cały czas trwania wydarzenia związanego z 10-leciem gry.

Rocznicowe monety 

Rocznicowe monety możesz zdobywać i wymieniać w trakcie wydarzenia z okazji 10. rocznicy.

Napisy

Specjalne rocznicowe napisy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Emblematy

Specjalne rocznicowe emblematy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Naklejki

Specjalne rocznicowe naklejki do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Po ukończeniu misji jubileuszowych w Fazie aktywnej poszczególnego aktu, otrzymacie specjalny Złoty klucz, który przybliży Was do ostatecznej nagrody.

Aby zdobyć główną nagrodę obchodów 10. rocznicy naszej gry, potrzebujecie trzech Złotych kluczy, więc zaplanujcie rozgrywki z wyprzedzeniem!

Odbierzcie swoje nagrody!

Po zdobyciu trzech Złotych kluczy, możecie otrzymać oszałamiający styl 3D dla IXT30, legendarnego amerykańskiego niszczyciela czołgów IX poziomu. Weterani World of Tanks zapewne pamiętają czasy, kiedy był on najlepszym czołgiem ciężkim. Z czasem T30 zmienił swoją klasę, ale nadal pozostaje przerażającym adwersarzem na polu bitwy. Wypełnijcie misje jubileuszowe, zdobądźcie 3 Złote klucze i przyozdóbcie tego potężnego niszczyciela czołgów oryginalnym, spersonalizowanym stylem. Jeśli jeszcze nie posiadacie legendarnego T30 w garażu, to świetna okazja, by to zmienić.

+6 zdjęć

Poza stylem 3D dla T30 możecie tez otrzymać:

Medal za uczestnictwo w obchodach 10. rocznicy. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić jedną misję jubileuszową podczas Fazy aktywnej z dowolnego aktu.

    Wspaniała nagroda za akt do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych w Fazie aktywnej każdego aktu. Ta nagroda ma 5 różnych klas. Najwyższa klasa jest dostępna tylko dla tych, którzy ukończyli wszystkie misje w Fazie aktywnej we wszystkich pięciu aktach.

       Wyjątkowa odznaka do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych we wszystkich Fazach aktywnych z pięciu aktów.

       Jubileuszowe monety otrzymane za ukończenie każdej misji jubileuszowej zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia mogą zostać wymienione na wiele świetnych elementów personalizacji.

Sklep jubileuszowy

Możecie wymieniać jubileuszowe monety zarobione podczas wypełniania misji zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia w Sklepie jubileuszowym. Będzie on dostępny w specjalnej sekcji sklepu w grze w czasie trwania wszystkich pięciu aktów. Oto, gdzie możecie go znaleźć.

Sklep jubileuszowy ma trzy zakładki, a mianowicie:

 • Jubileuszowe złote zestawy, oferujące jubileuszowe monety. Możecie wybierać między trzema zestawami zawierającymi 5000, 8750 lub 12 500 szt. złota i 100, 200, lub 300 jubileuszowych monet. Ich wartość w rzeczywistej walucie będzie równa cenie zestawów zawierających takie same ilości złota w Sklepie premium. Jednak jubileuszowe zestawy, poza złotem, dodatkowo oferują jubileuszowe monety za darmo.
 • Wyjątkowe personalizacje, upamiętniające najlepsze momenty z przeszłości. Każdy emblemat, naklejka lub inny przedmiot w tej sekcji to prawdziwa kolekcjonerska perełka. Możecie nabyć zawartość tej sekcji za jubileuszowe monety. Przy okazji każdego nowego aktu, dodawać będziemy nowe przedmioty do tej sekcji; także takie, których przedtem nie można było kupić. Sprawdźcie sami.

 • Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D*. Podczas każdego aktu będziemy oferować inny zestaw legendarnych pojazdów, każdy z wyjątkowym, spersonalizowanym wyglądem. Akt V przyniesie  VIIILorraine 40 t  i  VIT78. Poza spersonalizowanym wyglądem dla każdego czołgu, zestawy te zawierać będą dodatkowe, wyjątkowe wielosezonowe style, zaprojektowane w oparciu o fragmenty minimap World of Tanks nawiązujące do poszczególnych aktów.
Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D można nabyć wyłącznie za prawdziwe pieniądze.
Lorr1
T781
+26 zdjęć

 • Przydatne zasoby*, takie jak materiały eksploatacyjne, dyrektywy, rezerwy osobiste i nie tylko.
*Mogą być zakupione wyłącznie za jubileuszowe monety.

Dajcie się wciągnąć zakrzywieniom czasoprzestrzeni!

Dla każdego aktu uruchomimy specjalne wydarzenie Zakrzywienia czasoprzestrzeni. Są to wciągające i zaskakujące atrakcje dla pancernej społeczności, nawiązujące do ważnych momentów w historii World of Tanks. Dajcie się ponieść wspomnieniom i cofnijcie się w czasie do wczesnego okresu naszej gry!

Zakrzywienie czasoprzestrzeni będzie aktywne wyłącznie w czasie Faz aktywnych. Akt V: Nowe horyzonty przynosi specjalny Urodzinowy prezentOd 17 sierpnia do 12 października wystarczy, że zalogujecie się do World of Tanks, a zobaczycie tam wiadomość z gratulacjami oraz Waszymi statystykami z całego okresu grania, które przedtem były dla Was niedostępne. W Waszych garażach znajdziecie także siedem unikalnych pojazdów, z których sześć było rozdawanych z okazji naszych poprzednich urodzin.

Podczas Aktu V, od 17 sierpnia, 06:00 UTC, do 12 października, 05:00 UTC, możecie dostać w swoje ręce ósmy czołg podarunkowy, A46. Aby zdobyć tego manewrowego marudera, wybierzcie tryb bitew losowych i wypełniajcie specjalne misje dowodząc dowolnymi pojazdami z Urodzinowego prezentu. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Sprawdzajcie najnowsze wiadomości w centrum informacji!

Najbardziej aktualne informacje dotyczące 10. rocznicy dostępne będą w centrum informacji, które służy też jako główne miejsce dostępu do wszelkich niesamowitych jubileuszowych atrakcji. Tam będziemy publikować lokalne i globalne wiadomości oraz powiadomienia o nadchodzących Zakrzywieniach czasoprzestrzeni itd. Pamiętajcie, by regularnie tam zaglądać, aby nie zostać w tyle!

Dowiedzcie się więcej o spuściźnie World of Tanks!

Będziemy też co jakiś czas dodawać nowe filmiki do jubileuszowych archiwów dostępnych w Waszych Garażach, w osobnej jubileuszowej zakładce. W czasie trwania pięciu aktów, opowiadać Wam one będą o historii naszego projektu i jego najważniejszych momentach oraz wydarzeniach.

Nie może Cię zabraknąć na imprezie, Dowódco! Weźcie udział w niepowtarzalnych wydarzeniach i wypróbujcie nasze nowe atrakcje!

29 Odpowiedzi do “Akt V: odbierzcie swoje prezenty!

   1. chyba ciebie popierd0liło co ? To po co ja zbierałem te urodzinowe żetony ? Ten styl 3d na tą gównianą 9 tkę drzewkową ma być nagrodą ? Może się kooorfa obudzą w tym WG i przestaną sobie jaja robić z ludzi … Wszyscy są rozczarowani tylko ty dupowłazie to gówno zachwalasz … proszę bardzo: 1) Barxx https://www.youtube.com/watch?v=S1n6nTGl7oM
    2) Hallack https://www.youtube.com/watch?v=lH_UtmALPaM&t=408s
    3) Hallack https://www.youtube.com/watch?v=A0yH0oeEmdk
    4) Rosjanie : https://www.youtube.com/watch?v=-WdsEO0KbXA
    Więcej dać Ci linków co ludzie sądzą o tych nagrodach ?

    1. zbierałeś je przy okazji grania w gre od ludzi ktorzy cie oszukuja i gnebia, dziwne masz fetysze, skoncz już kurwa pierdolić pod kazdym postem swoje żale bo rzygać się chce już na myśl wchodzenia do jakiegokolwiek wpisu bo jest 100% szans się pod nim spuszczasz swoimi zjebanymi komentarzami, i jak babcie kocham dom1n wolnosc slowa to jedno ale to jest juz gruba przesada co ten osobnik odpierdala.

     Komentarz ogólny: Mam nadzieję że dadzą możliwość dokupienia klucza bo nie mialem jak grać 2 3 i 4 runde za bardzo, a t30 jest mega przyjemnym czołgiem do grania.

    2. Komandor Shepard a skąd ty możesz wiedzieć skąd ja mam swoje urodzinowe żetony ? Może je kupiłem w urodzinowym sklepie w zestawach razem z goldem ? Zapowiadali że będą super nagrody a jest super KUPA … oszukali ludzi !!!!!!!!!!!! A jak mnie ktoś oszukuje to nie mam zamiaru cicho siedzieć !!! Mnie oszukują a tobie na święta dają skrzyneczki świąteczne za free i temu mam cicho siedzieć ?

    3. proponuję żebyś przestał ćpać to co ćpiesz, bo na trzeźwo nie da sie byc chyba aż tak spierdolonym jak ty :)

    4. Dlaczego czujesz sie oszukany? Przecież od początku masz sklep w którym możesz wydać żetony, wg nigdy nie pisało o darmowej 9 , powinieneś sie cieszyć że dostałeś taki hojny prezent, wg mogło przecież nic nie dać

  1. Jeszcze cieciu narzekasz że dostaniesz siedem pojazdów premium a ósmy możesz zdobyć! Co z tego że nisko tierowe!? Ważne że w ogóle gracz dostanie! To też są pieniądze! Za to WG by mogło dostać żywe pieniądze a z okazji 10. urodzin WoT rozdaje je ZA DARMO więc nie narzekaj!

   1. buhahahahaha iście żydowskie POdejście … z ochłapów to niech się cieszą ale ci w izraelu jak chcą … ja nie … łaske zrobili bo mi za free piksele dali ? I ja teraz tymi gównianymi pikselami mam grać na siłę i się męczyć tylko po to by żydowskie bachory miały mięso armatnie ? Łaskę zrobili i mi za free piksele dali … bo mogli mi nic nie dać … ja mam w doopie ich czołgi mam dosyć swoich o wiele lepszych … chodzi o to że oszukują ludzi !!! obiecują cuda byle wyłudzić kasę a potem nic nie dają bo takie gówno to jest NIC … to jest ZERO … Łosiu jak ja mam 100 czołgów premium i specjalnych to myślisz że będę miał cas by grać tym góvvnem ? Tu sami Żydzi siedzą ?

    1. @Kamilo to znowu ty dzieciaku jak nie podoba się gra to odinstaluj jak już i przestań komentować na blogu weź się ogarnij ciągle marudzisz i narzekasz jakaś stara baba. Ty się uczepiłeś jednej gry multiplayerowej i nie masz innych problemów.

    2. A ten kurwa znowu o żydach :D
     Jak ja boga kocham to chciałbym żebyś stąd wypierdalał albo dodawał normalne wpisy a nie, pod kazdym postem ze rozpisujesz jak kurwa Mickiewicz i ciągle narzekasz, więc zamknij już tą swoją mordę :>>

   1. Kamillo chyba bierzesz coś co jest albo nielegalne albo już po czasie, po pierwsze nie ma słowa dupowłaz, po drugie “nie liczy się jakość liczy się pamięć o nas” po trzecie musisz być na prawdę bardzo człowiekiem niespełnionym życiowo i zawodowo jeżeli potrafisz tylko hejtowac, po czwarte zauważ że nikt nie popiera twoich “uwag” ani komentarzy tylko wszyscy cię hejtują więc na logikę jakbyś był przy zdrowych zmysłach to byś przestał i zajął się budowaniem z klocków albo grając w minecrafta polecam ewentualnie antystresy albo psychologa

    1. Hmmm czy ktos mi odpisal tylko ty to jak mnie hejtowali ? Wcześniej dawali 2-3 tiery i nikt sie nie denerwował tera dają 5 a ci dalej zle jak ci cos nie posuje to nie graj w to i tyle

 1. Fajnie że wg rozdaje tyle czołgów za darmo ( szkoda tylko że 3 z nich mam w garażu ) , zbierałem żetony na czołgi ale skoro są za darmo to mogę je wydać na jakieś fajne naklejki, emblematy albo po prostu na rezerwy

 2. KOCHANY WOT jak ja się KURVVA cieszę z Waszej nagrody … Nie macie pojęcia a szkoda bo bym Wam chętnie to pokazał … Jesteście WSPANIALI daliście coś … a mogliście nie dać … JESTEŚCIE SUPER !!! Tą 10 rocznicę zapamiętam na zawsze i to dzięki Waszej pomysłowości ! Jest tak wyjątkowa jak wyjątkowy jest ten papier toaletowy i skarpety na tych ostatnich kamuflażach !!! Dzięki Wam piekło staneło i wszyscy w nim mogli zachwycać się moją radością !

 3. Sorry very, piszcie sobie co chcecie, ale ta cała rocznica to wielkie gówno. Nie musza być od razu prezenty, niech dadzą maraton lub tani czołg za golda, nawet i 5 tier… ale taki by warto było nim wyjechać raz na jakoś czas z garażu. Takie gówno na odpier*** niech se wsadzą, pizdziki wszystkie mam, a nawet jeśli bym nie miał, to od kiedy wykastrowali je z wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych niezbyt chce mi się nimi grać. Oczywiście te monety rocznicowe też gówno warte, jedynie rezerwy mają sens, a ich mam tyle, że nie zużyję do końca życia.
  Ktoś zaraz powie, że jakiś nowy się ucieszy, ale do uja to rocznica 10 lat, więc coś by się przydało dać fajnego, żeby ci z 10 letnim stażem się ucieszyli, choć odrobinę….

 4. Plują nam w twarz, a z tego co widzę to większość się cieszy. Jestem w tej grze od trzech lat ale nie mogę już dłużej powstrzymać się od skomentowania tej hucznej dziesiątej rocznicy.
  Czy Wy nie widzicie, że wugie zrobiło w konia graczy z większym stażem, a tak w ogóle to wszystkich ? Dali nam “w prezencie” (kooorła, ledwo mi to przez klawirę się przecisnęło) niskotierowe lolki, którymi nikt nie gra, i dorobili do tego misje z główną nagrodą, którą o dziwo jest kolejny niskotierowy lolek. A wszystko to… wyłącznie po to, żeby nowi gracze mieli w co strzelać, bo do tej pory mają tak wysoki próg wejścia do tej gry, że bardzo szybko rezygnują z naszej kochanej gierki.
  Zastanówcie się dlaczego wugie strzela sobie w kolano kosztem wszystkich graczy, którzy są w tej grze przynajmniej od kilku lat ?
  Czyżby oficjalne statystki serwerów nie zgadzały się z prawdą i wpływy na konto drastycznie spadły w ostatnim czasie ? :)

Dodaj komentarz